999 rezultate për

showbiz-it

Një vit pas ndarjes, ribashkohet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar (FOTO LAJM) Pas katër vitesh së bashku, dyshja shumë e njohur e showbiz-it shqiptar, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi, i dhanë fund
I morën burrat më të vegjël se vetja, VIP-at shqiptarë që thyen tabutë (FOTO LAJM) Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për
Dashuria nuk ka korniza, të famshmet shqiptare që e zgjodhën partnerin më të ri se vetja (FOTO LAJM) Asnje nga ne nuk e di se si dhe sa do te zgjase nje histori dashurie. Per secilin prej nesh deshira eshte e madhe per nj
VIP-et shqiptare që u fiksuan me këtë ngjyrë flokësh (FOTO LAJM) Duke qenë personazhe të njohur publik dhe gjatë gjithë kohës në kontakt me kamerat dhe publikun, vajzat e njohura të sho
Zyrtarisht bashkë! Çifti i njohur i showbiz-it konfirmon lidhjen (FOTO LAJM) Kanë vetëm tre javë që përfliten për një lidhje të mundshme, megjithatë Pete Davisdon dhe Kaia Gerber kanë vendosur të k
VIP-et shqiptare që u fiksuan me këtë ngjyrë flokësh (FOTO LAJM) Duke qenë personazhe të njohur publik dhe gjatë gjithë kohës në kontakt me kamerat dhe publikun, vajzat e njohura të sho
Këta çifte të showbiz-it i dhanë fund romancës këtë verë dhe na lanë të gjithëve zemërthyer (FOTO LAJM) Sipas studimeve të fundit periudha e verës është koha kur njerëzit tradhtojnë më shumë. Si pasojë e kësaj në këtë sezon
Nga sharjet mes Taynës dhe Rinës deri te tradhëtia e Feros, ç’fshihet pas lajmeve të showbiz-it (FOTO LAJM) Me siguri nuk i keni humbur lajmet bombastike që kanë qarkulluar së fundmi në mediat rozë. Dhe sigurisht prej këtyre
Kush do të jetë nusja e ardhshme e showbiz-it ? Gjatë emisionit ''Top Show Magazine'', një çift të moshuarish janë martuar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.
Bukuroshet e shqiptare “shkëmbejnë” të dashurit me njëra-tjetrën (FOTO LAM) Bukuroshet e showbiz-it shqiptar i kanë kthyer në telenovela historitë e tyre të dashurisë me personazhe të njohur të bo
Motrat e vajzave të showbiz-it shqiptar që po "çmendin" rrjetet (FOTO LAJM) Disa prej personazheve më të famshme në botën e showbiz-it shqiptar kanë po ashtu edhe motrat shumë të bukura, të cilat
Yjet e showbiz-it në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Ata tashmë bëjnë pjesë tek bota e show-bizit, e ndërsa vite më parë kanë qënë krejt të panjohur. Teksa kanë bërë një jet
Urimet e bukurosheve të showbiz-it për Shën Valentin (FOTO-LAJM) Nga Irina Shayk tek Wanda Nara, bukuroshet e showbiz-it urojnë të dashurit e tyre me rastin e Shën Valentinit. Nga puthj
Top 10 yjet më të paguar të showbiz-it (FOTO LAJM) Sipas klasifikimit të revistës prestigjioze amerikane "Forbes", Madonna është ylli më i paguar në botën e showbiz-it. Ik