999 rezultate për

show

"Kush e ngre në krik Encën?", plas keq mes vajzave të show bizz-it Dy ditë më parë, Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini ka thumbuar këngëtaren Enca Haxhia. E pyetur nga moderatorja e em
Kika lirohet nga burgu, ja çfarë thotë ai rreth akuzave të ngritura drejt tij Kreshnik Husaj i njohur si Kika në opinion, është liruar nga burgu në Tiranë, aty ku po qëndronte pas mbi 30 akuzave që
Baloteli dhuron “show” gjatë festimit të golit (VIDEO) Mario Baloteli njihet si një nga futbollistët me karakterin më të veçantë. Pak momente më parë, italiani shënoi në ndesh
Nami në Instagram, VIP-at që kryesojnë në showbizin shqiptar (FOTO LAJM) Instagrami është rrjeti social më i përdorur i momentit. Të gjithë ata që kanë një profil në këtë media sociale janë
"Bëjnë si pjeshka", Einxhel Shkira thumbon kolegët E ftuar së fundmi në emisionin "Thumb" ishte moderatorja e njohur Einxhel Shkira, e cila ka folur hapur për jetën e saj
Zyrtarisht, Marina dhe Getoari janë çifti më i shtrenjtë i showbizit (FOTO LAJM) Në rrjete sociale, mania që ka Marina për markat luksoze ka rënë dukshëm në sy. Ajo nuk i kursen asgjë vetes dhe blen
Futbollisti shqiptar turpëron kundërshtarët dhe dhuron "show" në fushë (VIDEO) Futbollisti me origjinë shqiptare, Fatos Beqiraj, i ka mahnitur të gjithë me veprimin e tij në ndeshjen e kampionatit iz
Nuk kanë të ndalur, një tjetër këngëtare shqiptare bën namin në Amerikë Suksesi i këngës ‘Sweet But Psycho’ i ka dhënë hapësirë Ava Max të performojë në emisionet më të ndjekura në Shtetet e B
Gene për t’u pasur zili, klani Hadergjonaj-Ramosaj sfidon gjithë showbizin (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj ishte vajza e ëmbël dhe plot ëndrra, që dëshironte me çdo kusht të ndiqte rrugën e muzikës. Pasioni
Taylor Mega tifozja e Juventusit i bashkohet emisionit "reality show" në Mediaset (FOTO LAJM) Pas pjesëmarjes së vajzave të Sinisa Mihajlovic, në emisionin reality show, i cili do zhvillohet ne "Mediaset" tashmë i
Vajzat e Sinisa Mihajlovic bëhen pjesë e një "reality show" (FOTO LAJM) Viktorija dhe Virxhinia janë vajzat e trajnerit të njohur Sinisa Mihajlovic. Viktorja është vajza me e madhe ajo ësht
Trullosi një showbiz me bukurinë e saj, aktorja shqiptare bën ndryshimin drastik Aktorja bukuroshe Arta Elezaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura në showizin shqiptar. Arta ka tërhequr shum
Nuk jam narkotrafikant, as hajdut! Si shpërtheu Rama gjatë Show-t me FRESSH-istët (VIDEO) Ka qenë një gallatë e madhe emisioni i mbrëmshëm Top Shoë, ku kryeministri Rama u përpoq të tregonte se po bënte dialog
Një show i dështuar, si e shkatërruan "teatrin" e Ramës studentët e vërtetë Takimi i Ramës me "studentët" sot në Top Show ishte padyshim një show, por i dështuar. Në rrjete sociale qarkulluan
Like dhe share me urdhër, Rama bën show me studentët e shantazhuar Ftesës së kryeministrit Edi Rama për të dialoguar në Top Shoë, studnetët iu përgjigjen nga Ministria e Arsimit me jo.
Rama si showman Facebook-u dhe si shtetar kolltuku! Edi Rama është politikani që e ndan në tre shtresa komunikimin e tij publik, nisur edhe nga kanali i komunikimit. Ku
Neymar dhuron show ndaj Liverpoolit (VIDEO) Derisa PSG kishte arritur pothuajse të siguronte fitoren kundër Liverpoolit, Neymar gjeti kohë që të bënte pak spektakël
Mund të ndërtoheshin 5 shtëpi, sa kushtoi show me flamur Rama-Haradinaj (VIDEO) Mbledhja e përbashkët e dy qeverive sot në Pejë i ka kushtuar jo pak taksapaguesve të Shqipërisë dhe Kosovës. REL ra
Rama bën show me flamurin kombëtar, momenti i sikletshëm për Haradinajn (VIDEO) Edi Rama është zgjuar befas patriot sot duke lëshuar sot deklarata atdhedashurie gjatë qendrimit në Pejë ku u zhvillua e
Evra bën “show” me gjelin në Instagram (VIDEO) Patrick Evra nuk ndalet së dhuruari humor, duke shfrytëzuar rrjetet sociale. Këtë herë ish-lojtari Juventusit ka v