999 rezultate për

shpe

Harrojini ditët me diell, rikthehen reshjet e borës Ditët e ngrohta dhe me diell të cilat na shoqëruan gjatë kësaj jave do të pasohen me ulje të lehtë të temperaturave, sho
8 këshilla që mund të ju shpëtojnë jetën në situata të vështira Megjithëse njerëzit janë në kulmin e evolucionit, trupat e tyre janë ende mjaft të brishtë. Forcat e natyrës, organiz
Mbi 1600 raste të reja, Greqia betejë të ashpër me COVID-19 Greqia vazhdon betejën e ashpër me COVID-19. Mediat greke shkruajnë se në 24 orët e fundit janë raportuar 1630 raste
Mjeshtrat e Phototshop-it, shijoni realizimet më humoristike (FOTO LAJM) Photot shopi është një mundësi për të gjithë që ti bëjënë fotot e tyre të bukura të duken të mrekullueshme. Por jo ve
Aksion blic mes Tiranës, kapen "mat" dy shpërndarësit e kokainës Policia ka vënë në pranga 2 shtetas në Tiranë pasi akuzohen për shpërndarje lëndësh narkotike, kokainë. Burimet zyrt
Kukësi alarmohet në pikë të mëngjesit, zbulohet një predhë e pashpërthyer pranë pallateve Në orët e para të mëngjesit është zbuluar një prerë e pashpërthyer në qytetin e Kukësit. Burimet bëjnë me dije se zon
Kini kujdes! Greqia ashpërson masat anti-covid, mësoni rregullat e reja të kalimit në Kakavijë Greqia është një ndër vendet fqinje që ka shtrënguar masat anti-covid në përpjekje për të ngadalësuar infektimet e reja.
Humbi të atin, Çiljeta shpërndan mesazhin e rëndësishëm në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Babai i Çiljeta Xhilagës humbi jetën disa ditë më parë pas një beteje disa ditor me Covid-19. Ai po trajtohej në spitali
Shoferi sapo ktheu krahët dhe u ul në kafe, shpërthen në flakët mjeti Një mjet është përfshirë nga flakët pak më parë në hyrje të Kavajës. Mësohet se shoferi bashkë me një person tjetër k
Shpërthimi në Ferizaj merr një tjetër jetë, vdes 20 vjeçarja pas 3 javësh në spital Shpërthimi në restorantin në Ferizaj ka marrë edhe një tjetër jetë. Bëhet fjalë për Fatime Haxhidema e cila ka vdekur
Së shpejti nuse, Selvija tregon një nga biliona arsyet pse dashuron Shpat Kasapin (FOTO LAJM) Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao, janë kthyer në çiftin më të dashur për publikun shqiptar dhe nj
Çfarë po paralajmëron Rama: Së shpejti lajme të mira! (FOTO LAJM) Prej ditësh vazhdon vaksinimi i shqiptarëve kundër koronavirusit ndërkohë priten ngarkesa të tjera dozash anti-covid.
Puthi në buzë Sarën, Atdheu infektohet me COVID-19 e braktis Për'puthen (FOTO LAJM) Atdheu dhe Sindi nuk janë të pranishëm në puntatën e sotme të "Për’Puthen". Në hyrje të emisionit, moderatorja Bora Z
Capello shpërthen ndaj gjyqtarit të ndeshjes, Atalanta-Real Madrid Këtë të mërkurë, Atalanta u përball me Real Madridin në Ligën e Kampionëve, dhe ishte klubi i Merengue-s që fitoi 1-0 në
10 zakone higjienike që shkatërrojnë fshehtas shëndetin tonë Shumica prej nesh janë të sigurt se e bëjnë gjithçka si duhet. Por e vërteta është se ne bëjmë gabime të cilat na kushto
Po "shpërthen" te West Ham, Lingard kërkohet nga Licesteri Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham treg
E dëgjojmë shpesh, por ç'do të thotë ekzaktësisht të kesh "lëkurë të ndjeshme"? Shumë njerëz thonë se kanë lëkurë të ndjeshme sepse produktet e kujdesit të lëkurës, ose produkte nga shtëpia që përdori
Italia ashpërson masat anti-Covid pas shfaqjes së variantit të ri Italia pritet të ashpërsojë masat anti Covid teksa tani po i shtohen edhe variantet e reja të virusit. Varianti që sh
Pse u rrit Vetëvendosja? Përgjigjet Fatmir Sejdiu Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu në një intervistë ka folur për rezultatin e zgjedhjeve të 14 shkurtit, rënien e
Parandalohet tragjedia në Pogradec, policia shpëton fëmijët e mitur Një tragjedi është parandaluar ditën e sotme në Pogradec ku dy fëmijë janë shpëtuar nga Policia. Motër e vëlla, G. Ba