999 rezultate për

shortit

Valbona e mbante "fshehur", dalin fotot e bashkëshortit (FOTO LAJM) Valbona Selimllari është përpjekur vazhdimisht që të mbajë larg vëmendjes së medias dhe publikut familjen e saj duke mos
Sot vendoset për fatin e Donika Prelës Komisioni i Vetingut do të shpallë sot në orën 9:00, vendimin për prokuroren Donika Prela, drejtuese e Prokurorisë së Kr
Zoti ju ruajt nga një grua si kjo! Dogji burrin me benzinë për passwordin e celularit (FOTO LAJM) Nuk do të donit kurrë të kishit një bashkëshorte të tillë. Një grua ka djegur me benzinë bashkëshortin e saj për një ars
Tuchel pas shortit: Besoj te skuadra ime Trajneri i Paris Saint Germainit, Thomas Tuchel, ka komentuar shkurtimisht shortin e UEFA Champions League. Klubi nga
Reagon Totti pas shortit të Champions League: Ishim me fat Pas përfundimit të shortit në Uefa Champions Lague ka pas reagime nga drejtuesit e disa skuadrave. Një prej tyre ësh
Zhgënjim i madh në Ligën e Kombeve, por shikoni çfarë deklaronte Panucci pas shortit Menjëherë pasi u mësua shorti për grupin e Shqipërisë në Ligën e Kombeve, trajneri Panuçi është shfaqur optimist dhe ka
Gruaja e El Chapo-s "vjedh" show-n në gjyqin historik të bashkëshortit (FOTO LAJM) Gruaja e El Chapos u paraqit në gjykatën e Bruklinit, për të ndjekur seancën e të shoqit, dhe bëri që të kthehen jo pak
Plaku mëson së është martuar me mbesën e tij por nuk është kjo më e tmerrshmja Pas tre vjet martese, burri 68-vjeçar dhe gruaja e tij 24-vjeçare zbuluan se ai ishte gjyshi i saj biologjik! Megjithatë
Sa romantike! Jona Spahiu i kushton këto fjalë bashkëshortit pasi u bë nënë (FOTO LAJM) Jona Spahiu dhe Frenkli Ymeri janë padyshim një nga çiftet më simpatikë të ‘showbiz-it’ shqiptar. Në fillimet e tyre
Pas tradhtisë së bashkëshortit, Hueyda tregon disa gjëra që ne nuk i dinim Hueyda El Saied është një nga vajzat më të talentuara shqiptare dhe këtë nuk nguron ta shfaqë gjithmonë. Ajo ka provu
Skandali i bujshëm i Bill Clintonit, flet për herë të parë Hillary Së fundmi Hillary Clinton i ka dalë në mbrojtje bashkëshortit të saj në lidhje me skandalin seksual të para 20 vjetëve.
Për herë të parë, Zajmina flet për marrëdhënien me dy vajzat e bashkëshortit Këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari pak muaj më parë u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vogëlushe që
Adelina Tahiri pozon hapur krah bashkëshortit maqedonas (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov vetëm pak javë më parë u bënë prindër të një
E bujshme! Ronaldo fajëson Perez-in për çmimin që fitoi Modric Mospjesëmarrja e Cristiano Ronaldos në ceremonin e UEFA-s për hedhjen e shortit të Champions Leagues dhe ndarjen e çmim
Në Gjermani zbulohen përballjet e Champions League Kampionatet sapo kanë filluar në Europë, por kjo nuk i ka penguar futbolldashësit në Gjermani që të bëjnë disa parashiki
Vrau veten me armën e bashkëshortit, dalin në dritë detaje për ngjarjen e Durrësit Dalin në dritë të tjera detaje lidhur me vdekjen e 47-vjeçares në Durrës, e vetëvrarë me armë zjarri në banesën e saj.
FSHF njofton hedhjen e shortit për Superioren Thuajse një muaj nga nisja e edicionit për kampionatin e 80-të, FSHF-ja ka njoftuar se ditë e sotme do të hidhet edhe sh
"U nis drejt Gjermanisë", 29-vjeçarja denoncon humbjen e bashkëshortit Një vajzë 29 vjecare ka kërkuar ndihmë në Policinë e Tiranës, pasi ka humbur kontaktet me bashkëshortin saj. Sipas v
Ndahen grupet para shortit, këto janë skuadrat që mund t'i bien Kukësi në Champions Ditën e sotme, UEFA ka bërë publike edhe ndarjen e skuadrave në grupe për shortin e Champions Leagues. Gjithsej janë 3 g
Pas ndarjes Eneda shihet në shoqërinë e ish-bashkëshortit (FOTO LAJM) Një prej historive më jetëgjata mes artistësh ka marrë fund. Eneda Tarifa dhe partneri i saj prej shumë vitesh, Erjon Za