999 rezultate për

shpejti

Së shpejti në ekran, Jonida Maliqi ndan promon finale të emisionit (VIDEO) Shumë shpejt, këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi do të vijë në ekran me formatin e saj ‘Jonida’s Room’ në ‘Vizion Plus’.
Deklarata "bombë" e ekspertit: Jemi produkt i alienëve, së shpejti do dëshmohen Eksperti okulizmit Altin Bogdani ka deklaruar se ka ardhur momenti që ekzistenca e alienëve do të pranohet dhe dëshmohet
Së shpejti baba, "Ezel" i bën bashkëshortes dhuratën marramendëse (FOTO LAJM) Aktori shumë i njohur për publikun shqiptar nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do të bëhet shumë shpejt baba për he
I propozoi në arrest shtëpie, kush është biznesmeni që do të martohet së shpejti me Fjolla Morinën? Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
Hamilton më i shpejti, në Gjermani barazon rekordin e ikonës gjermane të F1 Lewis Hamilton ka fituar një tjetër garë në kuadër të Formula 1 këtë edicion. Në Grand Prix Eifel të Gjermanisë, Hami
Nuk rikthehen "Njerëz të Humbur"! Aida Shtino së shpejti me një tjetër format (FOTO LAJM) Aida Shtino i ka munguar ekranit për një kohë të gjatë, por këtë sezon, krahas shumë emrave të njohur që i janë rikthyer
Gjyshe së shpejti, mamaja e Ledrit shfaq publikisht emocionet (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim ditën kur Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Ne mezi po p
Nuk ka lidhje me muzikën! Olsi Bylyku vjen me një projekt të ri surprizues (FOTO LAJM) Më në fund surpriza e madhe e Olsi Bylykut u zbulua dhe bëhuni gati ta shihni aktorin e humorit me një rol të ri. Pre
Koeman-it i plotësohet dëshira, mbrojtësi pritet të nënshkruaj me katalanasit së shpejti Vetëm nënshkrimi mungon, pasi Sergino Dest tashmë është një lojtar i Barcelonës. Sipas asaj që raportohet nga Rac 1,
Së shpejti në ekran, Klea Huta zbulon formatin ku do ta shihni (FOTO LAJM) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, moderatorja e njohur, Klea Huta ka treguar projektin më të ri televiziv. Ajo
MOTO GP/ Maverick Vinales më i shpejti, lë prapa Mir e Quartararon Gara e sotme e Grand Prix të Emilia Romagna ka qenë gati më interesantja e këtij sezoni. E përcjellur edhe me disa ak
Martohet ylli i Juves (FOTO LAJM) Ky mund të quhet një vit i mbarë për Juventusin, sa i përket martesave. Pas njoftimit për dasmën e yllit të skuadrës,
Baba së shpejti? Erik Lloshi jep përgjigjen e papritur (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar, Erik Lloshi, ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit e tij në “Instagram” mbrëmjen e kaluar.
​Japonia ngre e para makinën fluturuese me një person në bord Një makinë fluturuese është ngritur me sukses dje në Japoni, duke i hapur rrugë nisjes zyrtare të projektit në 2023.
Robert Berisha edhe moderator, çfarë programi do të drejtojë këngëtari (FOTO LAJM) Robert Berisha ka realizuar një ndër ëndrrat e tij më të mëdha. Shpeshherë, ai ka shprehur dëshirën për të realizuar një
Baba së shpejti, bashkëshortja e "Ezel" fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Kenan Imirzalioglu dhe bashkëshortja e tij Sinem Kobal po numërojnë ditët për të mbajtur në krah vajzën e tyre. Kobal
Prindër së shpejti, zbulohet emri i vogëlushes së Sarës dhe Ledrit? (FOTO LAJM) Sara Hoxha është treguar mjaft aktive në Instagram kohët e fundit duke mos i kursyer pozat me barkun e rrumbullakosur.
COVID-19/ Kurimi me plazmë, së shpejti edhe në Shqipëri Shumë vende të rajonit po ndjekin kurimin me plazmë për shërimin e personave që janë në gjendje të rëndë nga Covid-19. S
Dasmë së shpejti? Zbulohet vendi ku do të martohet Arbana dhe Eduarti (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Arbana
Në Kosovë testet ndaj covid-19 së shpejti edhe në privat Me propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë, Qeveria e Republikës së Kosovës ka miratuar një sërë masash për luftimin e p