999 rezultate për

shorti

"Çmendet" modelja, publikon pamjet e bashkëshortit nudo (VIDEO) Modelja super seksi Chrissy Teigen dhe këngëtari i njohur John Legend janë një nga çiftet më simpatikë dhe të pëlqyer ng
Bashkëshorti ja qethi kokën "zero": Historia sa e trishtë, por dhe frymëzuese e 30 vjeçares Arian B. u dënua me dy vite burgim për dhunën e ushtruar ndaj bashkëshortes. Ai i preu flokët së shoqes, nënë e tre fëmi
"Bihter" thyen akullin! Flet për herë të parë pas lajmeve për divorcin nga bashkëshorti Beren Saat është një nga aktoret më të njohura turke, që padyshim ka korrur një sukses goxha të madh, i cili rritet dita
Të premten hidhet shorti për raundet preliminare në Ligën e Kampioneve UEFA ka njoftuar për shortin që do të hidhet të premtën, për raundin preliminar në Ligën e Kampionëve. Shtëpia më e m
E la gjithmonë në hije, ky është bashkëshorti i Jozefina Topallit (FOTO LAJM) Jozefina Topalli është dhe do të mbetet një ndër politikanet më me zë në Shqipëri. Me pozicione të lakmueshme në politi
LIVE: Shorti i Ligës së Evropës Pas shortit të Ligës së Kampionëve, tani do të mësohen çiftet për fazat e ardhshme të Ligës së Evropës. Çerekfinalet,
CHAMPIONS/ Këto janë takimet që rezervoi shorti ditën e sotme (FOTO LAJM) Sot në Nyon të Zvicrës, më fillim nga ora 12:00, u hodh shorti i Ligës së Kampionëve, për fazën çerekfinale, gjymsëfinal
Shorti i Ligës së Kampionëve, si asnjëherë më parë çerekfinalet luhen me nga një ndeshje (VIDEO) Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA ka hedhur shortin për ndeshjet çerekfinale në Ligën e Kampionëve. Katër
Para dhe pas ndarjes, ish-bashkëshorti i Rudinës habit me veprimin e fundit (FOTO LAJM) Edhe pas ndarjes Rudina dhe Aleksi kanë treguar gjihmonë marrëdhënien shumë të mirë që mbajnë me njëri-tjetrin. Madje
Mediat italiane po "ziejnë", bashkëshorti ka tradhëtuar Belen Rodriguez me moderatoren (FOTO LAJM) Mediat italiane po ziejnë, për një tradhti të pretenduar, mes tre personazheve të njohur në vendin fqinj. Balerini St
La Londrën për moderatoren, kush është bashkëshorti misterioz i Eni Vasilit (FOTO LAJM) Prej më shumë se 20 vitesh, tashmë moderatorja Eni Vasili është bërë "ikonë" e ekranit shqiptarë. Vitet nuk e kanë mp
Kush i bëri dhuratën më të bukur Rudinës këtë ditëlindje, Marku apo ish-bashkëshorti (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj festoi ditëlindjen e saj te 33-të. Në këtë ditë të shënuar nuk m
Ishte vetëm 16 vjeç, Rudina Hajdari rrëfen reagimin e të ëmës kur pa bashkëshortin e saj Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari la jetën në Amerikë, për të vijuar misionin që la pas i ati, Azem Hajdar
CHAMPIONS/ UEFA konfirmon datën e hedhjes së shortit për çerekfinalet UEFA konfirmoi të martën se shorti i çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales të Ligës së Kampionëve do të zhvillohen n
Pret një fëmijë me Eduartin, kush është ish-bashkëshorti i Arbanës që u fsheh gjithmonë (FOTO LAJM) Lidhja e Arbana Osmanit me Eduartin, regjisorin e programit të saj bëri mjaft zhurmë në media derisa çifti e pranoi publ
Përvjetori i dytë i martesës, Afërdita Dreshaj surprizon bashkëshortin (FOTO LAJM) Dy vite më parë, këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj u kurorëzua në martesë me lojtarin e hokejit, Jakub Kindl. Dyshja
Infektohet edukatorja e kopshtit, pozitiv edhe bashkëshorti i saj tregtar Eukatorja e kopshtit publik “Skënderbeg” në Lezhë dhe bashkëshorti i saj janë infektuar me koronavirus. Mësohet se ko
U martua me fustan të zi, Zhaku ndahet nga bashkëshorti gjerman Kanë kaluar 3 vjet që kur Zhaku ndau me publikun lajmin se ajo dhe partneri gjerman ishin martuar, ndonëse postimet e çi
Zbulohet data e shortit për çerekfinalet dhe gjysmëfinalet e Championsit Më 10 korrik 2020, UEFA do të hedhë shortin për çerekfinalet dhe gjysmëfinalet e Champions League, ende pa u mbyllur rau
Kupa e Shqipërisë: Hidhet shorti, ja gjysmëfinalet Përballje interesante garanton faza gjysmëfinale e Kupës së Shqipërisë. Kampionët në fuqi të këtij kompeticioni Kukësi d