999 rezultate për

shpalosur

PAS VV reagon publikisht dhe LDK Pas mosarritjes së marrëveshjes as në takimin e sotëm, edhe Lidhja Demokratike e Kosovës ka dalë me njoftim zyrtar. L
KLP dëgjon nesër tre prokurorët kandidatë për kreun e SPAK Këshilli i Lartë i Prokurorisë do të marrë nesër në pyetje tre kandidatët për kreun e SPAK, Altin Dumani, Arben Kraja dh
Tifozja e Milanit, shpërthyese për revistën "For Men" Ajo Njihet si tifozë e zjarrtë e Milanit, është modele braziliane dhe ka gjithmonë diçka plus për t’u ofruar revistave t
Krijesat më të frikshme të detit, monstrat që tronditën shkencëtarët Ato mund të duken si krijera që vijnë nga një planet tjetër, por në fakt janë nxjerrë nga thellësitë e errëta të oqeanev
Tifozët falenderojnë Lorikun në një mënyrë speciale (FOTO LAJM) Tifozët e Kombëtares nuk mund të linin pa falenderuar në një mënyrë të veçante kapotetnon Lorik Cana që i dha fund sonte
Zbulohet shqiptari që vendosi flamurin kuqezi pas portës në sfidën Bayern-Real (FOTO) Në super ndeshjen e djeshme Bayern Munich-Real Madrid, mes 80 mijë shokuesve ra në sy flamuri shqiptar. Të pranishëm
ËNDRRA KUQEZI/ 460 kilometra për të shpalosur flamurin shqiptar në “Allianz Arena” Jo pak mendojnë se tifozët janë masa ose turma njerëzish të padisiplinuar, ndërsa për të tjerë tifozët janë një kategori
Tifozët turq shpalosin një koreografi gjigante (FOTO LAJM) Gjatë momentit kur luheshin himnet e Turqisë dhe Kosovës në stadiumin e Antalias, tifozët turq shpalosën një banderolë g
Dardanët shpalosin banerin madhështor në “Loro Boriçi” (FOTO LAJM) “Dardanët” kanë shpalosur një koreografi fantastike në stadium, para fillimit të ndeshjes kundër Kroacisë. Ata e kanë
Tifozët kuqezi synojnë rekordin Guinness në ndeshjen me Francën Tifozët e ekipit kombëtar të futbollit kanë rezervuar një surprizë për kuqezinjtë. Para ndeshjes në Marsejë përballë
Ja pse duhet të jemi tifozë edhe më Kroacinë në Europian Tifozët kroatë vazhdojnë që të vërtetojnë miqësinë e madhe që kanë me Kombëtaren tonë. Gjatë ndeshjes Turqi-Kroaci, një
Serbët provokojnë UEFA-n për shkak të Kosovës (FOTO) Përballë selisë së Shoqatës së Futbollit Evropian në Nyon të Zvicrës, tifozët serbë kanë shprehur pakënaqësitë për prani
Tifozët e Dortmund shfryejnë dufin ndaj Hummels, ja si u përgjigjet ai Mats Hummels është vërshëllyer sa herë preku topin në paraqitjen e tij të parë me Dortmund që pas zyrtarizimit se do të
“E jashtëzakonshme”, kandidatët e Beratit bashkëbisedojnë me qytetarët Kjo është një ngjarje paksa e pazakontë për vendin tonë, sidomos në terrenin politik. Petrit Sinanaj që përfaqëson ma
Zaev: Ja sa i pandershëm është Gruevski Në publikimin e bombës së 10, lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, ka shpalosur shpalosur fakte për abuzimet e Gruevskit. “Sot
Tifozët e Romës: Kosova është Serbi Në derbin e zhvilluar mes Romës dhe Lazios, tifozët romakë kanë mbajtur parrulla kundër Republikës së Kosovës, duke shkr
Pavarësia, shpaloset flamuri shqiptar 70 metra i gjatë në tragetin Vlorë - Brindizi Një flamur 70 metra i gjatë është shpalosur në tragetin e linjës Vlorë- Brindizi në qytetin e flamurit, në Vlorë. Fla
"Ballistët", tjetër mesazh i fortë për Platininë (FOTO LAJM) "Ballistët", tifogrupi i Shkëndijes së Tetovës, kanë shpalosur në stadiumin e qytetit të tyre një tjetër mesazh të fortë
Panariti në Jalë: Të rinjtë të ndjekin rrugën e mbështetur tek parimet Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti, njëkohësisht Ministër i Bujqësisë, Zhvillimit R
Partitë serbe, më 8 qershor me listë të përbashkët? Pjesëmarrja e Listës Serbe në zgjedhjet parlamentare të 8 qershorit në Kosovë, do të varet nga qëndrimi i Beogradit. Kët