999 rezultate për

show

Dua Lipa shkëlqen në Jimmy Kimmel live show (FOTO LAJM) Pavarësisht se në një moshë shumë të re dhe në hapat e para të karrierës, Dua Lipa di shumë mirë si të vijë pranë publik
“Show për vota…”, ja si ia kthen Rama komentuesit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama, çdo aktivitet të tij e pasqyron live në Facebook në “ERTV”. Por dreka e sotme në familjen e
Olen Çezari koncert në Tiranë, prej dy vitesh i dashuruar (VIDEO) Artisti i njohur shqiptar ndodhet në Tiranë për koncertin që do të mbajë në Pallatin e Kongreseve. Fillimisht ishte mend
Meta: S'kemi kohë për arrogancë, demokracia nuk është "one man show" Kreu i LSI-së, Ilir Meta, gjatë një takimi me të rinjtë e LRI-së, tha se e ardhmaja është e tyre dhe se vendi dhe shqipt
Vajzat e show bizit shqiptar që dështuan me fotoshopin (FOTO LAJM) Edhe pse gjithmonë të kujdesshme në përdorimin e ‘photoshop’-it këto këngëtare nuk kanë qenë të vëmendshme kësaj here.
Kush janë vajzat ujë dhe sapun të show bizit shqiptar (FOTO LAJM) Janë të gjitha të bukura dhe të suksesshme dhe nuk e kanë fare problem të dalin pa make up por vetëm ujë dhe sapun. N
Bukuroshet e shqiptare “shkëmbejnë” të dashurit me njëra-tjetrën (FOTO LAM) Bukuroshet e showbiz-it shqiptar i kanë kthyer në telenovela historitë e tyre të dashurisë me personazhe të njohur të bo
"Show bizi shqiptar po ngjan si prostitucion", por ja si dilte Adelina në skenë para 20 vitesh (VIDEO) Këngëtarja Adelina Ismaili, e cila është në pritje të fëmijës së sajt ë parë në një intervistë televizive ka deklaruar s
Mos e humbisni këtë show, ja makinat super luksoze dhe Vip-at botërorë që do zbarkojnë këtë verë në Tiranë (FOTO LAJM) Maratona 4.800 kilometra e makinave super lukzose, “Gumball 3000”, e cila është kthyer tashmë në traditë që prej vitit 1
Fevziu: Koalicioni PS-LSI si ato çiftet e dashuruar të showbizit që... Teksa në emisioni ‘Opinion’ është duke u diskutuar mes gazetarëve dhe analistëve për koalicionin PS-LSI dhe marrëdhëniet
Motrat e vajzave të showbiz-it shqiptar që po "çmendin" rrjetet (FOTO LAJM) Disa prej personazheve më të famshme në botën e showbiz-it shqiptar kanë po ashtu edhe motrat shumë të bukura, të cilat
Ja çiftet e showbizit shqiptar që kanë kurorëzuar dashurinë me martesë (FOTO LAJM) Personazhet Vip vështirë t'i mbajnë larg kamerave historitë e tyre të dashurisë, por ka edhe nga ata që ia dalin megjith
Komentuesit “masakrojnë” Ramën për festën e 8 marsit: Firmato show vlla, tako gratë që lypin bukë Ka patur reagime të shumta, pritja që kryeministri Rama dhe bashkëshortja e tij Linda i kishin rezervuar grave dje me ra
Nëna e grabitësit të Rinasit i shkruan Berishës në Whatsapp, zbulon 'shown' e policisë Ish-kryeministri i vendin Sali Berisha ka reaguar për herë të parë për arrestimet e grabitësve të Rinasit, por jo për të
12 bukuroshet "bio" të showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Vajzat e ekranit ndryshojnë shumë pamjen e tyre për shkak se mund të bëjnë rregullime të imazhit të tyre duke përdorur b
Publikohet më në fund fotoja e drejtuesit të Aldo Morning Show (FOTO LAJM) Çdo shqiptar që e ka dëgjuar të paktën një here e dallon menjëherë se zëri i kujt është, ndërsa për qindra mijëra person
Filarmonia e Vjenës në Tiranë? Tenori shqiptar: Politika të mos bëj show! (FOTO LAJM) Tenori i talentuar Agim Hushi, me anë të një statusi në Facebook ka qartësuar të gjitha zërat që qarkullojnë ditët e fu
Rama: Me pensionistët nuk bëjmë show, s'jemi në gropë financiare (VIDEO) Një ditë më parë, kryeministri Rama tha se 6 mijë lekë do të jetë shpërblimi që do të marrin nga qeveria shqiptare për f
Sara Hoxha organizon baby shower (FOTO-VIDEO) Sara Hoxha e cila është në javët e fundit të pritjes së ëmbël, ka pritur të gjitha mikeshat e saj të ngushta në një even
Ministri shqiptar siç nuk e keni parë kurrë më parë (VIDEO) Po kthehet gjithmonë e më shumë në trend që klasa politike të shfaqë pasionet e fshehta. Jashtë kostumit, politikanët ka