999 rezultate për

shpejtesise

Gara në mes të qytetit: E pësojnë keq "kamikazët" e rrugëve (VIDEO) Nata është një ankth i vërtetë për banorë të Unazës së Madhe të Tiranës pasi një numër i madh drejtuesish makinash shkoj
Qyteti francez ul limitin e shpejtësisë, me kaq km/orë do të ketë kundërshtime Begles, një qytet me rreth 27 mijë banorë, afër Bordosë në Gironde, do të bëhet bashkia e parë e kësaj përmase, që do të
Zbulohet pasardhësi i avionit legjendar (FOTO LAJM) Avioni SR-71 Blackbird i kompanisë Lockheed Martin, edhe pse u hoq nga qarkullimi për shkak të kostos së lartë të mirëmb
Ministri Lekaj tregon gjendjen e rrugve, ka një apel për drejtuesit e mjeteve Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka njoftuar se pas reshjeve të borës, të gjitha rrugët në vend që janë përgjegjësi
Aksident në Gjilan, fatmirësisht nuk ka viktima Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme në hyrje të qytetit të Gjilanit. Dy vetura janë përplasur me njëra-
Policia "kap mat" drejtuesin: Bëni kujdes për jetën tuaj! Ditën e djeshme policia Rrugore e Tiranës ka ndaluar shtetasin 46-vjeçar Xh.D, drejtuesit te mjetit Benz B-Clas, pasi ky
Policia "kap mat" drejtuesin: Bëni kujdes për jetën tuaj! Ditën e djeshme policia Rrugore e Tiranës ka ndaluar shtetasin 46-vjeçar Xh.D, drejtuesit te mjetit Benz B-Clas, pasi ky
Zbardhen detajet e aksidentit në Lushnje, polici rrezikoi jetën për shkak të shpejtësisë Një aksident ka ndodhur këtë të shtunë në hyrje të qytetit të Lushnjes dhe protagonist i saj është një efektiv i polici
Ecin me shpejtësi sketerrë, çfarë bën policia e Tiranës Gjatë natës së kaluar policia e Tiranës sidomos ajo rrugore ka kryer kontrolle të shpejtësisë në rrugën Tiranë - Durrës.
Serbia ndryshon rregullat e komunikacionit, vlen edhe për mërgimtarët Serbia ka ndryshuar rregullat e komunikacionit, që nga dita e djeshme (27 prill 2018). Atje ka filluar se zbatuari ed
Kjo makinë do të thyej të gjithë rekordet e shpejtësisë Lufta e inxhinierëve për të arritur shpejtësinë maksimale në automjete vazhdon dhe Hennessey Venom F5 do të pajiset me
Francë, ulet limiti i shpejtësisë për të ulur vdekjet nga aksidentet Franca po i bashkohet një grupi të vogël vendesh të tjera europiane, duke përcaktuar një limit shpejtësie më të ulët në
Ndodh edhe kjo! Shoferit të ambulancës i hiqet patenta se tejkalon 20km/h Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Shkodër ku policia i ka hequr patentën drejtuesit të një ambulance me justifikimin
Stines i marrin patentën, revoltohet me policinë Përmes një postimi në rrjete sociale kantautori Stine ka bërë të ditur se tashmë nuk e zotëron më lejen e tij të drejtim
Ylli i Barcelonës ndalohet nga policia, kaloi limitet e shpejtësisë (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonës, Gerard Pique është ndaluar nga policia spanjolle, e cila i ka hequr 6 pikë nga patenta e shoferit. 30
Polici i dehur zë korsinë e shpejtësisë në autostradën Tiranë-Durrës Reshjet e shiut kanë penguar lëvizjen normale të mjetëve, por shoferët thonë se këtë situatë e ka përkeqësuar edhe një m
"Stop shpejtësisë", aksidentohet Stresi (FOTO LAJM) Reperi i njohur me emrin e artit “Stresi” si duket ka pësuar një aksident me makinë si pasojë e shpejtësisë së madhe.
DETAJE/ Shtypi 3-vjeçaren në Elbasan, autori i fiksuar pas shpejtësisë (VIDEO) Zbulohen detaje nga aksidenti i djeshëm në autostradën Tiranë – Elbasan, ku një makinë drejtuar nga 25-vjeçari Shaipi, i
Aksident tragjik, dy persona humbin jetën në Fier Nje aksident i rende ka ndodhur mbrëmjen e së hënës ne Dardhzeze te Fierit, ku një automjet tip Benz qe udhëtonte për n
Mbretërit e shpejtësisë në qiell, tokë dhe ujë (FOTO LAJM) Mbretërit e shpejtësisë në tokë, ujë dhe qiell . Të kurorëzuara si kafshët më të shpejta , i rëndisim në këtë listë duke