Para në këmbim të notës kaluese, pranga tre sekserëve në Elbasan
999 rezultate për

shot

I "forti" i Laçit drejton pistoletën gazetarit pasi i shpërthyen lokalin me tritol (VIDEO) Mëngjesin e sotëm u raportua për një shpërthim të fuqishëm tritoli në Laç, por kur gazetarët kanë shkuar në vendin e ngj
Vjen një lajm i mirë nga Komuna e Prishtinës Drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të qëndrueshëm në komunën e Prishtinës, Genc Bashota, ka folur në një ko
Ardian Bujupi kërkon nuse, premton dhurata luksoze Këngëtari shqiptar i hitit "Çika çika", Ardian Bujupi është jo vetëm shumë i pëlqyer për këngët e tij të cilat kthehen m
Koha kur Deputeti Selmanaj hidhte vallen me asamblin Shota (FOTO LAJM) Deputeti i LDK-së dhe ish-analisti politik, Driton Selmanaj, del të jetë më shumë se kaq. Selmanaj, i cili në LDK hyri n
Do të çojë apo jo njoftim për screenshotet? Instagram përgjigjet zyrtarisht Instagram ndoshta as do jetë më programi i duhur për të bërë screenshot storieve pasi do ti shkojë me njoftim personit n
Vonohen 21 autobusët e Shpend Ahmetit, Komuna kthen kredinë muajin tjetër Në Prishtinë nuk po vijnë autobusët e ri të trafikut urban. 21 automjete të tilla po vonohen për shkak të mos renovimit
Adelina Ismaili i bën dedikim romantik bashkëshortit (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nuk i kursen fjalët për bashkëshortin. Ajo para pak kohësh është bërë nënë e një djali. Në instagram
Shpëtuam! Si mund të bëjmë screenshot në Spanchat dhe askush mos t'a dijë Snapchat është rrjeti i parë social i cili ju spiunon nëse tentoni të bëni screenshot fotove apo videove të përdoruesve
Koreografia madhëshote që Barcelona po përgatit për Iniestan (VIDEO) Në ndeshjen e fundit të La Ligas si lojtar i Barcelonës, Andres Iniesta do të marrë një përshëndetje sië e meriton para
Një bishë e vërtetë, ky është shot gun-i më i çuditshëm që keni parë (VIDEO) Ajo është një armë shkatërruese e vërtetë. DP-12 është një armë e tip "shot gun", por ndryshe nga ato që kemi parë deri
Zbulohet amaneti i Azem Galicës: Trupin ma varrosni aty ku se gjejnë serbët! Nga Roland Qafoku* Nëse Serbia e mbajti për afro 100 vjet Kosovën, gjatë këtij shekulli ajo tokë është larë me gjakun
Shkeljet ligjore të ministrisë e lënë “Shotën” pa drejtor Shkeljet ligjore të Ministrisë së Kulturës dhe Këshillit Drejtues të ansamblit kombëtar të këngëve dhe valleve “Shota” e
Përgjimet e reja fundosin Saimir Tahirin: Habilajt, kushot e ministrit Ditën e sotme janë bërë publike disa dokumenta nga përgjime të reja të cilat vërtetojnë edhe njëher lidhjen e policisë S
Kujdes, Facebook nuk do të lejojë më të shkarkoni fotografitë Rrjeti më i përdorur social, Facebook do të vijë së shpejti me një opsion të ri që do të parandalojë vjedhjen e fotogra
Pas përformancës spektakolare, Rita largohet nga Kosova (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore Rita mbajti një koncert në kryeqytetin e Kosovës, për pavarsinë e saj. Përveçse i gëzoi
Rita surprizoi Prishtinën me Shotën (VIDEO) Shota është performuar në Prishtinë në koncertin e madh të pavarësisë nga këngëtarja me famë botërore Rita Ora. Këtë be
Lajm shumë i keq, Instagrami tashmë dërgon njoftime kur bëni screenshot Duket se tashmë opsioni i preferuar i të gjithëve do t'ju fusë në telashe. Instagram ndoshta as do jetë më programi
Bashota edhe 4 vite kryetar i Klinës Gjatë ditës së sotme janë mbajtur zgjedhjet lokale të balotazhit në Kosovës. Kutitë e votimit janë hapur në orën 07:00 t
Të gjithë bashkohen kundër Sokol Bashotës Koalicionit AAK, LDK dhe VV sot në Klinë i është bashkuar edhe NISMA. Këtë e ka bërë të ditur vet dega e AAK-së në komun
Aktivistë të VV-së dhe AAK-së i bashkohen PDK-së në Klinë Partisë Demokratike të Kosovës, dega në Klinë, sot i janë bashkuar një grup i aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe A