999 rezultate për

shoqeronte

Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, kush është biznesmeni që shoqëronte Fjolla Morinën Arrestimi i këngëtares Fjolla Morina vazhdon të jetë në qendër të mediave. Aktualisht ajo po vuan dënimin ‘arrest shtëpi
U ofroi t'a shoqëronte, taksisti italian tenton të përdhunojë 19-vjeçaren shqiptare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali me qendër një vajzë të re shqiptare. Një taksist italian ka tentuar të përdhu
Reperja e njohur e "Savage" plagoset me armë zjarri, arrestohet personi që e shoqëronte (VIDEO) Megan Thee Stallion, një nga reperet më të suksesshme të momentit, ka bërë me dije se është qëlluar disa herë me armë z
Zgjidhet misteri, kush është ish-missi që shoqëronte Flori Mumajesin mbrëmë (FOTO LAJM) Flori Mumajesi dhe "flutura" e tijë kanë vjedhur vëmëndjen në festëne ditëlindjes së Arilena Arës. Tashmë vajza që u
I "vodhi" vëmendjen, kush është vajza që shoqëronte Loredanën në MTV EMA (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Loredana mori pjesë në MTV Europe Music Awards, ku fitoi çmimin "Best Swiss Act". Reperja shqiptare ra
Vajza që e shoqëronte Stresin në hotel futet në telashe me policinë Reperi i njohur Stresi është arrestuar mbrëmjen e sotme nga policia për armëmbajtje pa leje. Këngëtari emri i vërtetë i
Bukoshi me paret e qytetarëve e shoqëronte drekën me uiski Jack Daniels Ish Zëvendës Kryeministri i Kosovës, Bujar Bukoshi, më 2 prill të 2011 kishte shtruar një drekë të shtrenjtë në restaura
Berisha nxjerr foton: Kush e shoqëron deputetin socialist Ish-kryeministri, Sali Berisha nëpërmjet mesazhit të një qytetari ka denoncuar personin që sipas tj shoqëron deputetin e
Ivanoviç në Durrës, kush ishte miku shqiptar që e shoqëronte (FOTO LAJM) Oliver Ivanoviç, i cili u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Mitrovicë. Ai u qëllua pranë zyrave të partisë që drejtonte
E FUNDIT/ Aksidentohet ambulanca, vdes 50-vjeçari që shoqëronte nënën për në spital Moti i keq në Shqipëri ka shënuar viktimën e dytë. Nga raportimet e para mësohet se një person ka humbur jetën pasi n
Monika braktis Metën edhe në stadium, ja kush e shoqëronte presidentin Në ndjeshjen e djeshme në Shkodër ku Shqipëria humbi përballë Italisë nuk mund të mungonte as presidenti Ilir Meta.
Më i gjati mes tifozëve, por kush e shoqëronte Ramën në stadium (FOTO LAJM) Si rrallë herë më parë, ndjeshja Shqipëri-Itali në Shkodër mblodhi jashtë politikës, politikanët më të rëndësishëm në ve
Zbardhet misteri i çantës me 115 mijë Euro që u dorëzua në polici Pak kohë më parë në Llogara u gjet një çantë me 115 mijë euro dhe u dorëzua pranë organëve të policisë. Në lidhje më
Vdes biznesmeni nga Vlora, ja sa keq e pëson vajza që e shoqëronte Një vajzë 21 vjeçe është arrestuar pasi dyshohet se ka shkaktuar aksidentin me pasojë vdekjen e biznesmenit nga Vlora, B
EKSKLUZIVE/ Zbulohet personi që shoqëronte Ahmetajn në makinë, ka brinjë të thyera Ndërkohë që Arben Ahmetaj është dërguar me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit, Albeu.com mëson s
Pas kartonit të kuq, Xhaka telashe dhe me policinë në aeroport Të dielën Granit Xhaka u ndëshkua me karton të kuq për një ndërhyrje brutale ndaj një lojtari të Burnley-it, që mund t’i
Atentati ndaj Nelgert Patës, arrestohet shoku që e shoqëronte në makinë Policia e Fierit ka vënë në pranga Ari Alinanin, shokun e Nelgert Patës i cili mbeti i vrarë pas një atentati të dielën.
Aksidenti me autobusin e Izraelit, shoferi rrëfen të vërtetën e ngjarjes (FOTO) Gjatë mbrëmjes së djeshme, u përhap lajmi se autobusi që shoqëronte lojtarët e Kombëtares së Izraelit për në stadiumin “
6 sirianë ndalohen në Kakavijë, në pranga shqiptari që i shoqëronte Në Kakavijë janë ndaluar gjashtë sirianë, ndërkohë që një shqiptar është vënë në pranga për dhënie ndihme për kalim të p
Elisa Spiropali feston 1 Qershorin me Naltën Një ditë e shënuar është sot për Elisa Spiropalin, e cila ka festuar së bashku me vajzën e saj të vogël, Nalta. Sapo