999 rezultate për

shpat

Murgu që i reziston gravitetit ecën në shpat të pjerrët pa litarë (VIDEO) Murgu u ngjit në shpatin e pjerrët pa këpucë dhe pa pajisje ndërsa mbante me vete dy çanta. Një turist në ngjitje në
Burri godet me thikë në shpatull gruan në Kamzë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një familje në Bathore, Kamëz. Një burrë ka goditur me thíkë në
Sherr në familjen në Kamëz, burri ther gruan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në një familje në Kamëz. Burimet bëjne me dije se pas një sherri në fami
Frikë te Juve, De Ligt mund të operohet në shpatull Matthijs de Ligt mund të ketë nevojë për një ndërhyrje për të zgjidhur problemet në shpatull gjë që e shqetësojnë që nga
Sela: Po vijmë për t’ju sjellë paqe dhe liri për të gjithë shqiptarët! Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në tubimin përmbyllës në Shkup, tha se qyteti i Shkupit përsëri është dinj
Rama "me shpatulla pas muri": Jemi të gatshëm për hapje të listava Kryeministri Edi Rama në përfundim të takimit me përfaqësuesit e opozitë paralmentare, ka deklaruar se është i gatshëm t
Kushton me mijëra dollarë, ky është snajperi me të cilin u qëllua Ardian Çapja (FOTO LAJM) Rreth orës 09:25 minuta një snajper qëlloi në drejtim të shtëpisë së Ardian Çapjas, duke e lënë atë të plagosur në shpat
Chiellini i kthehet për të disatën herë incidentit me Suarez: Edhe unë jam një bir bushtre në fushë Xhorxho Kielini dhe Luis Suarez nuk do të harrohen kurrë për atë duel në Kupën e Botës së vitit 2014, ku italiani përfun
E ëma si ndahet Shpat Kasapit: Dua nuse në shtëpi! (VIDEO) Këngëtari i mirënjohur Shpat Kasapi, së bashku me të ëmën ka qenë në një lidhje direkte me emisionin ‘Ftesë në 5’. E ëm
Koronavirusi frikëson Shpat Kasapin, këngëtari merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Gjatë një interviste të fundit të dhënë për për “Cult” të KosovaPress-it, këngëtari Shpat Kasapi ka treguar se janë anu
"Me shpatulla pas muri", dalin pamjet e arrestimit të 115 biznesmenëve të përfshirë në baste (FOTO LAJM) Ditën e sotme, gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për 35 nga 115 të arrestuarit pak ditë më parë të cilët vijonin us
Rrëfimi i 23- vjeçares: Personi që pëlqeja u frikësua kur kuptoi problemin që kisha Ela Shpata rrëfeu ditën e sotme në programin “Historia ime” në TV Klan problemet e saj me lëkurën dhe sesi jeta e saj nd
I pari që u vu me "shpatulla pas murit" nga OFL, prapaskenat e fotos së Ramës me Ardian Çapjan Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje për foton e publikuar nga vetë ai pak ditë më parë, ku kryeministri Edi Rama shfaqe
OFL e vuri me "shpatulla pas muri", reagon Lulzim Berisha Operacioni Forca e Ligjit ka nxjerrë sot emrat e dy personave të rrezikshëm të cilët pritet të nënshtrohendeklarimit.
Lidhja e bujshme, Fjorentina vë publikisht me shpatulla pas muri Olsin: Pse më tradhëtove (VIDEO) Fjorentina Halili dhe Olsi Klosi janë një çitet më të përfolur të ‘Big Brother Albania’. Pas daljes nga shtëpia më e
"Pse nuk shkove në Reçak?", komentuesit vënë me shpatulla pas muri Ramën Kryeministri Edi Rama aktualisht është në një video LIVE në profilin e tij në rrjetin social Facebook. Teksa flet së
"Do vemë me shpatulla pas muri cdo anëtar të KÇK", paralajmërimi i fortë i Ramës Në ceremoninë e 107-vjetorit të Policisë së Shtetit, kryeministri Edi Rama teksa vlerësoi punën e uniformave blu, u ndal
"Kam vuajtur nga ankthi dhe depresioni", Shpat Kasapi zbulon për herë të parë periudhën e tij të errët Këngëtari i mirënjohur shqiptar nga Maqedonia, Shpat Kasapi, ka rrëfyer për here të parë një periudhë të errët të jetës
"Njëra më bënte masazh, tjetra më puthte", Shpat Kasapi: Kam fjetur me 18 misse Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka ndarë detaje nga jeta e tij private si asnjëherë më parë. Ai ka rrëfyer se teksa
Shpat Kasapi nuk gjen karar me femrat: Njëra xheloze, tjetra posesive Këngëtari shqiptar Shpat Kasapi ka rrëfyer së fundmi detaje nga jeta e tij personale dhe profesionale. I ftuar në “Wake