999 rezultate për

shoqerohet

Shoqërohet nga mafiozë, frikë për jetën e Kahn Oliver Kahn do të drejtojë fatet e Bajernit të Mynihut në të ardhmen e afërt. Prej janarit të vitit 2020, “Titani” do të
Seldi i përket të shkuarës, me kë shoqërohet Mimoza Shkodra (FOTO LAJM) Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore. Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk ës
Basha i bashkohet protestuesve para kryeministrisë Kryetari i PD dhe lideri i opozitës Lulzim Basha ka nisur marshimin e tij nga selia blu drejt bulevardit "Dëshmorët e Ko
Pak minuta nga protesta, Basha do të shoqërohet nga një person i veçantë Kreu i Partisë Demorkatike, Lulzim Basha mësohet se dhe këtë herë do të shoqërohet në protestë nga vajzat e tij dhe grua
Tentoi të pengojë votimet, shoqërohet në polici korçari Policia ka shoqëruar në polici një tjetër shtetas i cili ka tentuar të pengojë votimet në qarkun e Korçës. Resul Rav
Shoqërohet në polici ish- deputetja e PD Pas stuatës së tensionuar pranë KZAZ-ve pothuajse në të gjitha qytetet kryesore të vendit, është shoqëruar në polici ish
Shoqërohet personi që sulmoi gruan në Lipjan Policia e Kosovës ka arritur të identifikojë dhe të shoqërojë në polici, personin e dyshuar mashkull, i lindur në vitin
Zbulohen katër parcela kanabis, shoqërohet në komisariat kryeplaku Me anë të patrullimeve ajrore të kryera nga policia në fshatin Xhafaj të Memaliajt janë zbuluar 4 parcela kanabisi. P
Ofendoi Ramën në Facebook, i riu nga Elbasani shoqërohet në Polici Edhe pse komentet në Facebook janë të hapura për të gjithë, në faqen e facebookut të kryeministrit Rama duhet të tregosh
Shoqërohet në polici një vajzë për parrullat ndaj ambasadorit (FOTO LAJM) Ish-kryetari i grupit të LSI-së Petrit Vasili denoncon në faqen e tij në rrjetet sociale se një nga personat që shkroi p
Lamtumira e Ramsey nga Arsenal shoqërohet me lot (VIDEO) Aaron Ramsey ka shpërthyer në lot teksa i ka dhënë lamtumirën tifozëve në "Emirates". Sezonin e ardhshëm, uellsiani do t
Shoqërohet në polici gruaja e grabitësit të vrarë në Rinas Edhe pse nuk është konfirmuar zyrtarisht se trupi i pajetë i vrarë dje në grabitjen e 10 mln eurove në Rinas i përket Ad
Shoqërohet në polici dhe kërcënohet me jetë ish-deputeti i PD-së Pasi tentoi t’i bllokonte rrugën gjatë ditës së sotme kryeministrit Rama, i cili ishte në një takim ditën e sotme në fsh
Deputetja e re e LSI-së shoqërohet në Parlament nga ky socialist (FOTO LAJM) Pas marrjes së mandatit nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, deputetja e re e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Elda Hoti
"Goditi efektivët me sende të forta", shoqërohet në polici "Ujku i Cërrikut" Më shumë se 40 persona janë shoqëruar në polici mbremjen e djeshme dhe gjatë natës për dhunen e ushtruar në protestë.
Shoqërohet në komisariat ish-kreu i Policisë Bashkiake Ish-kreu i Policisë Bashkiake të Tiranës, Florenc Hoxha, është shoqëruar në polici pas protestës së sotme të opozitës.
Shoqërohet në polici sekretarja e Ivanoviçit Silvana Arsoviq, sekretare e Iniciativës Qytetare ‘SDP’-së , lider i së cilës ishte Oliver Ivanoviq, është shoqëruar për
Dafina Zeqiri shoqërohet me rreperin super të njohur shqiptar pas ndarjes nga i dashuri (FOTO LAJM) Vite më parë Noizy i bëri diss Dafinës duke e akuzuar për afera të shumta në këngën “Na jena OTR” kur Dafina ishte në li
Shoqërohet në polici Eni Çobani Juristja e njohur Eni Çobani mësohet se është shoqëruar në polici mesditën e sotme. Sipas informacioneve mësohet se a
Prezantuesja seksi e DAZN, shkëlqen që në ndeshjen e parë të Serinë A Diletta Leotta është drejtuesja e platformës së transmetimit DAZN për ndeshje e Seria A. Bukuroshja 26 vjeçare ka sh