999 rezultate për

shorti

Marsida Qatja tregon telefonatën nga burgu me bashkëshortin: Më beson për çdo gjë Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila u konsiderua si ‘molla e sherrit’ në lidhje me ngjarjen që ndodhi në Kavajë. Referu
Flet bashkëshorti i parë i Marsidës: Dy fëmijët ishin më mua, djali është i tronditur Ish-bashkëshorti i parukieres Marsida Qatja, ka folur pas ngjarjes së rëndë të ndodhur sot në Kavajë. Në një intervi
Çfarë po ndodh? Rudina fotografohet me bashkëshortin në publik (FOTO LAJM) Prej disa ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë nga bashkë
Rudina shton dyshimet Live ne emision, si ju përgjigj pyetjeve për Alexin (VIDEO) Prej disa kohësh në media thuhet se moderatorja Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj, Aleksi i kanë dhënë fund martesë
Rudina Dembacaj na sqaron njëherë e mirë ç’po ndodh mes saj dhe bashkëshortit Prej disa javësh, në media është përfolur se aktorja e humorit dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë ng
Horrori, gruaja i pret kokën bashkëshortit dhe e vë të ziejë Një ngjarje shumë e rëndë është zbuluar nga autoritetet spanjolle. Gjithcka nisi kur një punonjës në pension të një b
Eli Fara rrëfen kushtin që ka për bashkëshortin e Marinës: Financat Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara, ka folur për projektet e reja muzikore, por edhe marrëdhënien me vajzën e saj M
U tha se ai e hoqi nga "Portokalli", Delinda Disha merr bashkëshortin në "Klanifornia" (FOTO LAJM) Aktorja e famshme e “Portokallisë”, që të gjithë e njohëm si “Miss Dhoqina nga Patosi”, Delinda Disha, këtë sezon të ri
Si rrallëherë Rudina flet për jetën private: Sakrifica e bashkëshortit për vajzën (FOTO LAJM) Ditën e sotme, gjatë transmetimit të emisionit të saj të pasdites, moderatorja Rudina Magjistari ka zbuluar dhe një info
Fjalë dashurie për gruan e ndjerë, kjo letër e këtij bashkëshorti do t'iu prekë zemrat Letrat e dashurisë janë gjithnjë emocionuese, por bëhen edhe më shumë kur njeriu i zemrës ka ndërruar jetë pasi dhimbja
E vërteta e divorcit, ç'po bën burri i Rudina Dembacajt për të shpëtuar martesën (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media është përfolur se aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesë
Nga ekzekutimet te trafiqet, vajzat VIP që patën partnerë problematikë (FOTO LAJM) Duket se fatkeqësisht në Shqipëri, vajzat shqiptare të njohura në ekran kanë lidhje me njerëz të botës së krimit. Siguri
Si rrallëherë Adelina Ismajli bëhet romantike dhe ka ca fjalë zemre për partnerin (FOTO LAJM) Si rrallëherë në public, Adelina Ismajli i ka bërë një dedikim romantik bashkëshortit. Këngëtarja e njohur ka ndarë m
Janë ndarë, s'janë ndarë? Partneri i Rudina Dembacaj bën reagimin epik (FOTO LAJM) Moderatorja Rudina Dembacaj ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të zërave për një ndarje të mundshme me b
2 vite pas ndarjes, Eneda Tarifa fotografohet me ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Dy vite më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa dhe partneri i saj, Erjon Zaloshnja, i dhanë fund martesës së tyre 18-
Hidhet shorti në Carabao Cup, rezervon derbin anglez (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për raundin e katërt të Carabao Cup. Fati i goglave ka vendosur që ky raundi të sjellë përplasje
Nga deputeti?! Pas ndarjes nga bashkëshorti Rudina tregon dhuratën e shtrenjtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme lajmi se aktorja e humorit Rudina Demvbacaj i ka dhënë fund martesë së saj 3 vjeçare, "mori dhenë". Sip
Merr fund martesa e Rudina Dembacajt, shkak romanca me deputetin (FOTO LAJM) Nuk ka zgjatur më shumë se tre vite martesa e aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj Aleks. Mesohet se aktorj
Elegante e plot sharm, Ivanka shkëmben puthje në rrugicat e Italisë (FOTO LAJM) Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj, Jared Kushner mbërritën në Romë për të marrë pjesë në dasmën e mikeshës së tyre Mis
56-vjeçarja shqiptare gjendet pa jetë në shtratin e saj Gruaja 56-vjeçare me origjinë nga Kosova është gjetur e vrarë në banesën e saj me disa goditje me armë të ftohta. Bas