999 rezultate për

shoqe

E masakroi gruan në sy të djalit 10-vjeçar, i mituri shoqëron në spital nënën të mbuluar me gjak (FOTO LAJM) Të tjera detaje janë zbardhur nga krimi makabër në familje që tronditi pasditen e sotme Durrës. Viktima Hasbije Kuka, 36
Komisioni Europian aprovon marrëveshjen. Vodafone, tashmë lideri dixhital i Europës (VIDEO) Vodafone Group mori zyrtarisht aprovimin e Komisionit Europian për të finalizuar blerjen e aksioneve të kompanisë “Liber
HORROR/ Vranë e masakruan shoqen e ngushte sepse ishte më bukur se ato Një ngjarje e rëndë ka nodhur në Rusi, ku dy 16-vjeçare akuzohen se kanë torturuar, kanë shpërfytyruar dhe mëpas kanë vr
Në seancën e fundit plenare Kuvendi miraton 2 koncesionet 328 milion euro Në seancën e fundit parlamentare Kuvendi ka miratuar dy kontratat koncesionare për rrugët Orikum – Llogara dhe Milot – B
Meta nuk dekreton ligjin për privatizimin e shoqërive tregëtare Presidenti Iliri Meta ka vendosur mos dekretojë ligjin për privatizimin e shoqërive tregëtare. Në përfundim të shqyr
Ju pickojnë mushkonjat, pse ju dhe jo shoqen tuaj?! Mushkonjave u pëlqejnë të njëjtat gjëra si ju, përveç gjakut. Këto insekte sillen rreth kampeve të zjarrit, ujit, etj
Justifikimet më të përdorura nga femrat kur tradhtojnë të dashurin Këto justifikime duhet të shërbejnë si një paralajmërim për partnerët e dyshimtë. Njerëzit jobesnikë kanë justifikime
Sapo doli kënga e re e Luanës, shijoni bashkëpunimin e bujshëm me Faydee (VIDEO) Videoklipi i shumëpritur i Luana Vjollcës dhe Faydee është publikuar disa minuta më parë në youtube. Ata janë kujdesu
Kate dhe Meghan shoqe?! Është gjithça një skenar (FOTO LAJM) Dalja e parë publike e Archie-t, pajtimi i Kate dhe Meghan… fotot e publikuara pak ditë më parë të cilat bënë xhiron e r
Wieslaw Tarka: Ballkani Perëndimor dhe BE janë në udhëkryq Anëtarësimi i Ballkanit Perëndimor në BE as s’mund të sfidohet dhe as s’mund të zëvendësohet me forma të tjera angazhimi
Neymar i shoqëruar nga Ronaldo zbarkojnë në Torino (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe Neymar së bashku në Torino. Ëndrra e tifozëve të Juventusit bëhet realitet në një spot dedikuar
Shoqe prej 20 vitesh, 7 gra blejnë një shtëpi për të pleqëruar bashkë (FOTO LAJM) Të pleqërosh bashkë, pas një jete të kaluara në shoqërinë e njëra tjetrës. Është kjo dëshira e shtatë grave të cilat kan
Basha i bashkohet protestuesve para kryeministrisë Kryetari i PD dhe lideri i opozitës Lulzim Basha ka nisur marshimin e tij nga selia blu drejt bulevardit "Dëshmorët e Ko
Pak minuta nga protesta, Basha do të shoqërohet nga një person i veçantë Kreu i Partisë Demorkatike, Lulzim Basha mësohet se dhe këtë herë do të shoqërohet në protestë nga vajzat e tij dhe grua
Përmes tatuazheve shoqëria kujton Florijana Ismailin Futbollistja shqiptare Florijana Ismaili u gjet e vdekur të martën, pas kërkimit 4 ditorë në liqenin e Comos. Ajo kis
Kujtim Gjuzi e "djeg" mbi jaht, thotë se është në udhëtim pune (FOTO LAJM) Deputeti i Kuvendit Kujtim Gjuzi ka zgjedhur që të kalojë disa moment në Adriatik, në një shëtitje me jaht që e konsider
EMOCIONUESE/ Shoqet e skuadrës bëjnë tatuazhe në kujtim të Florijanës Bashkëlojtaret dhe miqtë e futbollistes së ndjerë, Florijana Ismaili, e kanë përkujtuar atë në një mënyrë të veçantë. Kj
Zbulohen shkaqet e vdekjes së futbollistes nga shqiptare Florijana Ismaili është mbytur në liqenin e Comos në Itali, ku kishte shkuar për t’u freskuar të shtunën pasdite me një
Lacazette nën shoqërinë e bukuroshes misterioze, relaksohet në Sardenjë (FOTO LAJM) Alexandre Lacazette vijon të relaksohet në plazhin e Sardenjës, aty ku u vendos pas një udhëtimi në Meksikë. Gjatë kë
Tentoi të pengojë votimet, shoqërohet në polici korçari Policia ka shoqëruar në polici një tjetër shtetas i cili ka tentuar të pengojë votimet në qarkun e Korçës. Resul Rav