999 rezultate për

shpe

Matoshi reagon ashpër ndaj kritikave për lidhjen: Mjeranë, dashuria s'është vetëm s*ks (FOTO LAJM) Vitin e kaluar Adriana Matoshi bëri publike lidhjen me futbollistin afrikan Keith Groeneveld. Çifti duken shumë të lumtu
Me bikini rozë, ish-e dashura e Neymar provokon nga Miami (FOTO LAJM) Ish-e dashura e Neymar, Natalia Barulich, përfundon shpesh në lajmet rozë. Modelja e njohur shpesh herë provokon me post
Hero për gjithë rrjetin, burri shpëton qenushen në pishinë Pa u menduar dy herë,një burrë nga Teksasi është hedhur në pishinë të cilës i kishte ngrirë uji për të shpëtuar qenin e
Shpëtim Idrizi "kokë me kokë" me Bashën, çfarë po diskutohet Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi është takuar me kreun e PD-së, Lulzim Basha. Ky është takimi i fundit rakordues për përf
Shpërthen bombula e gazit në Durrrës, lëndohen dy persona Një bombul gazi ka shpërthyer në një banesë në Durrës ku dy persona kanë mbetur të lënduar dhe janë dërguar me urgjencë
HOROSKOPI/ Kini besim te vetja juaj, sot kjo shenjë do të shpërblehet Dashi Jini gati për disa veprime sepse jeni duke mbërritur një pikë kritike në ciklin tuaj emocional kur zemra juaj ndi
Pochettino tregon të ardhmen e Mbappe, flet dhe për Messin Trajneri i Paris Saint-Germain Mauricio Pochettino, është i bindur se e ardhmja e Kylian Mbappe do të jetë e qartë së sh
Vaksinimi mund ta shpëtojë turizmin në Maqedoni Vaksinimi, si dhe promovimi i respektimit të protokolleve për mbrojtje nga koronavirusi i ri që shkakton sëmundjen COVID
Detajet e para: Terror në Elbasan, shpërthen bombola e tund dy herë qytetin Dy shpërthime të fuqishme janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Elbasan duke shkaktuar panik tek banorët. Ndërkohë që ende
Çfarë po ndodh? Dy shpërthime të fuqishme në Elbasan Mbrëmjen e sotme ka ndodhur shpërthime të fuqishme në Elbasan. Nga raportimet e para mësohet se ka persona të lënduar
U gjobit me 50 milion lekë, reagon ashpër Edmond Spaho: Nuk më trembni dot! Drejtuesi politik i Partisë Demokratike për qarkun e Korçës, Edmond Spaho është gjobitur me 50 milion lekë të vjetra.
U kap duke qarkulluar në orën policore, gruaja puth policin për t’i shpëtuar gjobës (VIDEO) Masat anti covid dhe gjobat nuk janë prezente vetëm në Shqipëri por në të gjithë botën. Një vajzë e re ka zgjedhur mënyr
Nuk ka më shpëtim! Kanye West nis të ndjejë rrezikun e divorcit nga Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West po ecin tashmë në rrugë të ndara, duke qenë se martesa e tyre nuk ka shpëtim. Dyshja e njo
Ambasadori italian takon Kurtin: Të formohet sa më shpejt qeveria e re Ambasadori italian në Kosovë, Nicola Orlando ka takuar sot kreun e e LVV-së, Albin Kurti. Sipas një njoftimi të bërë
Autori veshur me kapuç dhe me të zeza, detaje nga shpërthimi me tritol i lokalit në Lezhë Kamerat e sigurisë kanë filmuar autorin që vendosi lëndën plasëse në një lokal në vendin e quajtur “Rruga e Kallmetit”,
"U shtrua në Vranisht me mish e raki", Erion Braçe sulmon ashpër Metën Zv.kryeministri Erion Braçe ka bërë një postim në rrjetin scoial Facebook ku reagon ashpër ndaj Presidentit Meta. Ni
Mjeku Sulçebe: Kjo është e vetmja mënyrë për të shpëtuar nga COVID-19 Mjeku i njohur Sulçebe ka deklaruar mbrëmjen e sotme se e vetmja mënyrë për të shpëtuar nga vaksinimi është vaksinimi i
Shpërthejnë infektimet e reja, kaq vaksina anti-covid u bënë sot në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 612 të vaksinuar, 3901 testime, 890 të shëruar, 1075 raste të reja dhe 18 humbje jetë
Shpërthimi tronditi Lezhën, dalin pamjet e autorit që i vuri tritolin lokalit (VIDEO) Janë zbardhur pamje nga shpërthimi që tronditi Lezhën, mbrëmjen e të shtunës mbrëma në vendin e quajtur "Rruga e Kallmet
Nga peshqirët e trupit tek jastëkët, sa shpesh duhen larë këto produkte Sipas një sondazhi të vitit 2019 në Women’s Health, shumica e njerëzve i lajnë peshqirët dhe çarçafët shpesh, edhe pse