999 rezultate për

shorti

Aktorja e famshme dhunohet nga bashkëshorti: Kisha frikë të flija natën (FOTO LAJM) Christina Ricci ka bërë kërkesë për një urdhër ndalimi ndaj burrit të saj James Heerdegen, pas akuzave për abuzim. Aktor
Kur i propozoi për martesë, Argjentina Ramosaj ndan pamjet speciale me bashkëshortin (FOTO LAJM) Dita e sotme për këngëtaren, Argjentina Ramosaj është e shënuar, pasi si sot 6 vite më parë, bashkëshorti Dukagjin Fetah
Adelina Tahiri pozon me bashkëshortin 23 vite më të madh, rrjeti: Marshallah për moshën (FOTO LAJM) Ajo ka disa kohë që është larguar nga tregu muzikor, por pranë fansave të saj qëndron nëpërmjet postimeve në rrjetet soc
Si rrallëherë, Xhemi Shehu publikon foton plot dashuri me bashkëshortin (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është një prej moderatoreve shqiptare më diskrete përsa i përket jetës së saj private. Ajo preferon që ta mb
Bashkëshorti i ish-deputetes së PD-së: Bëmë dasmën 4 vite pasi lindi djali Të ftuar sot në rubrikën “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare në Tv Klan ka qenë e ftuar ish-deputetja e njohur e PD-së Or
E lidhur me futbollistin 19 vite më të ri, Matoshi tregon reagimin e ish-bashkëshortit (FOTO LAJM) Para disa javësh u zbulua lidhja e aktores shqiptare, Adriana Matoshi, me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Adrian
Hidhet shorti i "FA Cup", ja përballja derbi (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për raundin e katër në FA Cup. Dy rivalët e sivjetmë për titull, Manchester United dhe Liverpool
Rudina Dembacaj vendoset në vend të ish-bashkëshortit, çfarë i tha vetes (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka dhënë së fundmi një intervistë për Afterparty te Luana Vjollca. Patjetër që pyetjet intime dhe pri
Nuk ishte me bashkëshortin, Iris Luarasi tregon kur ka dhënë puthjen e prarë Në puntatën e mbrëmshme të “Shiko Kush LUAN” me autore e moderatore Luana Vjollca ndër të ftuarit e tjerë ishte dhe peda
Shorti: Kupa e Spanjës, Barcelona dhe Real Madrid luajnë në udhëtim (FOTO LAJM) Ditën e sotme (e premte) është hedhur shorti për Kupën e Spanjës në futboll. Gjigandët e futbollit në gadishullin ibe
Në pushime dimërore, Rudina Magjistari publikon më në fund bashkëshortin (FOTO LAJM) Ndonëse fotot familjare apo me të bijën janë të rralla, Rudina Magjistari ka ndarësë fundmi disa momente pranë bashkësho
E trishtë: Një nga çiftet e para me sindromën down, bashkëshorti vdes nga COVID-19 Bashkëshorti i një prej çifteve të para me sindromën Down të martuara në Mbretërinë e Bashkuar nuk është më. Ai vdiq p
Nuk ia pranonte bashkëshorti, Spiropali tregon si i përzgjodhi emrat e fëmijëve Ministrja Elisa Spiropali ka folur për emrat që i ka vendosur fëmijëve të saj. Ajo ka treguar në Rtsh se kriter kryesor
Angela Martini ndan pamjet intime nga jahti me partnerin: Duke të puthur si i çmendur (FOTO LAJM) Modelja Angela Martini është një ndër emrat më të ndjekur në rrjete sociale, e cila tërheq vazhdimisht vëmendjen me poza
Publikon foton intime me bashkëshortin, Jonida Vokshi: Ma marrin në sysh (FOTO LAJM) Pas përfundimit të “Festivalit të Këngës” Jonida është rikthyer në Kosovë pranë Besnikut dhe Emit e po shijojnë bashkë k
U bë nënë pak ditë më parë, zbulohet më në fund bashkëshorti i Shkurte Gashit (FOTO LAJM) Në muajin tetor mësuam se këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ishte në pritje të fëmijës së saj të parë, por shtatzëninë
Në momente intime dhe dhurata luksoze, Adelina Tahiri i bën bashkëshortit urimin romantik (FOTO LAJM) Kanë kaluar dy vite që nga martesa e Adelina Tahirit me partnerin maqedonas, Serjozha Markov. Ndërkohë në gusht ë vitit
Nënë prej katër muajsh, Olta Gixhari "xheloze" për bashkëshortin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë, në muajin gusht të këtij viti. Ajo lindi një djalë, të cilin e
SHORTI/ Këto janë çiftet e Superkupës së Spanjës Është hedhur shorti i ndeshjeve gjysmëfinale të Superkupës së Spanjës. Katër skuadrat pjesëmarrëse kanë mësuar kundër
Shorti e vuri përballë Bayernit, Tare: Nuk e nisim si të mundur Shorti i Ligës së Kampioneve ka qenë i pamëshirshëm për Lazion, pasi ka vënë skuadrën italiane përballë Bayernit të Myni