999 rezultate për

shpani

E rëndë në Fier, polici i dehur plagos të zotin e shtëpisë Një ngjarje sa e rëndë aq edhe e çuditshme ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Fier. polic i dehur i ka mësyrë me gjithë
Nga fyerjet tek druri, xhaxhai rrihet me nipin mes rrugës në Kurbin Një sherr në familje ka ndodhur në Kurbin. Ngjarja ka ndodhur mes xhaxhait dhe nipit, ku ka nisur në rrugë e më pas janë
Burrë e grua në Mamurras masakrohen me sende të forta nga nipi Një çift bashkëshortësh nga Mamurrasi kanë mbetur të plagosur pasi janë qëlluar me mjete të forta nga nipi i tyre. Si