999 rezultate për

showbizit

Bënë bujë me ndarjen, ribashkohen çifti i njohur i showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan lidhjen e tyre, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi u bënë një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare. Por
Para 2 milion ndjekësve, Enca zbulon lidhjen me personazhin e famshëm të showbizit (FOTO LAJM) Enca ka vendosur t'i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave të saj kuriozë të cilëve u ka zbuluar gjithçka për veten. Pyet
Po kalonin muajin e mjaltit, çifti i showbizit turk merr lajmin e hidhur (FOTO LAJM) Javën e kaluar aktorja Gizem Guven dhe futbollisti Caner Turp u kurorëzuan në martesë. Çifti menjëherë u nisën në muajin
Vajzat më tërheqëse të showbizit shqiptar që janë edhe nëna VIP-et shqiptare që janë nëna në shoëbizin shqiptar janë të shumta. Secila prej tyre e bukur, një nënë e devotshme dh
Pas 3 vitesh bashkë, çifti i njohur i showbizit i jep fund lidhjes (FOTO LAJM) Pas 3 vitesh bashkë një nga çiftet më të komentuar të showbizit, sidomos për diferencën e tyre në moshë, Scott Disick, 3
4 vite të fejuar, çifti i njohur showbizit shqiptar deklarojnë ndarjen (FOTO LAJM) Prej kohësh ishte përfolur se modelja shqiptare, Heidi Lushtaku dhe boksieri Robin Krasniqi i kanë dhënë fund fejesës së
"Prindër për herë të parë", çifti i showbizit shqiptar japin lajmin e ëmbël (FOTO LAJM) Pak kohë më parë mediat zbuluan se kompozitori shumë i pëlqyer nga publiku, Kledi Bahiti është në një lidhje dashurie me
E pranoi publikishit, Capital T është lidhur më një nga vajzat e Showbizit (FOTO LAJM) Reperi shumë i dashur për publikun, Capital T, është treguar gjithmonë shumë i rezervuar në lidhje me jetën e tij privat
Para 2 milion ndjekësve, Enca zbulon lidhjen me personazhin e famshëm të showbizit (FOTO LAJM) Enca ka vendosur t'i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave të saj kuriozë të cilëve u ka zbuluar gjithçka për veten. Pyet
U ndanë për një kohë të gjatë, ribashkohet çifti më i dashur i showbizit (FOTO LAJM) Këngëtari Zayn Malik dhe supermodelja Gigi Hadid, i dhanë fund lidhjes së tyre në mars të vitit 2019. Në janar të këtij
Pas 1 viti bashkë, ndahet çifti i njohur i showbizit (FOTO LAJM) Është ndarë një nga çiftet më të komentuara të showbizit vetëm pas një viti lidhje. Bëhet fjalë për aktorin Channing Tat
Pas 20 vitesh martesë, ndahet çifti i njohur i Showbizit (FOTO LAJM) Çifti i njohur i showbizit Teresa dhe Joe Giudice, i kanë dhënë fund martesës së tyre pas plot 20 vitesh. Burime për "Pe
Brenda festës së "Kënga Magjike", Flor Mumajesi puth e përqafon të gjitha vajzat e showbizit (FOTO LAJM) Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor. Flori Mumajesi ka qenë ai që e ka shijua
Çifti më i dashur i showbizit, Gigi dhe Zayn drejt rikthimit (FOTO LAJM) Pas lidhjes së shkurtër që parti me Tyler Cameron, Gigi Hadid po përflitet për një ribashkim të mundshëm me dashurinë e
Pas 3 vitesh bashkë, ndahen çifti i njohur i showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Prej kohësh përflitej se çifti i njohur dhe shumë i komentuar në media, boksieri Robin Krasniqi dhe modelja Heidi Lushta
"Si ti q*** robt muhabetit", Kastro Zizo i përvishet VIP-ave të showbizit në Panairin e Librit (FOTO LAJM) Tashmë ka filluar panairi i librit për këtë vit. Shumë emra të rinj ka sjellë librat e tyre në këtë panair, si Arbana Os
Majk e pranoi publikisht, me cilat vajza të showbizit ka fjetur reperi? (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Majk publikoi bashkëpunimin e dytë me Capital T, një këngë që mbante titullin "Hala" dhe që u pëlqye shu
E gjeni dot kush nga djemtë e showbizit është "bukuroshja" në foto? (FOTO LAJM) E ndjemë që s’po i bini në të kush është Arbër Bytyqi, kështu që po e nisim me një sqarim. Arbër Bytyqi është grimier pr
Dashuria e vërtetë ekziston, njihuni me 10 çiftet më jetëgjatë të showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Shumë prej personazheve të njohur nga bota e showbizit kanë pasur fatin të jetojnë brenda ndjenjës së dashurisë. Dashuri
Ndezi sherrin me armë në Jalë, kush është vajza e njohur e showbizit shqiptar? (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit të së dielës, një përplasje me armë zjarri ndodhi në zonën “VIP” të një lokali të njohur në