999 rezultate për

show

Pas një viti lidhje, ndahet çifti i njohur i showbizit (FOTO LAJM) Pas gati një viti lidhjeje, një nga çiftet më të njohur të showbizit janë ndarë. Bëhet fjalë për aktorin Ben Affleck dhe
Pse të gjithë janë fiksuar pas "Përputhen" dhe "Love Story"? Si e shpjegon shkenca Aktualisht në Shqipëri janë huazuar pjesërisht patenta nga jashtë dhe janë vendosur në dy ekranet e televizioneve kombët
Tronditet bota e showbizzit, Kanye West ka tradhëtuar Kim Kardashian me Jeffree Star (FOTO LAJM) Lajmi i ketyre ditëve do të jetë ishte divorci i një prej çifteve më të famshëm të Hollywood-it, Kim Kardashian dhe Kany
Në pritje të fëmijës së parë, martohen çifti i njohur i Show Bizz-it (FOTO LAJM) Çifti i njohur i showbizit, Nick Kroll dhe Lily Kwong kanë kurorizuar dashurinë. Lajmin e ka dhënë aktori 42-vjeçar p
Rumuni dhuron show, shënon në stilin e akrepit dhe futet në listë për Çmimin Puskas (VIDEO) Një supergol vjen nga lojtari rumun Robert Asavoaei, teksa ka shënuar një supergol në stilin e akrepit në ligën e tretë
Goool...Manaj dhuron show, Shqipëria e mbyll pjesën e parë me spektakël (VIDEO) Në fund të pjesës së parë ndryshon sërish rezultati në Shqipëri-Bjellorusi, pasi kuqezinjtë realizojnë edhe golin e tret
Në "luftë" për zemrën e biznesmenit, këto janë 18 vajzat e "Love Story" (FOTO LAJM) Premiera e "Love Story", formatit më i ri "Reality Dating Show" nga dyshja Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu, nisi mbrëmje
Një tjetër show me histori dashurie, zbulohen detaje për protagonistin biznesmen (FOTO LAJM) “Love Story” – programi i ri i formatit dating që nis të hënën në Tv Klan – do të ketë në qendër të tij Saimirin, një dj
Një vit pas ndarjes, ribashkohet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar (FOTO LAJM) Pas katër vitesh së bashku, dyshja shumë e njohur e showbiz-it shqiptar, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi, i dhanë fund
Bënë bujë me ndarjen, ribashkohen çifti i njohur i showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan lidhjen e tyre, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi u bënë një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare. Por
Para 2 milion ndjekësve, Enca zbulon lidhjen me personazhin e famshëm të showbizit (FOTO LAJM) Enca ka vendosur t'i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave të saj kuriozë të cilëve u ka zbuluar gjithçka për veten. Pyet
Super festë në shtëpinë e Ledrit, brenda babyshower-it të Sara Hoxhës (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka organizuar në oborrin e shtëpisë së Ledri Vulës një super baby shower për të vogëln e tyre, që do të vijë
Brenda festës babyshower të Ledrit dhe Sarës (VIDEO) Çifti i njohur, Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Dyshja ka zbuluar se shumë shpejt familj
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Jennifer Aniston, ka rrëfyer së fundmi se ka menduar të heqë dorë nga aktrimi gjatë një podcasti me Ja
Coutinho dhuron "show", driblon në mënyrë spektakolare arbitrin (VIDEO) Coutinho shkëlqeu në ndeshjen e parë ndaj Villarealit. Për një moment, Coutinho turpëroi edhe gjyqtarin kryesor të n
"Milani nuk futet në Champions" (FOTO LAJM) Gjatë emisionit sportiv “Calcio Show”, Alesandro Kostakurtës i është kërkuar të bëjë parashikimet për ekipe të ndryshme
Po kalonin muajin e mjaltit, çifti i showbizit turk merr lajmin e hidhur (FOTO LAJM) Javën e kaluar aktorja Gizem Guven dhe futbollisti Caner Turp u kurorëzuan në martesë. Çifti menjëherë u nisën në muajin
Vajzat më tërheqëse të showbizit shqiptar që janë edhe nëna VIP-et shqiptare që janë nëna në shoëbizin shqiptar janë të shumta. Secila prej tyre e bukur, një nënë e devotshme dh
Show-t të famshëm i erdhi fundi, Kendall Jenner shfaqet në rrugë në super formë (FOTO LAJM) Kendall Jenner është parë për herë të parë në publik, që ku u bë i ditur lajmi se show i famshëm i familjes, “Keeping Up
Klani Kardashian-Jenner i jep fund "dramës", heqin dorë nga reality show i famshëm Një ditë pasi u lajmërua se “Keeping Up With The Kardashians” do të përfundojë, Kris Jenner ka folur për herë të parë pë