999 rezultate për

shoku

I vranë djalin, babai mjek: E nxorri shoku në pritë, e qëlluan dhe u siguruan se e vranë Edmond Breshanaj, babai i Kristjan Breshanaj, i cili u vra në orët e vona të së shtunës së 23 majit, ka folur lidhur me
Ndahet nga jeta ish-shoku i Cristiano Ronaldos sh-futbollisti argjentinas Mauricio Hanuk është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 43-vjeçare. “Turku” vuante n
U zu me të dashurin, nëna përplas foshnjën në tokë (FOTO LAJM) Një ngjarje shokuese është regjistruar në një hotel në Rumani. Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur një grua itali
Massa për shokun e tij Schumacher: E di gjendjen e tij shëndetësore Ishte një nga miqtë më të mirë në Formula Uno. Felipe Massa ka kujtime të shkëlqyera në marrëdhënien së tij me Michael S
Lypnin bashkë, marokenët grabisin shokun e tyre sirian mes Tiranës Një ngjarje e paprecedentë raportohet të ketë ndodhur së fundmi në Tiranë. Raportohet se dy marokenë janë arrestuar n
Momente shokuese, këmbësori i paduruar i shpëton vdekjes për 1 sekond (VIDEO) Filmime tronditëse shfaqin momentin kur një kalimtar i paduruar shmang për pak sekonda goditjen nga një tren. Burri e
Akuzoi të dashurin dhe shokun e tij për p*rdhunim, gjykata jep vendimin për dyshen Gjykata e Fierit ka vendosur të lërë në burg Musa Gudon të dashurin e 23-vjeçares që dy ditë më parë paraqiti një denonc
E ardhmja e Neymar zbulohet nga shoku i skuadrës Në Francë dhe Spanjë janë të bindur se Neymar po bën gjithçka për t’u kthyer te Barcelona, por duket se ka një të pavërt
"Maks Velo tablo me ndikime të huaja, në dosje kemi materiale që mund t' ja japim shokut Enver" Publikohet një raport-informacion i panjohur i përpiluar nga sektori i Arteve Figurative pranëpjimageLidhjes së Shkrimta
I dyshuari për ekzekutimin e vëllezërve Haxhia dënohet me burg: I kisha të afërm, i shkova në varrim Gjykata e Durrësit dha sot masën “arrest me burg” për dy autorët e dyshuar të dy vëllezërve në Durrës, Viktor dhe Besmir
Fotot e rralla, Kur Enveri me Mehmetin takoheshin me gjyshin e Kim Jong-ut në Vlorë (FOTO LAJM) Memorie.al publikon disa foto të panjohura që i përksin viteve 1956-të, ku diktatori komunist i Shqipërisë, Enver Hoxha,
SHOKUESE/ Vazhdon shitja e lakuriqëve të natës, tregtari: Për festa shes 10 fishin (FOTO LAJM) Pamje të tmershme vijnë sërish nga një tregn ku qen, mace dhe kafshë të rralla vazhdojnë të shiten në një nga tregjet më
Mbi 1500 lloje virusesh, pamje shokuese nga laboratori që mendohet të ketë infektuar botën (FOTO LAJM) Shumë teori hedhin dyshime se koronavirusi lindin në një laborator në Kinë dhe kur bie fjala për të gjetur një pëgjegjës
Lavezzi po shijon karantinën me ish të dashurën e shokut (FOTO & VIDEO) Ish ylli i Napolit dhe PSG-së, Ezequiel Lavezzi, po shijon karantinën me ish të dashurën e shokut, Natalia Borges. "L
Shkrepjet që kanë "shokuar" botën, këto foto duhet t'i shihni dy herë (FOTO LAJM) Sa herë iu është dashur t'i ktheheni një fotoje më shumë se një herë pasi ju ka bërë kokën "lëmsh"? Dritat, hijet dhe
20 vite pas dëmtimit shokues që tronditi botën dhe karrierën e Ronaldos (VIDEO) Më 12 prill 2000, plot 20 vite më parë, themelet e futbollit të planetit u tronditën. Ronaldo Luís Nazário de Lima pësoi
Plagosi dy vëllezër bashkë me shokun, arrestohet i shpalluri në kërkim Një person i shpallur në kërkim për plagosjen e dy vëllezërve, është vënë në prangat e policisë së Burrelit. Pas heti
"Kthej flokët siç i kishe, dukesh si pornostar", Lukaku tallet me shokun e skuadrës (FOTO LAJM) Elozhet e radhës për Lautaro Martinez, tallja me Marcelo Brozovic dhe dashuria për Inter-in. Ka qenë një Romelu Luka
"Mos u bëj shoku i burrit", e kuruar në detaj për partnerin, Zaimina u jep leksion grave (FOTO LAJM) Zaimina po kalon kohën në shtëpi me vajzën dhe partnerin e saj, por gjithashtu nuk ka lën pas as rrjetet sociale dhe vid
Ronaldinho i dërgon video mesazh nga burgu familjes së shokut të tij (VIDEO) Ronaldinho ka përfunduar një muaj në një burg në Paraguai pasi u kap duke përdorur një pasaportë të rreme, por brazilian