999 rezultate për

shokun

Ky është 27 vjeçari që qëlloi aksidentalisht shokun në Bulqizë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e fundit në Fushë-Bulqizë, ku 22-vjeçari Elidon Basha mbeti i vrarë me armë gjahu.
Vrau shokun se i kërkoi borxhin, 30 vite burg për Islam Myrtajn Gjykata e Tiranës ka vendosur 30 vite burg Islam Myrtajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Myrtaj u shpall i
Bes Kallaku ironizon hapur: Mos ma harroni këtë shokun, do paguajë gjobën e Ijes Bes Kallaku ka reaguar pasi policia gjobiti administratorin e lokalit ku organizoi festën e 35-vjetorit të lindjes, pezu
Brataj prek me dedikimin për mjekun që Covidi i mori jetën: Humba shokun e shkollës "Familja humbi babain, bashkëshortin dhe shokun e jetës. Unë humba shokun e shkollës, kolegun e mire..." Skënder Brat
Grabiste dhe p*rdhunonte të moshuarat, çfarë e tradhtoi "tmerrin e Palasës" dhe shokun e tij Një ditë më parë u vu në pranga një 48-vjeçar, pasi kishte vjedhur një telefon celular si dhe 50 mijë lekë të vjetra.
"Dëmtova shokun e ekipin që Klop të më fuste mua", shokon ish-lojtari i Liverpulit: Nuk jam i turpëruar, ai përfundoi në paterica Një rrëfim tërësisht i rrallë ka ardhur nga ish-futbollisti i Liverpulit, Tom Brewit. Ky i fundit ka dalë nga akadem
Humbi rast të pastër për gol, futbollistët rrahin për vdekje shokun e skuadrës Gabimet mund të të kushtojnë dhe jetën! Kjo gjë ka ndodhur sot në një zonë të largët të Ugandës ku një futbollist i ri ë
Mori peng shokun në Velipojë për 4 mijë euro, kush është 41-vjeçari që u arrestua sot Policia e shtetit ka vënë në pranga ditën e sotme në Gjirokastër Dodë Gjikolajn, i cili rezulton në kërkim ndërkombëtar
Ngjarje makabre në Itali: I riu vret shokun dhe të dashurën se i pa të lumtur Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Itali ku një 21-vjeçari, Antonio De Marco, nga Casarano, ka vrarë dy të rinj, të dash
"Hajde shpjegoja Zahos pse nuk duhet të takohet me shokun", Rama flet nga Vlora Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot Vlorën ku ka inspektuar edhe një shkollë e cila tashmë është gati për nxënësit me
Vranë shokun e tyre, lihen në burg autorët Janë lënë në burg autorët e vrasjes së Florian Lamçes. Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në burg Sokol Sanxhaktarin dhe
Shpërthen në lot, caktohet masa e sigurisë ndaj 23-vjeçarit që vrau shokun e ngushtë Është dhënë masa e sigurisë "Arrest me burg" për Stjuart Smakaj, 23-vjeçarin e akuzuar për vrasjen e mikut tij, Gledis K
Ky është 23 vjeçari që vrau aksidentalisht shokun e ngushtë Stjuart Smakaj është 23 vjeçari i arrestuar nga policia si autor i dyshuar për vrasjen e shokut të tij të ngushtë, Gledi
Vranë shokun, gjykata e Elbasanit jep vendimin për dhëndrin Sejdinit dhe Hajdarin Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për Sokol Sanxhaktarin, dhëndrin e ish kryebashkiakut Qa
DETAJET/ Shokun ia vranë 10 ditë më parë, kush është 23 vjeçari që u vra sot në Elbasan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Një i riu është vrarë ditën e sotme në zonën pa
Plas në Delvinë, i riu merr çiften dhe qëllon shokun Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Delvinë. Burimet pranë vendngjarjes bëjnë me dije se
Hynë në lumë të shpëtonin shokun e tyre, mbyten tragjikisht 7 fëmijë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Mixinit në Kinë, ku një fëmijë kishte rënë në lumë por nuk po arrinte të dil
"Shokun se lo 3", Stresi publikon super hitin e verës (VIDEO) Reperi Arkimed Lushaj, ose siç njihet me emrin e artit Stresi ka publikuar klipin më të ri të titulluar "Shokun se lo 3"
Massa për shokun e tij Schumacher: E di gjendjen e tij shëndetësore Ishte një nga miqtë më të mirë në Formula Uno. Felipe Massa ka kujtime të shkëlqyera në marrëdhënien së tij me Michael S
Lypnin bashkë, marokenët grabisin shokun e tyre sirian mes Tiranës Një ngjarje e paprecedentë raportohet të ketë ndodhur së fundmi në Tiranë. Raportohet se dy marokenë janë arrestuar n