999 rezultate për

shoqeroheshin

Nën efektin e alkolit, britanikët festojnë jashtë kontrollit lirinë nga koronavirusi (FOTO LAJM) Koronavirusi ka bërë që të rinjtë britanikë të heqin dorë nga tradita e tyre e të festuarit çdo fundjavë. Para kësaj
Spanjisht-folësit e Manchesterëve darkojnë me partneret (FOTO LAJM) Futbollistët e Manchester City-t dhe Manchester United janë mbledhur mbrëmjen e djeshme në qëndër të qytetit për të dark
Gjirokastër, ndalohen 24 klandestinë Policia e Gjirokastrës ka ndaluar në orët e para të mëngjesit të sotëm 24 shtetas pakistanezë. Operacioni nën drejtimin