999 rezultate për

show-bizit

Personazhet VIP me një bukuri ujë e sapun (FOTO LAJM) Grimi i realizuar nga dora e një artisti, padiskutim përbën një pjesë të rëndësishme për një femër, e ndërsa ndryshimi d
Kostoja e famës, ja si kanë qënë yjet e show-bizit dikur (FOTO LAJM) Shpesh yjet e show-bizit preferojnë që të kryejnë ndërhyrje të shumta, aq sa ndryshimi është edhe i habitshëm. Por nëse
Ja yjet e show-bizit që u transformuan pas rregullimit të dhëmbëve (FOTO LAJM) Ata janë në qëndër të vëmëndjes e sigurisht kujdesi që kanë ndaj vetes është edhe më i madh. Do ndalemi tek yjet e show-
Ja shndërrimi i personazheve të show-bizit (FOTO LAJM) Yjet e show-bizit që kalojnë në tapetin e kuq, shpesh kthehen në vëmendje edhe për veshjet që imitohen shpesh nga artist
Bum klikimesh, djali pozon si yjet e show-bizit (FOTO LAJM) Yjet e show-bizit në masë të madhe adhurohen nga fansat e tyre, teksa dhe tentojnë që ti ngjajnë me çdo kusht. Ka pasur
Yjet e show-bizit që nuk plaken (FOTO LAJM) Të gjitha femrat që janë pjesë e kësaj galerie, i përkasin botës së show-bizit. Ato janë aktore, modele, këngëtare, ku n
Yjet e showbiz-it në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Ata tashmë bëjnë pjesë tek bota e show-bizit, e ndërsa vite më parë kanë qënë krejt të panjohur. Teksa kanë bërë një jet
Yjet e show-bizit me aksesorë të njëjtë në çdo dalje (FOTO LAJM) Pavarësisht faktit se mundësitë ekonomike janë mjaft të mira dhe shumica e veshjeve janë të stiluara posaçërisht për to,
Kim Kardashian para dhe pas ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Fama e Kim Kardashian tashmë i ka kaluar kufijtë, por fëmijëria e saj ka qënë e njëjtë si e fëmijëve të tjerë. Ndërhyrje
Përmirësohet Morena, i rikthehet joshjes (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, bukuroshja Morena Taraku u bë objekt i një aksidenti me makinë. Por duket se ajo e ka marrë veten shum
"Çifti më i bukur i show-bizit shqiptar", Armina Mevlani haptazi kërkon votën (FOTO LAJM) Në rrjetin social Facebook është hapur një konkurs, ku kërkohet mendimi juaj për çiftin më të bukur të show-bizit. K
Bes Kallaku në dy stade të ndryshme, ja si ka qënë Bes Kallaku është kthyer pas në kohë, ndërsa ka kujtuar hapat e tij të parë drejt humorit. I thjeshtë dhe i drejtëpërdre
Yjet e show-bizit, ndryshimet gjatë viteve (FOTO LAJM) Janë marrë me aktrim që kur kanë qënë të vogla, e tashmë janë ndër yjet e botës së show-bizit. Suksesi i tyre i ka kalua
Kim Kardashian një nuse e heshtur, zbulohet stilisti (FOTO LAJM) Ndërsa orët kalojnë, aq dhe më tepër shtohet enigma rreth fustanit që do të mbajë Kim Kardashian, një detaj mjaft i rënd
Vëllezërit dhe motrat e yjeve të show-bizit (FOTO-LAJM) Disa prej tyre janë të njohur pjesa tjetër bëjnë një jetë krejtësisht normale ndërsa pak prej tyre ngjajnë me njëri- tje
Yjet e show-bizit, rrëzime spektakolare (FOTO-LAJM) Ato do të donin që të paktën kjo gjë të mos filmohej por ja që kjo ndodh. Bëhet fjalë për disa nga skenat ku personazhet