999 rezultate për

show

Mbrëmë u fejuan, por ja sa vite kanë diferencë Mimoza dhe Seldi Mbrëmjen e djeshme çifti më i ri i showbizit shqiptar ka vendosur që lidhjen e tyre ta kurorëzojë me fejesë. Ka qenë
Shkrimtarja godet sërish: Burrat duan gruan t’a veshin, dashnoren t’a zhveshin Shkrimtarja e re Gerina Mullaj vazhdon të jetë një ndër njerëzit më të komentuar në median online kjo për shkak të veçan
Capital T dhe Samanta cifti më i ri i showbizit Duket se është zbuluar një cift tjetër në showbizin shqiptar. Capital T është një nga reperët më të suksesshëm shqipt
Sherri mes Noizyt dhe Encës për show? Flet Varrosi Sherri mes Noizy-t dhe Encës ka qenë padyshim sherri më i bujshëm mes VIP-ave dhe që u komentua e vazhdon të komentohet
Olti Curri ofendon rëndë emisionin Top Show: Është kthyer në treg fshatarësh Për të dytin sezon radhazi, Olti Curri është rikthyer në jurinë e “Këngës Magjike”. Curri njihet për të thënat troç,
Modelja: Djemtë e showbizz-it i ngacmojnë të gjitha, pastaj ku të ngecin Ajo është një nga modelet shqiptare më të kërkuara të momentit e veçanërisht në vendet aziatike. Po flasim për Miss U
Vedat Ademi do të behet me djalë, ja çfarë ndodhi gjatë "baby shower-it" (FOTO LAJM) Këngëtari Vedat Ademi dhe gruaja e tij Dorela tashmë prej disa vitesh janë duke jetuar në Amerikë . Ata janë prindë
"E ëmbla" e showbizit shqiptar me poza elegante si gjithnjë (FOTO LAJM) E bukur, elegante dhe e paqtë këngëtarja Miriam Cani ka zgjedhur një pozë të tillë për t’u uruar një ditë të mbarë ndjek
Denoncimi: Arrestimet në Elbasan u bën për show, bandat kanë marrë peng qytetin Incidenti i disa ditëve më parë ku një makinë e blinduar goditi makinën ku ndodhej zv.drejtori i Policisë së Elbasanit k
Banori i Shkozës ia plas në sy Edi Palokës: Po bëni show politik, plani ishte i juaji (VIDEO) Një incident që nuk pritej ka ndodhur me deputetët e Partisë Demokratike gjatë ditës së sotme. Ata kanë shkuar "në mbroj
"Boll bëtë show", Paloka i kthehet keq banorit: Çfarë the ti...? (VIDEO) Ardhja e deputetëve të Partisë Demokratike në Shkozë tek banorët e zonës të cilave u janë prishur banesat, është shoqëru
Këngëtarja e njohur prezanton të dashurin në ditëlindjen e saj (FOTO LAJM) Blerina Braka është një nga kënëgtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këtë herë ajo ka festuar 35-vjetorin e l
Lubonja sulmon Ramën: Me këto dëgjesat po bën “show” sikur është në fushatë Analisti Fatos Lubonja ka komentuar dëgjesën e kryeministrit Rama me qytetarët e Vlorës ditën e sotme, ku pati “përplasj
Kjo foto e fëmijërisë i përket vajzës më të bukur të showbizit (FOTO LAJM) Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e showbizit shqiptar. Por ajo ka
Këta janë 3 personazhet e showbizit shqiptar që blejnë te "gabi" (FOTO LAJM) Rrobat formato me çmim të lirë janë arsyeja kryesore pse shpesh njerëzit blejnë rroba të përdorura. Por këtu përfshih
Enca tregon dëshirën e saj më të fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e diskutuar Enca Haxhia ka suprizuar fansat me idenë e saj me të fundit. Në një postim të saj në
Ronela Hajati: Në botën e showbizit është e pamundur të kesh shoqe (FOTO LAJM) Ronela Hajati ishte e ftuara rradhës në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës në ABC News. Përveç këngës së re, “Ladi
Brenda festës "baby shower" të binjakëve të Beyonce dhe Jay Z (FOTO & VIDEO) Çifti i këngëtarëve Beyonce dhe Jay Z kanë festuar baby showerin e binjakëve të tyre që do të vijnë në jetë së shpejti.
Armela së shpejti do të drejtojë një program televiziv? Ja replikat me Olti Currin (FOTO LAJM) Ajo ishte një nga konkurentet më të forta dhe më të përfolura të këtij Big Brotheri para daljes nga shtëpia dy javë më p
Tuna në ditët e fundit të shtatzanisë, organizon "baby-shower" (FOTO LAJM) Këngëtarja Altuna Sejdiu është në ditët e fundit të shtatzanisë. Ajo dhe partneri i saj Patris Berisha do të bëhen sh