999 rezultate për

shorti

Zbulohet data e shortit për çerekfinalet dhe gjysmëfinalet e Championsit Më 10 korrik 2020, UEFA do të hedhë shortin për çerekfinalet dhe gjysmëfinalet e Champions League, ende pa u mbyllur rau
Kupa e Shqipërisë: Hidhet shorti, ja gjysmëfinalet Përballje interesante garanton faza gjysmëfinale e Kupës së Shqipërisë. Kampionët në fuqi të këtij kompeticioni Kukësi d
SKANDALI/ Enerjeta Shehaj ndikoi tek gjyqtarja e Kurbinit për të shpëtuar bashkëshortin e saj Anëtarja e Gjykatës Administrative, Enerjeta Shehaj akuzohet se shfrytëzoi postin për të shpëtuar bashkëshortin prokuror
Aktorja turke pëson aksident të rëndë, ishte në makinë me bashkëshortin dhe djalin (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi, ku një makinë është përplasur dhe është kthyer përmbys. Në makinë ndodhesh
Vajza shkodrane thyen çdo paragjykim, rrëfen sa e lumtur është krah bashkëshortit me ngjyrë (VIDEO) Protestat pas vdekjes së George Floyd në duart e policisë, nxjorrën përsëri në pah betejën e dhimbshme për barazi racore
Dhunohej vazhdimisht nga bashkëshorti, gruaja tenton t'i japë fund jetës Një grua ka tentuar t'i japë fund jetës pasi dhunohej prej kohësh në mënyrë sistematike nga bashkëshorti i saj. Ngjar
Tradhtia i "del nga hundët" gruas në Tiranë: Dashnori e kërcënon me vrasje pas ndarjes Një grua në Tiranë, e cila e trádhtoi burrin gjatë kohës që ai jetonte jashtë vendit, është detyruar jo vetëm t’i tregoj
"Mbuloheshin me batanije me gjak", 23 vjeçarja tregon kalvarin e vuajtjeve në shtëpinë e ish-bashkëshortit Një 23-vjeçare nga qyteti i Durrësit ka rrëfyer një ngjarje të dhimbshme dhe kalvarin e gjatë të vuajtjeve dhe dhunës si
Mes emocionesh, Rudina bashkon Mark Frrokun dhe Aleksin në një vend (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj vazhdon të jetë emri më i lakuar në mendian e shkruar dhe atë vizive. Dembacaj ka treguar se nuk ka
Më në fund, Olta Boka konfirmon shtatzaninë dhe zbulon bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Olta Boka ka zbuluar me një foto të vetme se është në pritje të ëmbël prej 9-muajsh tanimë. Ajo ka
7 vite e martuar, këngëtarja e njohur divorcohet papritur (FOTO LAJM) Kelly Clarkson ka vendosur t'i japë fund pas 7 vitesh, martesës me Brandon Blackstock. Referuar TMZ-së, këngëtarja ka fi
"Me një tjetër dashuri të madhe", ditë e veçantë për Delinda Dishën dhe bashkëshortin (FOTO LAJM) Sot është një ditë e veçantë në familjen e aktores Delinda Disha pasi bashkëshorti i saj, Eldo feston ditëlindjen. A
Feston ditëlindjen, Rezarta Shkurta i thur fjalët më romantike bashkëshortit (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta nuk humb asnjë rat për ti shprehur publikisht dashurinë bashkëshortit të saj, Ermal Hoxha. Ditën e so
Rrëfehet Valbona Mema: Pse nuk u martua kurrë pas vdekjes së bashkëshortit, 20 vite më parë Këngëtarja Valbona Mema ka treguar në emisionin “Mos i fol shoferit” RTV Ora arsyen pse nuk është martuar kurrë pas vdek
"Ti je ushtarja ime e patrembur", bashkëshorti i dedikon fjalët më të bukura Angela Martinit për ditëlindje Pas thashethemeve se çifti Angela Martini dhe Dragos Savulescu i kanë dhene fund martesës së tyre, ky i fundit ka thyer
Plas sherri mes çiftit shqiptar në Itli, burri plagos me thikë e pistoletë gruan Një sherr mes bashkëshortëve ka degraduar duke sjellë plagosjen e 40 vjeçares shqiptare, ku autor është bashkëshorti i
Rrëfehet aktorja e serialeve turke: Nuk mund të bëj fëmijë (FOTO LAJM) Aktorja Larissa Gacemer ka bërë një rrëfim të sinqertë duke i kthyer përgjigje të gjithë fansave që i shkruajnë vazhdimi
Oltës i del një tjetër "sekret", gati për dasmën speciale me bashkëshortin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, bukuroshja e ekranit Olta Gixhari konfirmoi shtatzëninë me një foto ku shfaqej duke u puthur me partner
E përndiqte se ishte xheloz, Irini Qirjako zbulon publikisht sherrin me bashkëshortin (VIDEO) Irini Qirjako është rrëfyer në një intervistë pa korniza në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News. Gazetari Sharka i ka k
E shpëtoi bashkëshorti, Irini Qiriako tregon situatën e frikshme me maniakun që e ndiqte (VIDEO) Këngëtarja mjaft e njohur Irini Qirjako ka treguar se si e ka ndjekur një person që ishte i fiksuar pas saj. E ftuar