999 rezultate për

shpe

Murrizi sulmon ashpër "tradhtarët" e opozitës: Fusin hundët në mendere për mandate! "Më vjen për të vjellë se cfarë keni thënë për ministrat që sot i hapni derën a i shqyeni dritaret për një grup votash q
Mori përpara makinën tjetër e rrezikoi jetën e dy këmbësorëve, autori shpëton me një gjobë! Pak ditë më parë një aksident i rëndë ndodhi në Tiranë ku nga shpejtësia e lartë u përplasën dy makina, dhe rrezikuan je
OBSH bën thirrjen e fortë për shpërndarjen e vaksinave anti-covid: Dështim katastrofik! Ndërkohë që gjetja e vaksinave anti-covid u pa si shpëtimi i të gjithëve, shpërndarja e tyre nuk tregon të njëjtën gjë.
Ishte prag vdekjes, 21 vjeçarja i është mirënjohëse COVID-19: Më shpëtoi jetën! 21-vjeçarja Olivia Ibbitson, në Angli ndoshta është një ndër të vetmit njerëz që ndihet falenderuese ndaj virusit COVID-
Aksidenti te ambasada italiane, i riu i fiksuar pas shpejtësisë "shpëtoi" vetëm me gjobë Detaje të reja zbardhen nga aksident i frikshëm i cili ndodhi pak ditë më parë pranë ambasadës italiane në Tiranë. Makin
Situata e Werner, Lampard: Po tregohet i ashpër me veten Menaxheri i Chelseat, Frank Lampard, ka dalë në mbrojtje të Timo Werner i cili nuk ka shënuar në 14 ndeshjet e fundit.
Shpërthejnë tifozët e Interit ndaj Vidal, kiliani puth stemën e Juventusit (VIDEO) Arturo Vidal u bë protagonist i një gjesti të papritur para ndeshjes, Inter-Juventus. Kiliani puthi emblemën bardh e
I shpëtoi helmimit, ish-kundërshtari i Putin pritet nga Policia në Moskë Lideri opozitar rus, Aleksei Navalny është nisur nga Gjermania drejt Rusisë, ku ai mund të përballet me arrestim. “Un
Qytetarët e dëshpëruar ndërtojnë një gorillë gjigante për të frikësuar Covid-19 Ata ndërtuan një gorillë 7 metra të lartë në shpresë se do të largoj Covid-19 nga fshati i tyre. Disa banorë supersti
Mbi 14 mijë raste aktive në Tiranë, si u shpërndanë sot vatrat Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka publikuar shifrat e 24 orëve të fundit, ku 7 persona kanë ndërruar jet
ARRSH për situatën e rrugëve në vend: Kujdes nga ngricat! Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se qarkullimi rrugor në Shqipëri vijon pa probleme. Përmes një njoftimi të shp
Italia ashpërson masat antiCOVID, këto rajone futen në listën "e kuqe" Ministri i Shëndetësisë Roberto Speranza nënshkroi urdhërin që vendos Lombardinë në zonën e kuqe. Efektet e urdhërit do
Dy gola të shpejtë nga Partizani, Tirana vendos baraspeshën (VIDEO) Tirana-Kastrioti, Apolonia-Laçi dhe Skënderbeu-Partizani janë përballjet e tjera të javës së 14-t në Superiore. Bardhebl
Vuani nga kapsllëku? Me këtë trajtim 100% natyral do të shpëtoni E kishit menduar ndonjëherë që nëpërmjet jashtëqitjes mund të humbisni peshë dhe t’i bëni zorrës së trashë një nder të m
OBSH bën thirrje: Vaksina të shpërndahet në mënyrë të drejtë në të gjitha vendet! Kreu i degës europiane pranë Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Hans Kluge, ka thënë 95 për qind e vaksinave
Shpërthimi në Ferizaj, si është gjendja e qytetarëve që po trajtohen në Turqi e Austri Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj në një konferencë për media ka treguar gjendjen shëndetësore të qytetarëve që u lë
Aksidenti tragjik në rrugën e Kombit, si shpëtoi mrekullisht 3 vjeçarja Mbrëmjen e djeshme një aksident tragjik i mori jetën 4 anëtarëve të një familjeje nga Kosova. Ngjarja ndodhi në aksin
"Do të kërcejnë si prifti nga belaja", Basha ashpërson tonet: Doshi e Dako nuk do të vallëzojnë mbi shqiptarët (VIDEO) Lulzim Basha, tha këtë të enjte se ata që do të bëjnë të njëjtën gjë me zgjedhjet si në 2017-ën, "do kërcejnë si prifti
Shpejtësi skëterrë e përplasje e frikshme, dalin pamjet e aksidentit në Tiranë (VIDEO) Janë bërë publike pamjet e rënda të aksidentit që ndodhi ditën e sotme tek ambasada Italiane në Tiranë, nga Harta Digjit
Deputeti i PS-së shpërndau leje legalizimi, KQZ gjobit me 1500 lekë kreun e kadastrës KQZ ka gjobitur 1500 lekë Arben Qalliun drejtor i Kadastrës Lushnje pasi i dha leje legalizimi deputetit të PS-së Arben