999 rezultate për

shpe

Maradona kishte "vetëm" 83.500 euro pas një jete të shthurur me shpenzime, ja asetet e tij Diego Maradona ndërroi jetë javën e kaluar nga sulmi në zemër në moshën 60 vjeçare, ndërsa në xhirollogarinë e tij banka
Mos harroni çadrën, si pritet të jetë moti në vazhdim Dita e nesërme pritet të ketë mot me alternime vranësirash dhe intervale kthjellimesh e madje reshje shiu të karakterit
Ngjarje e rëndë në familjen shqiptare në Greqi: Tezja shpëton dy nga fëmijët, humb jetën 16-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi në një familje shqiptare. Banesa e tyre është përfshirë nga fla
Grosjean nga spitali: Mbrojtësia prej kurore më shpëtoi jetën Megjithse më parë ka qenë skeptik për barrierën mbrojtëse të vendosur para kabinës së pilotit në makinat e Formula 1, Ro
SHBA, 48 orë i varur pas anijes së përmbysur dhe shpëton Një aventurë e pabesueshme, e denjë për fundin e filmit "Moby Dick", ajo që përjetoi 62-vjeçari Stuart Bee në ujërat e F
Evropianët i shpenzojnë paratë për t’u argëtuar, shqiptarët për ushqime Konsumatorët shqiptarë shpenzojnë pothuajse gjysmën e parave që kanë në dispozicion për t’u ushqyer. Sipas të dhënave
PD për skandalin e tenderave: Rama hesht, nuk do i shpëtojë drejtësisë Ish-deputetja e PD-së Orjola Pampuri ka denoncuar një tjetër tender të dhënë nga qeveria, ku sipas saj është dhënë me 3-
"E kundërshtova disa vite më parë", sistemi "Halo" i shpëtoi jetën pilotit të F1 (VIDEO) Piloti i Hass Romain Grosjean shpëtoi mrekullisht pasi makina me të cilën po garonte, u përplas me trafikndarësen duke u
Korrupsioni po bën kërdinë në periferinë e BE-së, vendet ku shpërthyen skandalet e fundit Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian po përpiqen të mbrojnë demokracinë dhe shtetin e së drejtës. Lufta amerikane ë
Pse Volvo hodhi dhjetë makina të reja nga një lartësi prej 30 metrash? Ky është prova më ekstreme e përplasjes e kryer ndonjëherë nga Volvo Cars – dhe është një provë thelbësore. Ekspertët
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të ketë kujdes me shpenzimet, por pa bërë koprracin Dashi Një ditë që fillon disi me plogështi e ku nuk jeni në gjendje të mbani ritmet tuaja të zakonshme, nuk mund të quh
Prindër së shpejti, Sara tregon momentin kur i tregoi Ledrit për lajmin Siç tashmë dihet, Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Sara është në pritje të një
Vetëm në Tiranë mbi 9 mijë raste aktive, si u shpërnda sot harta 11 viktima janë shënuar në 24 orët e fundit në Shqipëri nga koronavirusi. Me gjithë përpjekjet e mjekëve humbën jetën: 5
Tuchel shpërthen ndaj lojtarëve: Në fushë ishin 11 individualistë Paris Saint Germain nuk fiton prej dy javësh në kampionatin francez, pasi mbrëmjen e djeshme u ndal në barazim 2-2 përba
HOROSKOPI/ Nëse keni një aktivitet tregtar, duhet të mendoheni mirë për shpenzimet Dashi Mund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditët e fundit janë në anën tuaj. Në punë, ju jeni shumë ener
Këshilli bashkiak i Kukësit i heq titullin "Qytetar Nderi" publicistit Veton Surroi, reagon ashpër Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar në një shënim në mediat sociale, pas vendimit të Këshillit Bashkiak të qytetit të Kukës
Arilena Ara dhe Alban Skënderaj së shpejti me një bashkëpunim (FOTO LAJM) Qetësia para stuhisë! Kështu mund ta cilësojmë këtë periudhë për Arilenën dhe Albanin që kanë qëndruar pak në heshtje kë
SKANDAL/ Punonjësi i morgut publikon foto me trupin e pajetë të Maradonës, "shpërthen" rrjeti Vdekja e Diego Armando Maradonas ka tronditur botën. Ndërkohë televizioni argjentinas, "Todo Noticias", ka publikuar nj
Humbi të afërmit nga tërmeti, Evi Reçit shpërthen në lot pas kamerave (VIDEO) Si sot një vit më parë u rregjistrua tërmeti tragjik i 26 nëntorit, ku humbën jetën 51 persona. Moderatorja Evi Reci,
Tom Cruise shpëton për një fije, rrezikon jetën gjatë xhirimeve të filmit më të ri (FOTO LAJM) Tom Cruise është zhvendosur në Romë për të xhiruar skenat e reja të filmit “Mission Impossible”. Mirëpo gjatë ditës së s