E FUNDIT/ 11 të arrestuar, policia shkatërron grupin e Bajrajve në Shkodër
999 rezultate për

shoqi

E masakroi burri me sqepar, flet gruaja që e pa vdekjen me sy Një 57-vjeçare në Memaliaj i ka shpëtuar mrekullisht sulmit të të shoqit me sqepar, teksa ai ishte në gjendje të dehur.
Zbuloi se burri e kishte tradhtuar, hakmarrja e gruas po bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Një grua e cila zbuloi se i shoqi e kishte tradhtuar, përgatiti hakmarrjen e cila u kthye në virale në rrjet. Do të i
Aksidenti i kobshëm në Kavajë, i shoqi i Edlirës merr lajmin në emigrim Familja Pisku ka hapur dyert e mortit pas aksidentit të sotëm ku humbën jetën dy pjestarë të kësaj familje, Xhemil Pisku
Nora Istrefi publikon pamjen engjëllore të të shoqit me vajzën (FOTO LAJM) Ai vazhdimisht publikon foto me të dyja. Nga ana tjetër, Nora është më e tërhequr. Gjithsesi sot Nora ka publikuar një f
Shoku i skuadrës i kap gruan, ai largohet nga klubi Teofilio Gutierrez po mundohej të afrohej me Gladis Ortegan, gruan e shokut të tij të skuadrës, Roberto Ovelar. Lajmi
Shoqja e Migenës flet e përlotur: Çfarë ndodhi një natë para se i shoqi ta vriste Bëri bujë rasti i vajzës shqiptare që u vra nga bashkëshorti disa ditë më parë në Itali. Migena Kellezi, vajza nga El
E la i shoqi pasi u paralizua! Ajo i bën atë që nuk ia priste mendja Një nënë e katër fëmijëve dy vite më parë pësoi një paralizë të këmbëve pas një goditjeje që mori në shpinë. Ndërsa
Vrau çiftin për një copë tokë, gruaja kërkon dënimin maksimal për të shoqin Tragjedia e dy ditëve më parë në familjen Kosta në Gjirokastër mund të ishte parandaluar nëse Policia do të kishte ndërh
Historia prekëse e Adrianës, shikoni çfarë ka ndodhur me të dhe të shoqin Adriana dhe Alfredi vijnë nga Vlora në seancën e parë të ndërmjetësimit në sezonin e ri të rubrikës “Shihemi në gjyq”, n
E moshuara tregon tmerrin: Nusja me rrihte me okllain e petave “Më rrahu me shkopin e petave, sepse arrestuan të shoqin (djalin), i cili dhunoi pak ditë më parë të motrën. Jam kaq e l
Nëna vdes ditën e funeralit të të shoqit, dy binjakët mbeten jetimë Të sapolindur por të mbetur jetim nga nëna dhe nga babai, pas një sërë ngjarjesh dramatike që goditën familjen e tyre.
Eni Çobani prezanton të shoqin, habit mikesha e saj: Mos e ekspozo burrin se... Si kurrë më parë, Eni Çobani na prezantoi me bashkëshortin e saj. Pavarësisht se ajo dallohet për privatësinë e jetë
Bashkëshortja e Ballistit rrëfen tmerrin: Shtatzënë në pritje të tim shoqi Ismail Morina është njeriu i cili ngriti dronin gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri në minutën e 40', ndeshje e cila u ndërp
Mihrije Braha "ndahet" nga i shoqi: Ja çfarë ndodhi (FOTO LAJM) Megjithëse ka kaluar shumë kohë, Naim dhe Mihrije Braha vendosën të tregonin se si qëndron e vërteta e lajmit që doli ng
Mësuesja me vjetërsi pune zëvendësohet me studenten, shpërthen i shoqi: Për motive politike... Mësueses së frëngjishtes i bie të fikët pas debatit me drejtoreshën, pasi kjo e fundit i komunikoi asaj transferimin në
Dashnori i gruas ia plas live të shoqit: Kur s'ia bën qejfin ti gruas, normal që do t'ja bëjë... Në studion e emisionit me zemër të hapur po zhvillohet nja ngjarje e pazakontë ku një burrë bashkë me vajzën e tij akuzo
Vrasja në Fier, familja e të shoqit të 29-vjeçares: Nuk pranojmë t’a varrosim Sot është kryer cermonia mortore e viktimave të krimit të pasionit të ndodhur ditën e djeshme në Lushnje ku mbetën të vd
Nëna e 3 vajzave: U martova me mblesëri, biznesmeni nga Tetova më la sepse s’linda djalë (VIDEO&FOTO) Shoqëria shqiptare ka vuajtur dhe vazhdon të vuajë për shkak të mentalitetit të dobët dhe disa rregullave të cilat kanë
Sot gëzon lirinë, por para 4 vitesh kjo grua kreu një krim makabër (FOTO LAJM) Dallëndyshe Kasa, 60 vjeçe është një ndër 10 gratë të cilat sot u liruan falë amistisë. Ajo është dënuar më parë me 14 v
U bë “nami” pse fshiu fotot me të shoqin, reagon bashkëshortja e Dr. Florit (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme në disa portale online, qarkulloi lajmi se bashkëshortja e Dr. Florit kishte fshirë nga Instagrami