999 rezultate për

shpejte

Moti i keq, Policia apel shoferëve: Respektoni shpejtësinë e lejuar Pas stuhisë që ka përfshirë vendin tonë mbrëmjen e sotme, një reagim ka ardhur edhe nga policia e Shtetit, ku këta të fu
Stuhi shiu, si pritet të jetë moti gjatë ditës së sotme Vendi ynë do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike, pra me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në mesditë dh
Napoli dhuron spektakël, shënon dy gola të shpejtë (VIDEO) Napoli e ka nisur mjaf mirë sfidën ndaj Lecces në transfertë teksa ka shënuar dy gola të shpejtë brenda 25 minutave, shk
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO) Qytetarët e Tiranës, Durrësit, por edhe të qyteteve të tjera kanë përjetuar momente tmerri ditën e sotme pasi vendi ynë
Shkundi vendin, tërmeti më i fortë në 30 vitet e fundit (FOTO LAJM) Pas tërmetit të fuqishëm që ka shkundur vendin ka reaguar edhe Ministria e Mbrojtjes teksa njofton se sipas informacione
Mos bëni plane për fundjavë pa parë motin Dita e dielë, sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vran
Vepron më shpejtë se medikamentet, hani çdo ditë një lugë mjaltë dhe kanellë Për shekuj me rradhë njerëzit kanë përdorur produkte natyrale për të trajtuar sëmundje të ndryshme. E ashtquajtura mjekë
Makina me 90 km/ h, por shoferi ia këput gjumit (VIDEO) Makina ishte me një shpejtësi 90 kilometra/ orë, megjithatë shoferi dhe pasagjeri i saj ishin një gjumë të thellë duke m
Gati 500 km/h: "Bisha" e Bugattit bën historinë (VIDEO) Një version special i Bugatti Chiron ka thyer rekord botëror nën drejtimin e Andy Wallace në një pistë gjermane. Kom
Cristiano Ronaldo bën sprintin 94 metra për 10 sekonda (VIDEO) Cristiano Ronaldo mund të jetë 34 vjeç, por ai ende zotëron një ritëm vdekjeprurës–rasti konkret në fitoren emocionuese
Tirana shënon dy gola të shpejtë ndaj Vllaznisë (VIDEO) Tirana po fiton 2-0 përballë Vllaznisë në ndeshjen e vlefshme për javën e 3-të në Superliga. Në minutën e 58’ Zhbllok
Autostrada nënujore, sporte dhe pushime në Hapësirë: Si do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në Hapësirë ??janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do të jenë të zakons
Makina përplaset me shtyllën, përfundon e përmbysur në mes të rrugës (VIDEO) Një aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të diele në Fier. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur rruga Çelidrad, k
Baba i një vajze, kush është shqiptari që vdiq në aksidentin tragjik në Greqi (FOTO LAJM) Një shqiptar ka ndërruar jetë ditën e djeshme si një pasojë e një aksidenti automobilistik në Greqi. Ngjarja e rëndë
Aksident në autostradën Tiranë- Durrës, një i plagosur (VIDEO) Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Shkak për aksidentin dyshohet të jetë shpejtësi
Makina me drejtues italian përmbyset në Sarandë, shkak shpejtësia tej normave Një mjet me drejtues një shtetas italian për shkak të shpejtësisë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Pavarësisht
Zjarri ka pushtuar kodrën me ullishte në Fier, flakët po përhapen me shpejtësi Një zjarr masiv masiv ka përfshirë një kodër të mbjellë me ullishte në zonën e Levanit në Fier. Bëhet me dije se zjar
Gara në mes të qytetit: E pësojnë keq "kamikazët" e rrugëve (VIDEO) Nata është një ankth i vërtetë për banorë të Unazës së Madhe të Tiranës pasi një numër i madh drejtuesish makinash shkoj
Me shpejtësi skëterrë, del nga rruga makina luksoze në Tiranë-Durrës (FOTO LAJM) Mesditën e sotme është regjistruar një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, pranë një qendre të njohur tregtare. Nj
Kosovë, makina e shtetit lëviz me 170 km në orë Një zyrtar i shtetit ka vozitur me shpejtësi 170 km në orë në magjistralen Prishtinë-Pejë, duke rrezikuar kështu trafiku