999 rezultate për

shpallur

Dhunë në familje dhe vjedhje, dy të arrestuar në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona të shpallur në kërkim. Sipas uniformave blu të arrestuarit janë 44 vjeç
EMRAT/ Pas gjashtë orë mbledhjeje, KED ndalon 3 kandidatë për Kushtetuesen! KED ka vendosur sot ndalimin e kandidimit të kandidatëve për në Gjykatën Kushtetuese. Ata janë identifikuar si Aldona Sy
Arrestohet në Kavajë 36 vjeçari i shumëkërkuar nga drejtësia italiane 36-vjeçari, Ardian Rrugeja (Driza) është arrestuar nga ana e Policisë së Kavajës, pasi ishte shpallur në kërkim nga Ital
Rrezikon 30 vite burg në Itali, i riu arrestohet në mes të lokalit në Tiranë Blutë e kryeqytetit kanë arrestuar një 31-vjeçar i shpallur në kërkim nga drejtësia italiane, për veprat pénale “Grup kr
300 mijë euro në kamion, kush është pronari i shpallur në kërkim Policia ditën e sotme në Durrës ka sekuestruar një sasi prej 300 mijë dollarë dhe në pranga është vënë shoferi i kamioni
Ishte shpallur në kërkim, arrestohet inxhinierja e ARRSH në Durrës Policia e Durrësit, në vijim të operacionit “BYE PASS”, ka ndaluar një shtetase e cila ishte shpallur në kërkim. Spec
Vodhën tendera?! Ç'ndodhi sot në zyrat e OSHEE Ish-drejtori i Prokurimeve në OSHEE Erlis Bushati është arrestuar ndërkohë që është shpallur në kërkim një tjetër zyrtar
I shpallur në kërkim për plagosje, arrestohet 53-vjeçari Një 53-vjeçar në Kukës ka rënë në prangat e policisë në Kukës. Ai ishte i shpallur në kërkim për plagosje, pasi në mu
3 të arrestuar në Durrës, ishin shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale Policia e Durrësit ka arrestuar tre persona të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Sipas uniformave blu
I dënuar për vrasje, arrestohet 34-vjeçari Policia ka arrestuar 34-vjeçarin Arjan Prenga, i dënuar me 6 vite e 8 muaj burgim për vrasje, të ndodhur në vitin 2009.
I shpallur 11 herë në kërkim, lihet në burg Kadilli që nuk ka frikë as policinë 27-vjeçari, i cili ishte shpallur 11 herë në kërkim për krime ndaj personit është lënë në burg nga Gjykata e Tiranës ka
I shpallur 11 herë në kërkim, kush është Kadilli që nuk ka frikë as policinë Duket se një 27-vjeçar, i cili është shpallur 11 herë në kërkim për krime ndaj personit nuk bindet kollaj edhe nga polic
Hodhi pistoletën në kosh dhe ja mbathi, si ra në duart e policisë "Lypeni" Mbrëmjen e kaluar Lajden Kadelli u arrestua nga blutë e Ttiranës në bashkëpunim me ata të Durrësit pasi rezulton të jetë
I shpallur në kërkim për p*rdhunim, arrestohet shkodrani Një 35-vjeçar është arrestuar nga Policia e Shkodrës, për shkak se i është dhënë masa e sigurisë arrest me burg në munge
Mbillte kanabis në shtëpi, si e pësoi tepelenasi Një person i shpallur në kërkim është arrestuar në Tepelenë. Bëhet fjalë për R. P., 45 vjeç, banues në fshatin Dragot
Përndiqte këmba-këmbës të renë dhe sulmoi me thikë të vëllain, arrestohet 25 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 25 vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar. I riu akuzohet për veprat penale “Përndje
Policia "bën" kërdinë me arrestime, veprat penale që çuan 11 persona pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 2 shtetas të shpallur në kërkim kombëtar si dhhe 9 drejtues mjetesh të cilët kanë shkelur
EMRI/ U paraqit në Rinas me emër të rremë, kapet "killeri" i dënuari me 16 vite burg Policia e Rinasit ka bërë të mundur kapjen e një 54 vjeçari të dënuar me 16 vite burg për vrasje. Sipas policisë, ai
Shifa të frikshme, ç'po ndodh 6 muaj pasi OBSH shpalli pandeminë e COVID-19 Sot bëhen gjashtë muaj që kur COVID-19, sëmundja që e shkakton koronavirusi, është shpallur pandemi nga Organizata Botër
Babë e bir dhunojnë administratorin në Lazarat, e pëson njëri prej tyre Policia e Gjirokastrës ka arrestuar shtetasin Rediart Buzheri, banues në fshatin Lazarat, pasi ka dhunuar administatorin