999 rezultate për

shpartallon

Atletico "shpartallon" Granadan, Suarez e nis me dy gola dhe asist (VIDEO) Atletico Madrid kanë shënuar fitore të lehtë ndaj Granada. Me rezultatin 6:1, Atletico Madrid ka marrë fitore në La L
Super Inter, Eriksen "shpartallon" portën (VIDEO) Interi ka kaluar në epërsi kundër Ludogorets në takimin e parë me eliminim direkt në kompeticionin Europa League. Chr
Atalanta "shpartallon" Valencian (VIDEO) Sfida e Atalantës me Valencian në “San Siro” u duk sikur u kthye në goleadë. Valencia u mposht me rezultatin e turps
Bayerni shpartallon Werderin, shënon të gjashtin (VIDEO) Bayerni është duke shpartalluar Werderin e Rashicës, pas golit të yllit kosovar bavarezët nuk kanë të ndalur. Pas dy
Bayerni "shpartallon" Dortmundin, shënon golin e katërt (VIDEO) Bayern Munich është duke shkatërruar rivalin kreysor, Borussia Dotmund në "Allianz Arena" me rezultatin 4-0. Pas gola
Barcelona 'shpartallon' Sevillan në 8 minuta (VIDEO) Barcelona eshte duke mposhtur bindshem 3-0 Sevillian, pas golit te Suarez në minuten e 27' erdhen golan e Vidal në të 32
Liverpool e nis në mënyrën më të mirë të mundshme sezonin, "shpartallon" Norwich (VIDEO) Liverpooli ka arkëtuar pikët e para për sezonin 2019/20. “Redsat” morën tri pikë pas fitores 4-1 në “Anfield” kundër Nor
Italia shpartallon Liechtensteinin (VIDEO) Italia si rrallë herë ka shënur 6 gola në një ndeshje. Përballja me Liechtensteinin ishte shumë lehtë për Axurrët të ci
Bayern Munchen shpartallon Mainz (VIDEO) Bayern Munchen duket se ka lenë pas atë eleminim në Champions duke u fokusuar tashmë vetëm te kampionati për mos dal pa
Barcelona shpartallon Sevillan dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Barcelona e ka mposhtur Sevillan me rezultat 6-1 në ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit, pasi në ndeshjen e parë Sevi
Manchester City shpartallon Shakhtarin në transfertë (VIDEO) Manchester City ka marrë një fitore të lehtë në transfertë ndaj Shakhtar Donetsk me rezultatin 0-3 në "OSC Metalist".
Drenica shpartallon edhe Hashim Thaçin, nuk e falin për Vuçiçin (FOTO LAJM) Qytetarët e Drenicës me anë të protestave kanë mundur të ndalin kalimin e Presidenti të Serbisë, Aleksandar Vuçiç në ter
Juventus shpartallon Milanin në Olimpico, triumfon në Kupën e Italisë (VIDEO) Juventus ka arritur të mposht Milanin në finalen e Kupës së Italisë me rezultatin e përgjithshëm 4-0, duke fituar për he
Manchester City shpartallon Swansean (VIDEO) ​Manchester City mori një fitore të lehtë sot ndaj Swanseat me shifrat 5-0 në “Etihad Stadium”. David Silva (12
PSG shpartallon Monacon (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e pestë ndaj Monacos në "Parc des Princes". Ai që ka shënuar është Angel Di Maria në mintë
Bayern Munich shpartallon Monchengladbachun në Allianz Arena (VIDEO) Bayern Munich ka fituar me shumë lehtësi ndaj Borussia Munchengladbach sot pasdite në "Allianz Arena" me shifrat e përgj
Arsenali po shpartallon CSKA Moskën (VIDEO) Arsenali po shkatërron CSKA Moskën në "Emirates Stadium". Po prap është sulmuesi francez, Alexander Lacazette që shë
Spanja po shpartallon Argjentinën (VIDEO) Spanja po shpartallon Argjentinën në "Wanda Metropolitano". Iberikët nuk kanë të ndalur së shënuari, ku për një minu
PSG shpartallon Metz në "Parc des Princes" (VIDEO) Paris Saint-Germain ka shpartalluar skuadrën e fundit të renditje në Ligë 1 të Francës, Metz, duke e mposhtur me shifrat
Napoli shpartallon Cagliarin dhe arratiset në tabelën e renditjes (VIDEO) Napoli ka arritur të fitojë me shifrat 5-0 ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena", ndeshje e vlefshme për javën e 26-të të S