999 rezultate për

shopping

Tregojani pertnerëve, sipas studimeve shopping është terapi më vete Sa herë, ose më saktë sa shpesh, ju ka ndodhur të kaloni para dyqanit tuaj të preferuar dhe të gjeni atë palën e këpucëv
Njihuni me 10 qytetet më të mira evropiane për të bërë shopping (FOTO LAJM) Motori i kërkimit për shtëpitë që jepen me qira gjatë pushimeve, i cili ka analizuar të gjitha dyqanet e veshjeve dhe të
Veshjet më të çuditëshme për shopping (FOTO LAJM) Nuk ka asnjë arsye për të shkuar në mënyrë të rregullt në pazar kur mund të dilni nga turma me pamjen tuaj unike. Dis
Allegri shopping me të dashurën në rrugët e Torinos (FOTO LAJM) Cdo gjë po shkon si duhet për trajnerin e Juventusin, pas razultateve fantistike me skuadrën gjen kohën për të kaluar di
Kërkoi 3-4 mijë euro për shopping, emigranti shqiptar fëlliq keq vajzën nga Tirana (FOTO LAJM) Materializmi është kthyr tashmë në një trend në Shqipëri dhe kudo në botë. Por një vajzë nga Tirana e ka tepruar fare
Kur J-Lo bën shopping vesh një bluzë prej 1400 dollarësh Edhe kur i duhet të bëjë një ndalesë të shpejtë në një qendër tregtare, këngëtarja e famshme nuk mund të dalë nga shtëpi
Angelina Jolie mesazh të prerë vajzave: Harroni shoppingun, por lexoni Angelina Jolie ka mbajtur një fjalim teksa vizitoi qendrën komunitare 92nd Street Y në Neë York mbrëmjen e shkuar i cili
Rashel arratiset nga Shqipëria, poston foto nga parajsa e shoppingut (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin “Xing me Ermalin”. Për një sezon të tërë a
Vajza e Majlindës preferon veç markat e shtrenjta, shopping në "Louis Vuitton" në Belgjikë Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më
Kërkoi 3-4 mijë euro për shopping, emigranti shqiptar fëlliq keq vajzën nga Tirana (FOTO LAJM) Materializmi është kthyr tashmë në një trend në Shqipëri dhe kudo në botë. Por një vajzë nga Tirana e ka tepruar fare
Marina dhe Geti shopping në Tiranë (FOTO LAJM) Një ndër çiftet shqiptarë më të famshëm e më të përfolur duket se janë kthyer nga pushimet nga ku publikonin foto një ja
Historia e Ramës me taksistin që u bë me master duke çuar për pazar gruan e pronarit të universitetit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mbajti sot një leksion të hapur me studentë të Universitetit të Elbasanit duke theksuar nevojën pë
Luana me të dashurin biznesmen, për shopping në Amsterdam (FOTO LAJM) Gjatë verës u përfol për një romancë të re nga ana e Luana Vjollcës, ndërsa ajo edhe kishte kaluar pushimet e verës me t
Premier League "shopping" në Bundesligë, ja 11 blerjet e këtij sezoni (FOTO) Bundesliga është kthyer në një treg shumë të preferuar për skuadrat angleze. Gjatë kësaj vere 11-të futbollistë kanë bra
Liverpool bën "shopping" në Bundesligë Ragnar Klavan është zyrtarisht lojtar i Liverpolit pasi ka firmosur me skuadrën angleze dhe është prezantuar si lojtari
Jurgen Klopp "shopping" në Barcelonë Liverpool është në kërkim të një mbrojtësi krahu për sezonin e ri, dhe mesa duket e ka gjetur në Barcelonës. Bëhet fjalë
Kodheli për "shopping” në Gjermani? Ja e vërteta... Një jehonë të madhe mori lajmi se ministrja Kodheli bënte “shopping” në Gjermani ndërsa e shoqëronin një sërë makinash.
Kodheli shkon për shopping me tre limuzina dhe një Mercedes C Class Shpesh në mediat shqiptare ministrja Kodheli është vlerësuar për veshje brenda normave, duke mos na lënë hije dyshimi pë
Pogba dhe Balotelli bashkë për "shopping" (FOTO LAJM) "Ndoshta një ditë ... Paul, do të jetë vëllai im", shkruan Mario Balotelli. "Vëlla nga një tjetër nënë" shkruan nga ana
Tare bën "shopping" te Liverpool-i Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, është shumë pranë transferimit të mbrojtësit Kolo Toure nga Liverpooli. Sipas “