999 rezultate për

shoqeruar

Plas në Lezhë, qëllohet me armë në mes të qytetit Disa të shtëna me armë kanë alarmuar lezhianët gjatë orëve të mesditës së sotme. Mësohet se ka patur shkëmbim zjarri
Vëllai i vari djalin në pemë, babai habit me deklaratën në polici Policia e Elbasanit ka shoqëruar në komisariat 3 shtetas pas publikimit të fotos të një të mituri e cili ishte varur pre
E FUNDIT/ Hodhën 8 shtetas në erë me tritol, shoqërohen 4 të dyshuar Policia e Elbasanit ka shoqëruar 4 persona të dyshuar për atentatin me lëndë shpërthyese ndaj shkodranit Lulzim Kulla.
Vijon aksioni për ujin, 8 të shoqëruar për lidhje të paligjshme Një javë nga nisja e aksionit për ndërprerjen e lidhjeve të paligjshme të ujit të pijshëm, si pjesë e reformës kombëtare
Benardin e merr malli për Xhenin, ben dedikimin romantik! Publikimet me kuptime dashurie nuk kanë munguar asnjëherë nga ish banorja e Big Brother, Xheni Mhillaj. Pasi i dha fu
Riccardo Cocciante mbërrin në Tiranë, shoqëruar nga bashkëshortja Para pak minutash ka mbërritur në Aeroportin e Rinasit, kantautori i njohur Italian, Riccardo Cocciante, shoqëruar nga b
DiCaprio i fiksuar pas modeleve Një pjesë e mirë e lidhjeve të aktorit legjendar përfshijnë modele dhe një pjesë akoma më e madhe e vajzave me të cilat
Pamje të frikshme, mijëra qytetarë përplasen me policisë para Kuvendit (VIDEO) Protesta para Kuvendit të Shqipërisë është shoqëruar me tensioned he incidente mes protestuesve të cilët janë me mijëra
Kërcënohet trajneri Gjoka, policia blindon Vllazninë në stërvitje Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka, siç raportohet nga Shkodra, ka marrë një kërcënim para stërvitjes së fundit, në prag
Erdhi në varrimin e të atit me pranga, Samuel Ndoka rikthehet në qeli Gjatë ditës së djeshme u krye varrimi i vëllait të ish-deputetit socialist të Lezhës, Arben Ndoka ku ra në sy një pjesëm
E FUNDIT/ Kapet një pajisje përgjuese në portin e Durrësit Një shtetas italian është ndaluar ditën e djeshme në portin e Durrësit, pasi i është gjetur një pajisje e dyshimte. A
Britney lidhet me modelin Iranian Fituesja e çmimit “Grammy” Britney Spears, është shfaqur e shoqëruar nga i dashuri i saj 23-vjeçarja për lojën e basketb
DETAJET/ Si policia zbarkoi në zyrat e Hipotekës dhe shoqëroi 7 punonjësit Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me aksionin e policisë në Hipotekën e Kavajës ku janë shoqëruar 7 persona. B
Rikthehet dhuna në stadiumet shqiptare, policia dhunon tifozët e Tiranës (FOTO LAJM) Ndeshja e sotme mes Tiranës dhe Bylisit e luajtur në stadiumin “Selman Stërmasi” është shoqëruar me një incident që ka n
Skënderbeu niset për në stadium i shoqëruar në çdo hap nga policia (FOTO LAJM) Kanë mbetur dhe një orë deri në fillim të ndeshjes mes Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut nga Korça. Tanimë lojt
Skenderbeu akomodohet në hotelin ku u vra krimineli më i madh në Ballkan Skuadra e Skënderbeut ka mbërritur ditën e sotme në orën 6 të mëngjesit në Beograd,për tu përballau të enjten me skuadrë
Vëllai i këngëtares Arta Bajrami e ka sulmuar doktorin Tolaj Sot rreth orës 14:00, në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, dy persona e kanë sulmuar fizikisht doktorin Ilir Tolaj. Dës
Ronaldo stërvitet para syve të djalit të tij, ai habitet (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka ndarë një imazh në rrjetet sociale duke treguar se është sportist dhe baba i përkushtuar njëkohësis
Atentati në Shëngjin, zbulohet objektivi Policia ka zbardhur detaje të reja nga ngjarja që shkaktoi panik dje në Shëngjin, ku mbeten të plagosur 2 persona. De
Arrestohen dy persona gjatë ndeshjes midis KF Shkëndia dhe KF Vardar Dy persona janë shoqëruar në polici për shkak të prishjes së rendit dhe qetësisë me rrahje gjatë ndeshjes së djeshme të