999 rezultate për

shoqja

"Burri i saj më telefononte në 4 të mëngjesit", ish-shoqja i nxjerr të palarat Kimit (FOTO LAJM) Ish-shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka hedhur akuza të rënda në drejtim të Kanye West. Ajo beson se K
Flet naftëtarja që tentoi të vetëflijohej: I provuam të gjitha Mimoza Muhametaj, një nga grevistet e Ballshit tentoi të vetëflijohej mbrëmjen e djeshme, por shpëtoi nga ndërhyrja e ko
Shoqja e shqiptares së humbur në Greqi ngre dyshime: Ka ndodhur diçka që e ka tronditur Kërkimet për 19-vjeçaren shqiptare në Greqi, Artemis Vasili vijojnë pa u ndalur. Babai i saj ka folur për median greke M
Flet nëna e 13-vjeçares që u abuzua nga Blerim Bizgjoni: Shoqja i kishte zgjidhur duart e këmbët Janë zbardhur detaje të reja dhe tronditëse në lidhje me ngjarjen e rëndë në Pogradec, ku shtetasi Blerim Bizgjonit abuz
Krimi makabër në Tiranën e 1985: Shoqja fton shoqen dhe ia lë burrit t'a vrasë Historiani i njohur Kastriot Dervishi ka bërë publike një ngjarje tragjike të ndodhur vite më parë në Tiranë. Ngjarj
Gati t'i marrë "fronin", shoqja e ngushtë i nxjerr sekrete e errëta Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka debatuar me miken e saj të ngushtë Larsa Pippen disa javë më parë. Sipas mediave të huaja, njëri prej
"Babai e vëllai duan të më vrasin", rrëfehet shoqja e Eglantina Bucit Detaje të reja zbardhen nga krimi i 8 viteve më parë, ku Elantina Buci u vra nga vëllai i saj. Shoqja e Eglantinë, ka t
Historia "Noja", flet Brisilda e cila u dhunua nga shoqja e ngushtë Akoma nuk është harruar historia e "Nojës", ku si pasojë e një trekëndëshi dashurie një vajzë u mor peng dhe u dhunua.
Na vjen keq, por këto 5 shenja tregojnë se duhet të ndahesh nga shoqja e ngushtë Miqësia duhet të jetë e qëndrueshme dhe fleksibël, por jo gjithmonë ndodh kështu. Ndonjëherë shenjat paralajmëruese se n
HORROR/ Gruaja shtatzënë rrëmbehet nga shoqja dhe burri i saj: E vrasin, i çajnë barkun dhe i marrin foshnjën Një ngjarje horror është regjistruar së fundmi në Brazil, në qytetin jugor Canellinia ku një vajzë e re, në pritje për t
Shoqja e Drinit i heq Arjola Shehun nga Instagrami? Gazetarët sqarohen LIVE (FOTO&VIDEO) Një nga historitë që dëgjohet më shpesh ditët e sotme, gati gati si një përrallë e kohëve moderne, është momenti kur një
Vodhën produkte kozmetike në qendrën tregtare, arrestohet vajza dhe shoqja në Tiranë Një vajzë e identifikuar si A. T është vënë në pranga në Tiranë ndërsa është proceduar penalisht shoqja e saj M. R. M
Nuk po e përballojnë jetën e re? Princ Harryn po e ndihmon shoqja e Princeshës Diana (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle, bashkë me djalin e tyre, u transferuan në Los Angeles në mars para mbylljes së koronavir
Mike apo rivale? Shoqja rivalizon Kim Kardashian me të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka pozuar sot në bikine derisa ju ka sugjeruar ndjekësve të saj që “të s
Skandaloze! Shoqja e 15-vjeçares: Rrinte në tualet, ngacmonte dhe nënat e fëmijëve Në studion e emisionit me "Zemër të Hapur", ka folur sot shoqja e ngushtë e 15-vjeçares e cila u abuzua prej një viti se
Ekzekutimi i bujshëm i shqiptarit në Londër, del për herë të parë në publik e shoqja (FOTO LAJM) Kanë kaluar disa muaj që nga ekzekutimi mafioz i shqiptarit, Flamur Beqiri në Londër. Debora Beqiri, bashkëshortja e
Koronavirusi/ Tom Hanks dhe e shoqja dalin nga spitali (FOTO LAJM) Aktori amerikan, Tom Hanks dhe e shoqja, Rita Wilson kanë dalë nga spitali në Australi pasi kanë marrë trajtim për koron
Shoqja i nxjerr bojën Jonidës: M'ka 1500 euro borxh dhe një çantë, më mallkoi fëmijën në bark Blogerja Alba Danaj ka folur për herë të parë për sherrin e bujshëm me Jonida Maliqin, që prej dy ditësh është kryefjalë
Ish-shoqja i nxorri të palarat, Jonida Maliqi merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Ish-shoqja e këngëtares dhe fashionistes Jonida Maliqi, që prej ditës së djeshme ka qenë shumë e komentuar në media e rr
Presidenca sulmon sërish Gjonajn: Shoqja Etildë pranoi sot të gjithë fajin! Presidenca ka reaguar pas daljes së sotme për mediat të ministres Etilda Gjonaj. Zëdhënësi i Metës, Blushi tha se ajo