999 rezultate për

shore

Po bën një super sezon, Capello: Barella ndër tre mesfushorët më të mirë në Evropë Strategu italian, Fabio Capello, ka thurur lëvdata për mesfushorin e Interit, Nicolo Barella. Barella është duke kalu
3 shenja të horoskopit me të cilat ka më shumë gjasa të martoheni, bazuar në shenjën tuaj! Nëse besoni sadopak në fuqinë e astrologjisë, ndoshta sot po gjejmë shenjën e bashkëshortes/it tuaj të ardhshëm. Lis
Shola Shoretire, 17 vjeçari i Man.United që po "çmend" ekipet e mëdha Shola Shoretire është 17 vjecari i Manchester United që cilësohet si Sancho i ri dhe ka tërhequr vëmendjen e ekipeve të
Përzgjidhen 20 mesfushorët e dekadës Lionel Messi është përzgjedhur si mesfushori më i mirë organizativ i dekadës. International Federation of Football Hi
Prestigjozja franceze zgjedh katër mesfushorët më të mirë në histori Mediumi i njohur francez "France Football" ka zgjedhur katër mesfushorët më të mirë në histori të futbollit. Xavi Her
HOROSKOPI/ Cilat kombinime janë perfekte për çiftet Dashi-Peshorja Energjia e Dashit, pasion i rezervuar i Peshores. Një çift ideal. Dashi gjuetar zbulon sekretet e Pesh
Rikuperohet Ramsey, lista e lojtarëve për ndeshjen ndaj Dynamo Kiev Juventusi do të luajë nesër ndaj Dynamo Kiev në Champions. CR7 dhe Sandro nuk do të jenë teksa Ramsey është rikuperua
Ekspozon format joshëse, modelja e njohur provokon kalimtarët (FOTO LAJM) Ajo u bë e famshme falë çmendurive të saj në shfaqjen e reality MTV, Geordie Shore. Dhe siç e shihni Chloe Ferry shij
Pse peshoret mbahen si shenja më tërheqëse e horoskopit Nëse ka një shenjë horoskopi që shquhet për sharm dhe marrëdhënie të shkëlqyer me pasqyrën, është Peshorja. Yjet jan
Më të mirët! Nëse miqtë tuaj i përkasin këtyre shenjave të horoskopit, jeni me fat Personat që u përkasin shenjave të horoskopit që vijojnë si më poshtë bëni mirë që t’i mbani shumë pranë vetes, sepse mu
Këto janë shenjat e horoskopit që çdokush do të donte t'i kishte pranë! Personat që u përkasin shenjave të horoskopit që vijojnë si më poshtë bëni mirë që t’i mbani shumë pranë vetes, sepse mu
Më e ëmba dhe më e dashura e zodiakut, pse një shoqe Peshore është për gjithë jetën? Nuk ekziston një datë apo ditë e caktuar për të krijuar miqësi të reja. Ato mund të lindin në çdo kohë dhe në situatat m
Ekspozon format joshëse, modelja e njohur provokon kalimtarët (FOTO LAJM) Ajo u bë e famshme falë çmendurive të saj në shfaqjen e reality MTV, Geordie Shore. Dhe siç e shihni Chloe Ferry shij
Mourinho biznes me Juventusin, kërkon t'i shkëmbejë mesfushorët Juventusi dëshiron të largojë nga skuadra Federico Bernardeschin, pasi ky i fundit nuk ka bindur me paraqitjet e tij, pa
Pesë mesfushorët që mund të zëvendësojnë Arthurin te Barcelona Titujt e faqeve të para të gazetave spanjolle dhe italiane kësaj jave kanë qenë të mbushura me lajme se është mbyllur tr
Prej ditësh e ndiqte policia, çfarë e fundosi 24-vjeçarin në Durrës Arrestohet në flagrancë nga policia e Durrësit një 24-vjeçar. Sekuestrohen 11 doza me lëndë narkotike kokainë, peshore e
Një nga mesfushorët më të mirë në botë rikthehet në "radarët" e Realit Skuadra e Real Madrid është e vendosur të gjejë një lojtar të duhur për repartin e mesfushës. Është lojtari i Chelsea
HOROSKOPI/ Cilat kombinime janë perfekte për çiftet Dashi-Peshorja Energjia e Dashit, pasion i rezervuar i Peshores. Një çift ideal. Dashi gjuetar zbulon sekretet e Pesh
Rio Ferdinand i këshillon United këta 3 mesfushorë Legjenda e Man.United ka këshilluar "djajtë e kuq" transferimin e tre mesfushorëve gjatë merkatos së verës, ku bëhet fja
4 kombinime shenjash horoskopi që s'i lidh asgjë përveç kimisë fizike Duhet të dini se ka kombinime shenjash që nuk kanë asnjë lidhje me njëri tjetrin emocionalisht, por kur vjen puna tek ki