E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
999 rezultate për

shoqeruar

I dyshuari turpëron policin në komisariat Një person i shoqëruar në stacionin policor “Qendra” në Prishtinë, gjatë intervistimit ka sulmuar zyrtarin policor. P
Dua Lipa mbështet shqiptarët, publikon foton e Shaqirit dhe Xhakës Dua Lipa nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram, në Instastory ka mbështetur dy lojtarët shqiptarë. Në
Makina përplas rëndë këmbësorin te Rruga e Dibrës Një aksident me pasojë plagosjen e një 50-vjeçari i regjistrua mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth o
Zgjidhet kriza e 600 emigrantëve të mbetur "peng" në mes të detit Në bordin e anijes Aquarius gjenden 629 emigrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, prej tyre 123 të mitur të pashoqëruar, 11
Kur Hitleri dëfrehej diskove me femra (FOTO LAJM) Hitleri, është emri që me dekada ka tmerruar njerëzimin me diktaturën e tij. Ai ka udhëhequr Gjermaninë për shumë vite d
Kush janë dy bukuroshet që shoqërojnë Bashën në protestë? Lulzim Basha është duke përshkuar në këmbë bulevardin qendror duke shkuar në drejtim të kryeministrisë, i shoqëruar nga
Notis Sfakianakis zhgënjen shqiptarët, çfarë ndodhi mbrëmë (VIDEO) Pas debateve të shumta ku figura të njohura shqiptare bënë fushatë për të bojkotuar koncertin e këngëtarit grek Notis Sf
Pas ndarje, Erjona Sulejmani shihet në shoqërinë e ish-banorit të BB (FOTO LAJM) Pas dovorcit Erjona po e shijon në maksimum “lirinë” e saj dhe tashmë është duke kaluar disa ditë pushimesh në Mykonos.
I riu zbraz armën në mes të qytetit, ka të plagosur Një i ri ka zbrazur armën ditën e sotme në Vlorë, në zonën e quajtur Sahati. Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në
Jepet vendimi, a do të lirohet aktori i Stupcave? Aktori Mensur Safqiu do lirohet nga mbajtja në polici. Atij i janë shqiptuar dy fletëparaqitje, për njëra për vozitje në
Parkimi dhe disa lëndë të lëngshme janë detajet nga arrestimi i aktorit Aktori Mensur Safqiu është shoqëruar në polici gjatë mëngjesit të sotëm. Mësohet se Safqiu është shoqëruar nën arsyet
Momenti deçiziv i ndeshjes Real - Bayern e shoqëruar në karikaturë (FOTO LAJM) Real dhe Bayern zhvilluan një ndeshje fantastike në Santiago Bernabeu u gjithkush u mundua të japë maksimumin e tij.
Konfirmoi largimin nga Barcelona, lojtarët përqafojnë Iniestan (FOTO LAJM) Andres Iniesta dje njoftoi largimin nga Barcelona në përfundim të sezonit në një konferencë për shtyp të organizuar në q
E frikshme, 12 vjeçari udhëton drejt Balit me kartën e kreditit të prindërve Një 12 vjeçar ka kryer udhëtimin e tij të parë me avion pa shoqërimin e prindërve. Destinacion ka qenë ishull indonezian
I shoqëruar nga një vajzë, vdes në hotel burri 70 vjeç Një person i moshës 70 vjeçare është gjendur sot i vdekur në një hotel në lagjen Velania të Prishtinës. Mësohet se i mos
Shoqërohet deputetja e LSI-së? Policia zbulon të vërtetën Në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se kryetari i FRPD Belind Kellici dhe Kryetarja e LRI-se Floida Kerpaci janë shoq
Stresi kapet mat nga policia, çfarë iu gjet në lokal? Mbrëmjen e djeshme, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si "Stresi" është shoqëruar në polici. Nga raportimet e para më
Elvana merr mbështetje nga TY Dolla, i kthen komentin modest Elvana ka publikuar këngën e re në Amerikë, të cilin duket se nuk e ka mbështetur njeri nga bashkëpunëtorët ndërkombëtar
Gati për faljen e 12 miljeve det Greqisë? Kotzias rikthehet në Tiranë Ndërkohë që marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Greqisë nuk duken shumë të qeta pas takimit të Ramës me Erdoganin, Kotzias d
Conti do të vizitohet nga një specialist në Amerikë Dëmtimi i Andrea Contit në gju mund të jetë më serioz sesa më parë, pasi do ta shohë një specialist në Amerikë. Ish-l