999 rezultate për

shoqet

E tmerrshme, shqiptari përdhunonte shoqet e shokët e vajzës për vite me rradhë Policia greke ka vënë në pranga një shqiptar në Rodos, ditën e dielë pasi akuzohet për përdhunim. Shqiptari akuzohet
DËSHMI/ Etja për seks në komunizëm dhe "shoqet" e turnit të natës (FOTO LAJM) Kur Amerikanët mendojnë për komunizmin në Evropën Lindore, ata kujtojnë kufizimet e udhëtimit, peizazhet e zymta të beto
Këngëtarja shqiptare rrëfen tmerrin: Për pak vdiqa në bagazhin e makinës (FOTO LAJM) Edhe pse duket sikur fëmijët në fakt nuk luajnë lojra të rrezikshme në fakt me ta asnjëherë nuk i dihet dhe gjithmonë k
“Po kërkonte një uniformë për diplomimin”/ Flasin shoqet e klasës: Ishte një nga njerëzit më gazmorë Ditën e mërkurë, Xhuljeta Çuni, do të zhvillonte provimin e Matematikës, nëse Xhaferr Mata nuk do ta kishte qëlluar për
Trejsi e mirë, por s'keni parë ende shoqet e saj (FOTO LAJM) Ajo tashmë është kthyer në një fenomen në median roze dhe në rrjete sociale. Për një pjesë të madhe të publikut ajo
Ish-ministri për Arta Markun: Hoqi Hajdarmatajn, po punëson shoqet e saj Ish ministri i PD Besnik Mustafaj i ftuar në News24 ka komentuar shkarkimin e Besim Hajdarmataj, duke theksuar se Arta M
Shoqet e 11-vjeçares tregojnë skandalin e mësuesit: E puthi në buzë Policia ka vënë në pranga mësuesin Neshat Tepelena i cili akuzohet nga nxënësja e tij, 11-vjeç se e ka ngacmuar atë seks
Dua të zbres! Sekondat e tensionuara në ajër para tragjedisë së vajzës së miliarderit (FOTO LAJM) Tragjedia ajrore e vajzës së një biznesmeni të njohur në Turqi sëbashku me shoqet e saj pasi kishin shkuar për festën e
Bie avioni privat, kjo është vajza e biznesmenit që vdiq me shoqet e saj (FOTO LAJM) Një avion privat me 11 pasagjerë në bord është rrëzuar në jug të Iranit të dielën, duke humbur jetën tragjikisht të gjit
Pamje të rënda! Vajza me aftësi të kufizuara rrihet brutalisht nga shoqet e saj (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një vajzë me aftësi të kufizuara sulmohet nga tre vajza adoleshente, të cilat i përplas
Klea Huta rrëfen tmerrin: Desh vdiqa në bagazhin e makinës (FOTO LAJM) Edhe pse duket sikur fëmijët në fakt nuk luajnë lojra të rrezikshme në fakt me ta asnjëherë nuk i dihet dhe gjithmonë k
Vodhën produkte në qendrën tregtare në Tiranë, policia jep detaje për tre shoqet Jane kapur mat duke vjedhur tre shoqe ne qendren tregtare ne Tirane. Policia e Tiranes ben me dije se ka referuar materi
Kejvina nuk përmbahet: I kërkon publikisht Blerim Destanit të zhvishet Një nga momentet më pikante të “Xing me Ermalin”, është momenti kur Kejvina vjen dhe bën atë pyetjen me spec që e bën të
Ish-missi shqiptar tregon vajzën, më e gjatë se të gjitha shoqet (FOTO LAJM) Ajo konsiderohet si një nga misset më të bukura që ka përfaqësuar Shqipërinë dhe që asnjëherë se ka tepruar me pamjen ap
Flasin shoqet e gjimnazit të Enertilës: I dashuri imagjinar ishte "fiksimi" i gjimnazit Një histori e denjë për filma është ajo e Enertila Beqaj dhe Barushit, drejtorit të Postës në Durrës. Ditën e djeshm
Xhemi shkon me bashkëshortin për pushime, por shoqet nuk i ndahen (FOTO LAJM) Padyshim që ajo është një nga prezantueset më të pëlqyera dhe më të diskutuara në botën e personazheve të ekraneve shqi
"Çudit" Monika: Kur shoqet e mia bënin dashuri, unë dilja në miting (VIDEO) Personi i parë që i ka thënë të mbajë mbiemrin e saj, ka qenë pikërisht Ilir Meta. Monika Kryemadhi rrëfen se Meta e njo
Vdekja e gjimnazistes, flasin shoqet: Si e gjetëm Anën pa jetë në tualet Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me vdekjen e vajzës 17-vjeçare në tualetin e shkollës "Murialdo" në qytetin e Fie
Enveri me Tuk Jakovën: Të flemë me shoqet, t'i forcojmë? (FOTO LAJM) Tuk Jakova ishte një ndër kundërshtarët më të zjarrtë të Enverit i cili deri në fund ngulte këmbë se nuk ishte Enveri ai
Familja Neziri në gjendje të mjerueshme: Shoqet kanë tesha të mira, unë nuk kam hiç (VIDEO) Kjo që shihni më videon e mësipërme është dymbëdhjetë vjeçja Hatixhe Neziri nga fshati Rogle. “Shoqet kanë tesha të m