999 rezultate për

shoq

Bashkë përgjithmonë: Shtatë shoqe ndërtuan shtëpi për të kaluar pleqërinë Ngjan si ato premtime që bëjmë që fëmijë, por këto shoqe në Kinë kishin planifikuar të ndërtonin një shtëpi për të kalua
Policia e fshehu: Operacioni i RENEA-s në Laç, shoqërohet Ervis Martinaj dhe shoku i tij Vetëm dy ditë më parë, u deklarua me bujë se forcat RENEA kishin zbarkuar në Lezhë, Kurbin e Milot për të kryer kontroll
Aksioni në Laç, policia mbajti të fshehtë shoqërimin e Ervis Martinajt Burime bëjnë me dije se ditën kur është bërë operacioni blic në Kurbin nga RENEA, mes të shoqeruarve janë edhe Ervis Mar
Tjetër aksident me vdekje, kamioni i merr jetën këmbësores në Tiranë Një kamion ka përplasur për vdekje një kalimtare në zonën e Astirit në Tiranë. Sipas policisë, mjeti me drejtues shte
Përplaset për vdekje këmbësori në autostradën Durrës-Tiranë Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Durrës-Tiranë, si pasojë ka humbur jetën një burrë rre
"Super shoqe", marrëdhënia e Olta Bokës me kunatën është për tu patur zili (FOTO LAJM) Prej korrikut të 2020-tës, Olta Boka është nënë e një vajze, këngëtarja shqiptare u bë nënë për herë të parë verën që la
Shoqja e saj u nda tragjikisht nga jeta, balerina shqiptare rrëfen mes lotësh historinë (FOTO LAJM) Adel Lami është një ndër balerinat më të njohura në vend dhe falë talentit të saj ajo ka arritur një karrierë të suksess
Këmbësori merret para nga makina, shoqërohet në polici drejtuesi Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Fier. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:35, në aksin
Tërhoqi zvarrë qenin me motor, arrestohet lushnjari i pashpirt Policia e Lushnjes ka vënë në pranga një shtetas pas publikimit të fotos ku ai tërhiqte zvarrë një qen me motor në aksin
Përfundon takimi, Basha e Kryemadhi nuk pushojnë se foluri deri tek makina (FOTO LAJM) Ka përfunduar takimi mes kryetarit të PD-së Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhit për detajet e fundit para regjistrimit të
"Deri dje e ofendove, tani bën si shoqe", Shqipja përgjigjet për marrëdhënien me Anën (FOTO LAJM) “E di që keni shumë pyetje… vazhdoni”, do të shkruante ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj në Instagram dhe
Pamjet emocionuese, delfinët shoqërojnë peshkatarët në Vlorë (VIDEO) Që kur nisi pandemia dhe njerëzit filluan të dalin gjithnjë e më pak, në detet shqiptare u vu re rikthimi i ndjeshëm i d
Reperi i njohur shqiptar me shpejtësi skëterrë në rrugë, gjobitet nga policia Reperi i njohur, Getinjo është gjobitur nga policia. Vëllai i Mozzik ka postuar në Instagram fotografinë në të cilën
Gruaja me makinë përplas 5 vjeçaren në Bathore Një makinë ka përplasur një vajzë të mitur ditën e sotme në zonën e Bathores në Tiranë. Shoferja që ka qenë në auto
Pa asnjë sëmundje shoqëruese, koronavirusi i merr jetën 16 vjeçarit Një 16 vjeçar ka humbur betejën me koronavirusin në Britaninë e Madhe. Adoleshenti është i riu i dytë në Mbretërinë e
Aksident i rëndë, riu merr përpara këmbësoren 67 vjeçare Një aksident ka ndodhur në Berat ku një i ri ka aksidentuar një grua 67 vjeçare e cila është dërguar me urgjencë në spit
Pa asnjë sëmundje shoqëruese, vdes nga Covidi 31 vjeçari në Shefqet Ndroq Tashmë prej kohësh COVID-19, ka filluar të mos ketë "preferenca" lidhur me moshën e viktimave që shkakton pasi prej kohë
"Flet me këngëtarin me famë botërore", shoqja e ngushtë i nxjerr sekretin Kiara Titos (FOTO LAJM) E ftuar nw "Why Not", Kiara Tito zhvilloi lojwn karakteristike tw wmisionit, "5 sekonda" tw cilws i’u bashkua dhe shoqja
ARRSH thirrje shqiptarëve: Kujdes! Këto akse kalohen vetëm me zinxhir "Të gjithë drejtusit e mjeteve të lëvizin vetëm me goma dimri ose zinxhirë, të
Shoqëria Civile si një aktor i rëndësishëm për Integrimin Evropian Nga Marina Kerceli Një shoqëri cilivile aktive dhe e angazhuar, e aftë t’i kërkojë llogari institucioneve publ