999 rezultate për

shokuar

"Jemi shokuar", çfarë thonë të afërmit për të akuzuarin e vrasjes së Kurtit Olsi Qallia është një nga tre të dyshuarit si vrasësit e Jurgen Kurtit. Ky i fundit u ekzekutua pak pranë shtëpisë së
Fantastike, Hollanda barazon rezultatin përballë Gjermanisë (VIDEO) Hollanda po bën një pjesë të dytë shumë ndryshe nga e para. Fillimisht ishte De Light që ngushtoi rezultatin sapo fil
Ranieri i shokuar për humbjen e sulmuesit argjentinas Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala, i cili pak ditë më parë kishte firmosur për ekipin e Premier Leagues, Cardiff City n
Goditje pa mëshirë dhe thyerje krahu, rrahja e këtyre vajzave ka shokuar botën (VIDEO) Mundja në WWE është një nga sportet më të shikuara dhe atraktive në botë. Aty përveç mundjes ka edhe skena të shumta
Totti i "shokuar": E turpshme çfarë ndodhi te Roma-Inter Roma dhe Interi u ndalën me barazim 2-2 mbrëmjen e djeshme, por ky rezultat duket se nuk u ka pëlqyer të gjithëve. K
E mbuluar nga gjaku, Zajmina tranformohet tërësisht (FOTO LAJM) Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dhe ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar, Zaimina Vasjari tërh
Sulmohet vajza e Marine Le Pen në Paris Dy persona kanë sulmuar duke i thyer hundën, vajzën 19-vjeçare të Marine Le Pen në periferi të Parisit. Liderja e Fronti
Rrëqethëse, emigranti shqiptar përdhunon dhe lë shtatzënë vajzën me të meta mendore Mjekët e spitalit të qytetit të Amfisës në Greqi deklaruan se janë të shokuar në lidhje me atë që mësuan së fundi pas ek
Goditje pa mëshirë dhe thyerje krahu, rrahja e këtyre vajzave ka shokuar botën (VIDEO) Mundja në WWE është një nga sportet më të shikuara dhe atraktive në botë. Aty përveç mundjes ka edhe skena të shumta
Krunić i "shokuar" nga Strakosha: Bëri një pritje që nuk ekzistonte (VIDEO) Gardiani shqiptar, Thomas Strakosha u bë viral pas një videoje të shpërndarë në rrjet në ndeshjen mes Lazios dhe Empolit
Familjarët e personit që u vra te Shërbimi Sekret me lot në sy zenë kokën me dorë (FOTO LAJM) Një vrasje e ndodhur sot në objektin e Agjencisë së Inteligjencës së Kosovës ka shokuar sot gjithë vendin Sipas rapor
Klopp i "shokuar" nga goli i Shaqiri, thur lavde për të Xherdan Shaqiri mbrëmjen e djeshme pati debutimin e ëndrrave me Liverpool dhe ishte më të vërtetë një mrekulli pasi shën
Flasin fqinjët e çiftit të vetëvrarë në Elbasan: Jemi të shokuar Fqinjët e çiftit që humbi jetën nga rrjedhja e gazit dhe flakët e zjarrit, kanë mbetur të shokuar nga ngjarja. Me lo
Misteri i qeses me 27 duar të prera ka shokuar banorët e këtij rajoni (FOTO LAJM) Disa banorë nga Khabarovsk, në pjesën lindore të Siberisë kanë bërë një zbulim që ka tronditur mbarë opinionin publik në
Familja e Imamit: Jemi të shokuar, kërkojmë falje nga Haradinajt Familja e imamit Bedri Bytyqi, që u bëri thirrje të gjithë hoxhallarëve të mos marrin pjesë në varrimin e babait të krye
Low: Jam i shokuar për largimin e Lopeteguit Lajmet e fundit që Julen Lopetegui u shkarkua nga Federata Spanjolle e Futbollit, një ditë para fillimit të Botërorit, k
De Biasi i shokuar me vdekjen e Fadil Vokrrit Ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi, është bashkuar me dhimbjen për humbjen e legjendës së futbollit kosovar, Fad
Mendoi se ishte shtatzënë, ajo që i gjetën mjekët në bark e la të shokuar Margaret McMahon nga Belfast, mendoi se ishte shtatzënë në moshën 48-vjeçare por pas disa kohësh ajo zbuloi një të vërte
Gjini shokohet nga vdekja e aktorit: U largove herët Art Kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini shkruan se ndjehet i shokuar me lajmin për vdekjen e kolegut të tij, Art Kurti. Ai
Çeku: Jam shokuar nga veteranët që kanë përdorur favore seksuale Ish-gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Agim Çeku i cili ka drejtuar komisionin për njohjen dhe verifikimin e st