999 rezultate për

shpalli

Gafa skandaloze e Gjykatës në vendimin për Tahirin: "Harrojnë" ta shpallin të pafajshëm Ditën e sotme Fax News dhe Faxweb.al kanë publikuar vendimin për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri marrë ditën e
Basha i kërkon pak kohë protestuesve: Edi Rama na shpalli luftë, do marrim vendime Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbërritur në selinë blu, ku ka mbajtur një fjalë të shkurtër para simpatizantëve. Kryedemok
Nuk iu bëhet vonë! Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut "shpallin" lidhjen (FOTO LAJM) Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut prej disa kohësh është përfolur se janë në një lidhje. Foto të shumta të po
Fituesin e shpallin sondazhet, apo zgjedhjet! Alfred Peza Shumë media kanë botuar sot një deklaratë të Kryetarit të PD, Lulzim Basha,duke u fokusuar tek dy me
E BUJSHME/ SHBA shpallin organizatë terroriste Gardën Revolucionare të Iranit Shtetet e Bashkuara të Amerikës pritet të shpallin Rojat Revolucionare Iraniane një organizatë të huaj terroriste. Ja
Meta dhe Bushati i shpallin luftë SHISH-it, shpërndahet në media dokumenti sekret Skandali i dhënies së shtetësisë shqiptare të dy vëllezërve Sandesara, të cilët janë në kërkim nga India për përvetësimi
Kryemadhi i shpalli tradhëtarë por deputetët nuk tërhiqen, marrin mandatet Komisioni Qëndror i zgjedhjeve vendosi t'i japë mandatet e deputetëve kandidatëve të listëts së LSI-së të cilët do të zë
Ish-agjenti tregon të vërtetën, kush e shpalli armik Gani Gecin? Komunikata numër 59 e lëshuar nga Shtabi i Përgjithshëm i UÇK-së, kundër Gani Gecit, edhe pas 20 vjetëve nuk është zbard
Familja e shpalli të zhdukur ndërsa vajza shëtit nëpër qytete (FOTO LAJM) Janë bërë më shumë se 24 orë qëkur 16-vjeçarja nga Kaçaniku, Viola Guri, është zhdukur në mënyrë enigmatike. E njëjta
Partitë kryesore të Bosnjës shpallin fitoren në zgjedhjet e sotme Partitë kryesore të Bosnjës kanë shpallur fitoren menjëherë pas mbylljes së vendvotimeve në ora 19:00 të dielën në zgjed
Përfundon mbledhja e Këshilit të Sigurisë së Serbisë, çfarë i diskutua për Kosovën (VIDEO) Wshtë mbyllur pak minuta më parë mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare të Serbisë, e cila u thirr nga Presidenti Vu
Berisha nxjerr detaje për shqiptarin që Belgjika e shpalli kriminel të rrezikshëm Ish-kryeministri ka denoncuar sot Edi Ramën si mikun dhe mbrojtësin e Bajrëve të Shkodrës. Me një mesazh denoncues të
Kompanitë e basteve "shpallin" finalisten e parë të Rusia 2018 Sot do të luhet gjysmë-finalja e parë e botërorit të Rusi 2018. Në orën 20:00 në stadiumin “St Petersburg” Belgjika d
PS-LSI i shpallin “luftë” Ramës: Shpalle të pavlefshëm votimin për Teatrin PD-LSI janë bashkuar kundër Ramës, me synimin e shpalljes të pavlefshëm të votimit për pr ligjin për Teatrin. Me anë
Humbja e Gjermanisë, në Shkodër ‘shpallin’ dy ditë zije (FOTO LAJM) Gjermania ka surprizuar të gjithë duke u mposhtu me rezultatin 1-0 nga Meksika në ndeshjen e parë të Botërorit. Pance
Talibanët afganë shpallin armëpushim tre ditor për Bajram Talibanët në Afganistan kanë njoftuar për herë të parë një armëpushim tre-ditor për festën e Fiter Bajramit në fund të j
Kontrast tek Vllaznia, djemtë e "fundosin", vajzat e shpallin kampion Skuadra e Vllaznisë po rrezikon seriozisht rënien nga kategoria Superiore, por një lajm i mirë vjen nga futbolli për fem
Serbia njeh pavarësinë e Kosovës, zonat serbe shpallin autonominë Financial Times ka intervistur Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç me të cilën ka folur rreth Kosovës dhe mundësisë q
Tragji-komedi/ E shpallin të vdekur, politikani shqiptar bëhet i gjallë në Facebook Një ngatërresë e pafalshme ka ndodhur ditën e djeshme për politikanin kosovar Rexhep Gërbeshi. Miq e të afërm të tij
Kjo është deklarata që e shpalli Kosovën të pavarur Pas dekadash masakra tw serbve, Kosova u bw mw nw fund e pavarur nw 17 shkurt tw vitit 2008 duke bwrw sot fiks 10 vite n