E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

shoqerues

Eva Murati seksi me bikini (FOTO LAJM) Pas një sezoni të ngjeshur në televizion, Eva Murati po shijon pushimet e saj në bregdet. Prezantuesja bukuroshe shfa
Mësoni pse shoqërueset e nuseve vishen njësoj Me gjasë u kanë ftuar të paktën njëherë si shoqërues dhëndri ose nuseje dhe porosia kryesore ka qenë veshja. Një trad
PAMJE E FRIKSHME/Shoqëruesit të dhëndrit i bie të fikët ditën e martesës Një dasëm në Uashington ka shqetësuar jo pak pjesëmarrësit pasi shoqëruesi i dhëndrit pësoi një gjendje të fikti. Ndë
Kjo vajzë pati shoqëruesen më të veçantë në botë: Rihanna ndez atmosferën Sa njerëz e kanë fatin të kenë në ditën e tyre të dasmës të pranishme Rihanna- n? Epo le të themi se akoma më pak njerëz
Nuk ishte dëgjuar ndonjëherë, Suedia zëvendësoi fëmijët shoqërues me statuja në fushë Fundjavëm që lamë pas u zhvillun shumë miqësore ne kuadër të ndeshjve të Kupës se Botës, por Suedia krijoi diccka që ja
Modelja prezanton shoqërueset më tërheqëse që kanë parë dasmat shqiptare Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj e ka ndarë tashmë datën e dasmës. Ajo ka vendosur të martohet këtë verë. Dat
Afërdita Dreshaj kush? Nuk keni parë super shoqëruesen e saj të nderit (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është një nga këngëtaret më të komentuara në mediat rozë kohët e fundit, për shkak të martesës së saj m
Krishtlindjet blu janë më shik Ngjyra blu? Këtë vit është protagoniste për një pamje shik për festat e fundvitit, aq sa konsiderohet një alternativë e
Zbulohet shoqëruesja e veçantë e dasmës së Angela Martinit! (FOTO LAJM) Modelja e njohur Angela Martini na habiti të gjithëve me vendimin e saj të papritur për të kurorëzuar dashurinë e saj me
Blendi Fevziu tashmë ka një shoqëruese që nuk e lë vetëm asnjë çast! Gazetari Blendi Fevziu, nuk ndahet një sekond nga vajza e tij e vogël Alis. Në fotot e fundit të publikuara nga Fe
Kate Middelton nuk do të jetë shoqëruesja e Meghan në dasmë! Fejesa e Princ harry me Meghan Markle ka pushtuar mediat botore gjatë kësaj jave. Ata kanë deklaruar se në pranverë do t
Vajza më e bukur në botë, ju prezantojmë me "Miss World 2017" (FOTO LAJM) Vajza më e bukur në botë është zgjedhur Manushi Chhillar, përfaqësuesja e Indisë. Ajo ka arritur të rrëmbejë kurorën e
Rrëfimi: Vaçe Zelës nuk i lejohej të qarkullonte vetëm, mori Anida Taken si shoqëruese Pak ditë më parë, kantautori Kujtim Prodani, djali i këngëtares Anida Take dhe Agim Prodanit, gjeti në kujtimet e vjetra
Nxehet situata në Xing, shoqëruesja e Ermalit një zjarr i vërtetë Kejvina Kthjella është vajza më e re që zëvëndsëon Rashelin në emisionin "Xing me Ermalin". Ermali ka publikuar video
Damiano i BB9 publikon këngën e tij të parë (VIDEO) Damiano Agalliu, ish pjesëmarrësi në Big Brother 9 ka publikuar pasditen e sotme këngën e tij të parë. Klipi i tij ti
Surpriza e madhe për Xhensilën nga shoqërueset e nuses (FOTO LAJM) Padyshim që dasma e momentit është ajo e Besit dhe Xhensilës dhe mesa duket suprizat nuk kanë fun për çiftin. Këngët
Studim! Pacientët me kancer por të shoqërueshëm, u mbijetojnë sëmundjes Pacientët me sëmundjet e kancerit, të cilët janë tipa shoqërurar, kanë perspektiva më të mira mbijetese, se sa ata që nu
E mahnitshme, vajza zgjedh gjyshin e saj si shoqërues për mbrëmjen e maturës Mbrëmja e maturës konsiderohet si një ditët më të vecanta të jetës. Vajzat dhe djemtë përpiqen me cdo kusht që të shk
Kutitë e votimit, mbi 45 minuta rrugëve të Tiranës pa policë shoqërues (VIDEO) Kanë mbi 45 minuta që presin në rrugë për të shkuar në KZAZ-në përkatëse kutitë e votimit të shkollës “Kushtrimi i Liris
Mos u mashtroni! Abonetë e këtij muaji duhet të kenë këto shenja dalluese Lidhur me shpërndarjen e kartelave të pajtimit (abone) për muajin qershor 2017, Bashkia e Tiranës dëshiron të njoftojë q