999 rezultate për

shpejtesi

"Tapë" në timon dhe të çmendur pas shpejtësisë, arrestohen 4 drejtues mjetesh Si rezultat i kontrolleve nga ana e Policisë Rrugore janë arrestuar katër persona në Durrës dyu prej të cilëve në kushte
Audi prezanton "bishën" e re RS Q8 (FOTO LAJM) Prodhuesi gjerman i veturave luksoze, Audi, e ka zgjeruar gamën e modeleve sportive në kategorinë SUV , duke publikuar m
Tapë dhe të fiksuar pas shpejtësisë, kështu e pësuan 16 shoferë mbrëmë në Tiranë (VIDEO) Policia rrugore e Tiranës ka vijuar edhe mbrëmë kontrollet në kryeqytet. Në një njoftim të publikuar në rrjetet socia
Salvini ironizon në urimin për ditëlindje, përgjigje perlë e Susos (FOTO LAJM) Suso është një nga lojtarët më të talentuar të Milanit, por spanjolli, njësoj si shokët e skuadrës, po vuan në këtë sezo
"Nuk u dhanë as një pikë ujë", shpërthen prindi i 11 vjeçarit që mori pjesë në koreografi Inagurimi i stadiumit të ri "Air Albania" mund të themi se ishte një ndër ceremonitë më të rëndësishme të këtij viti.
Ky është traktori që arrin shpejtësinë 217 km/h (FOTO LAJM) Nëse ke një tokë për të pluguar dhe dëshiron ta përfundosh në një kohë rekord, atëherë të duhet të marrëssh në telefon a
I riu udhëton me shpejtësi skëterrë, policia bën apelin e rëndësishëm (VIDEO) Policia e Tiranës ka ndaluar një tjetër drejtues mjeti i cili udhëtonte me shpejtësi skëterë në aksin Tiranë -Elbasan.
Aksidentuan një makinë dhe ikën me shpejtësi skëterrë, kërcasin armët në Levan Një aksident automobilistik i cili fatmirësisht ka qenë pa shumë pasoja, është bërë shkak për një ngjarje të rëndë në Le
Shpejtësi skëterrë, 3 makina përplasen në Milot e lëndojnë rëndë 3 shtetas Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Fushë Krujë- Milot. Nga informacionet e para për albeu.co
Shtuan shpejtësinë e hodhën mallin nga dritarja, kapen si në filma shqiptarët Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë të cilët nuk iu bindën urdhrit të autoriteteve për të ndaluar. Kjo, p
Shoferët nuk zënë mend, çfarë ndodhi mbrëmë në rrugën "fatale" Policia e Tiranës sic edhe kishte paralajmëruar, ka mbajtur në kontroll gjatë natës në rrugën Tiranë-Elbasan, ku ka kap
Në fundjavë vdiq një adoleshent, çfarë kapi policia në mesnatë tek "rruga fatale" Garat me makina dhe shpejtësia e lartë në rrugët e Tiranës janë kthyer në një problem të madh për policinë. Gjatë me
I dolën të gjitha! Moderatorja rrëzohet në mes të skenës të "Dance with Me" (VIDEO) rezantuesja e njohur, Stela Kotri është rrëzuar gjatë hapjes së spektaklit të kërcimit “Dance with me” teksa hynte në sk
"Zogu i zi", aeroplani i ndërtuar në fund të viteve '50 ende më i shpejti në botë (FOTO LAJM) Edhe pse u ndërtua dekada më parë, vazhdon ende të jetë aeroplani më i shpejtë në botë. Avioni Lockheed SR-71, i krij
Me 173 km/h në Tiranë, shoferët përdorin rrugën si pistë avioni (VIDEO) Duket se shoferët shqiptarë nuk kanë të ngopur me gjoba për shkak të shpejtësisë. Kështu mbrëmjen e djeshme policia k
Kjo AMG bën realitet ëndrrat tuaja, ndryshimi i ri të bën të "fluturosh" (FOTO LAJM) Ndryshime të reja do të vijnë për ata që janë adhurues të makinave dhe të shpejtësisë. Aktualisht më e shpejta nga ma
Po "fluturonin" në autostradë, radari kap makinat me 200 km/h (VIDEO) Të dashuruar pas shpejtësisë aq shumë sa nuk marrin parasysh rrezikun. Gjatë mbrëmjes së djeshme, deri në pak pas me
Mos e humbisni: Shpejtësi marramendëse, skuadra e Red Bull ndërron gomat në kohë rekorde (VIDEO) Grand Prix i Meksikës ishte një nga garat më interesante të Formula 1 këtë edicion. Gara u bë interesante qysh në kua
Shefi i rrugores flet për aksidentin e frikshëm të vëllait të deputetes: Ishte i pavetëdijshëm Në datën 20 tetor, vëllai i deputetes socialiste Blerina Gjylameti, humbi jetën në një aksident të frikshëm në tunelin E
Shpejtësi dhe çmenduri në rrugët e Tiranës, shoferët e përdorin rrugën si pistë avioni Vazhdojnë akoma rastet e frikshme të shoferëve që i thyejnë rregullat e qarkullit hapur. Duket se këmba në gaz iu shk