999 rezultate për

shoshi

"Nga sytë i dalin zemra", Faton Shoshi pranon lidhjen me modelen shqiptare (FOTO LAJM) Prej kohësh menaxheri i VIP-ave, Faton Shoshi, është përfolur për një lidhje dashurie me modelen shqiptare Lorena Haliti
Faton Shoshi tregon hapur arsyen pse nuk menaxhon më Ledri Vulën Pak muaj më parë u bë kryefjala e mediave lajmi se menaxheri i vipave Faton Shoshi dhe reperi Ledri Vula i kishin prishu
U kapën "mat" bashkë, Vildane Zeneli flet për lidhjen me Faton Shoshin (FOTO LAJM) Ajo është përfolur për një marrëdhënie miqësore me këngëtaren Era Istrefi. Vildane Zeneli dhe Era linin komente në fo
Ledri Vula nuk është me në menaxhim të Faton Shoshit Ledri Vula ka shkëputur bashkëpunimin me menaxherin Faton Shoshi, teksa tani reperi ka vendosur që të vazhdojë rrugën si
EMRI/ Vrasje në fshatin Palaj në Shkodër Një vrasje ka ndodhur në fshatin Palaj, në Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, krimi është kryer me armë zjarri
Era Istrefi harron Faton Shoshin, lidhet me Dj e famshëm botëror Prej kohësh në media është përfolur për një lidhje të mundshme mes këngëtares shqiptare Era Istrefi dhe Dj të famshëm Di
U asfiksuan nga prushi, prindërit dhe vajza në gjendje të rëndë Një ngjarje e rëndë ka ndodhu në Elbasan mbrëmjen e djeshme përgjatë natës. Në spitalin e Elbasanit pas mesnate janë
U largua nga studioja e Faton Shoshit, reagon reperi i njohur Pas bashkëpunimit për hitin më të suksesshëm të kësaj vere që lamë pas, "Merri merri", reperi i njohur Buta mori vendimi
Mirëmbajtësi bëhet konsull nderi i Kosovës, insiston për pasaportë diplomatike Ministria e Punëve të Jashtme ka vendosur konsull nderi në Konfederatën e Zvicrës një mirëmbajtës shkollash. Arsen Sh
Faton Shoshi flet për ndarjen me Era Istrefin Menaxheri më i suksesshëm në vitet e fundit në industrinë muzikore shqiptare, Faton Shoshi, për herë të parë ka folur pë
Faton Shoshi harron Erën, tregon puthjen pasionante (FOTO LAJM) Ish-menaxheri dhe ish i dashuri i Era Istrefit, Faton Shoshi, duket se shpejt e ka harruar këngëtaren. Ai duket se d
Pas ndarjes nga Era, kështu kënaqet ishi saj (FOTO LAJM) Ndonëse ata kurrë nuk e kishin konfirmuar lidhjen e tyre, Faton Shoshi dhe Era Istrefi morën një vëmendje të madhe pas n
Sherri me Dj Blunt, Gjiko: Nuk bëj marketing pa para Gjithçka nisi me disa postime në Instagram nga DJ Blunt i cili në një seri videosh, ofendonte dhe tallte keqazi reperët
Bleona dhe ish i dashuri i Era Istrefit na kthyen sërish dyshimet! Çpo ndodh mes tyre? (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Era Istrefi, Faton Shoshi po shihet gjithnjë e më shumë krah vajzave të famshme të shoëbizit. Bleona
U shanë e ofenduan në sy të të gjithëve, Blunt dhe Fatoni pajtohen sërish Sherri i tyre mori dhënë e mediave dhe rreteve sciale. Ata u shanë, ofenduan me fjalët më të ndyra duke shqetësuar gj
Faton Shoshi flet për rikthimin me Era Istrefin Këngëtarja shqiptare që arriti të bëjë famë mbarë evropiane, Era Istrefi, duket se po shkon drejt një ribashkimi me ish
Ish i dashuri i Era Istrefit shoqërohet me motrën e Rita Orës (FOTO LAJM) Faton Shoshi është ish menaxheri e ish i dashuri i këngëtares Era Istrefi. Tashmë Era Istrefi dhe Faton Shoshi janë d
Faton Shoshi i dërgon Bleona Qeretit zemra, çfarë po ndodh mes tyre? (FOTO LAJM) Faton Shoshi u vë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për shkak të suksesit që arriti si producent i Era Istrefit d
“Netë të zjarrta na presin yll'', Bleona Qereti provokon Faton Shoshin (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti është një ndër emrat më të përfolur në industrinë e shoëbiznesit shqiptar por jo vetëm pasiqë k
Faton Shoshi kthehet në ‘'Dan Bilzerian’' shqiptar (FOTO LAJM) Faton Shoshi dhe Era Istrefi kanë qenë ndër dyshet më të përfolura ne media, por tashmë janë ndarë dhe një bashkim mes t