999 rezultate për

shokut

Nga vrasja e shokut tek grabitjet, kush është i rrezikshmi i arrestuar sot në Shkodër Policia njoftoi se kishte arrestuar sot Artan Koçekun, e akuzuar për vrasjen e Angjeli Shkambit në vitin 2017 me të cili
Deklarata "bombë" e ish-shokut: Barca e shiti Ronaldinhon për të mbrojtur Messin Ish-lojtari i Barcelonës, Alexander Hleb, ka bërë një kërkesë të jashtëzakonshme në lidhje me nisjen e Ronaldinhos dhe D
Shokut të Lul Berishës ia bënë makinën shosh me plumba, kush është "i forti" Julian Meçe Një breshëri e gjatë automatiku tmerroi banorët e zonjës së ish-Kënetës në Durrës. Shënjeshtra Julian Meçja i shpëto
Ia mori shokut për një xhiro, i riu shkatërron Ferrari-n 570 mijë paund (VIDEO) Ky është momenti kur një djalë i ri në Kinë përplas makinën sportive Ferrari që kushton afro 600 mijë paund , të cilën p
Nuk dihet fati i shokut të ngushtë të Alket Rizait, misteri i luleve në varrin e nënës (VIDEO) Delfin Musai emigroi që herët drejt tokës helene, bashkë me vëllanë e tij Qazimin. Pasi u kapën herën e parë nga policia
Merr 25 vite burg Liridon Uruqi për vrasjen e shokut të tij Gjykata e Gjilanit e ka dënuar me 25 vjet burg Liridon Uruqin, i akuzuar për vrasjen e shokut të tij, Fatlind Arifit.
Historia që nxiti debate në rrjetet sociale, adoleshenti fejohet me nënën e shokut Një adoleshent, i cili është i fejuar me nënën e shokut të tij të ngushtë thotë se mezi pret të martohet me të, ndonëse
Shënoi ndaj Napolit, Torreira ka një dedikim special për ndarjen nga jeta të shokut Lucas Torreira ishte një nga më të mirët dje në fushë për Arsenalin duke realizuar dhe golin e dytë në fitoren 2-0 që ar
Grabitësit hodhën në lum trupin e shokut të vrarë, 40 të shoqëruar 40 është numri i personave të shoqëruar në lidhje me grabitjen spektakolare që ndodhi pak pas mesditës së sotme në pistë
Muller e tepron, i vendos kalit emrin e shokut të skuadrës (FOTO LAJM) Thomas Muller e ka quajtur mëzin e tij të sapolindur Manuel. Kjo, pasi lindja e tij përkoi në të njëjtën ditë me dit
E theri 120 herë, shqiptari "Tony Montana" akuzohet për vrasjen horror të shokut në Angli Një shqiptar në Britani të Madhe ka dalë përpara gjyqit sot i akuzuar për vrasjen e shokut të tij. Mane Driza 41 vjeç, t
Zbulohet motivi, për kaq para shoku i mori jetën Sokol Ramës 40-vjeçari Roland Milo është arrestuar për vrasjen e shokut të tij, Sokol Rama. Ky i fundit ishte denoncuar si i zhd
"E vrava me automatik", Roland Milo pranon vrasjen e shokut të tij Pas disa ditësh kërkime, Policia e Shtetit ka mundur të gjejë Sokol Ramën të pajetë në një greminë në zonen e Malëshovë
Budallallëqet e Diego Costas nuk kanë fund, shikoni çfarë i bën shokut të skuadrës (VIDEO) Përtej bëmave dhe zënkave në fushën e lojës, Diego Costa mbetet i njëjtë edhe jashtë saj. Sulmuesi i Atletico Madrid
Rama vazhdon përrallën e shokut qeramist, mohon që oxhaku të jetë i veti Pas shfaqjes së kryeministrit, Edi Rama në një video për emisionin e Ermal Mamaqit, në ambiente private të shtëpisë, rrj
Video që po thyen rrjetin, Vidal shpërthen fishekzjarre në by**n e shokut të tij (VIDEO) Festimet e Vitit të Ri, Vidali i ka tejkaluar çdo limit me mënyrën dhe vendin e ndezjes së fishekzjarreve. Siç mund
Coutinho rikthehet në Liverpool, për të festuar ditëlindjen e bashkëshortes së Firminos (VIDEO) Philippe Coutinho është rikthyer në Liverpool, por jo për të luajtur në Anfield, por për të festuar ditëlindjen e bashkë
Panucci zbulon se si u njoh me partneren e shokut të tij (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Paucci ka folu për jetën e tij personale gjatë një interviste të dhënë një di
Carrasco, grushta shokut të skuadrës Yannick Carrasco që pas transferimit në futbollin kinez duket se nuk i ka shkuar vaj atje. Ish mesfushori Atletico M
Dëmtimi horror i shokut të Gjimshitit (FOTO LAJM) Ndeshja mes Interit dhe Atalantës prodhoi një rezultat surprizues në fund teksa ishte skuadra e Gasperinit që fitoi 4 me