999 rezultate për

shokon

"Tek Juve 12 lojtarë konsumonin cigare në tualet", shokon Bendtner Tek Juventusi u ble me bujë, por që nuk shkëlqeu aspak me paraqitjet e tij në sezonin 2012/13, por arriti të koleksionon
MONSTRA/ Serbët "luftë" të hapur ndaj UÇK-së, kopertina e sotme shokon publikun Ndërkohë që liderët e UÇK-së janë në Hagë për t'u gjykuar për akuzat për krime lufte, serbët kanë nisur një fushatë tota
Ka apo jo ndërhyrje? Oriola i "shokon" te gjithë me foton e 8 viteve më parë (FOTO LAJM) Oriola Marashi është ndër modelet shqiptare më të suksesshme e cila po ngjit shkallët e karrierës çdo ditë dhe emri i sa
"Vetëm 16% e transformimit", i riu shokon me pamjen e tij (FOTO LAJM) Ka bërë vetëm 16% të transformimit të tij, ose të paktën kështu ka thënë Anthony Loffredo, i cili dëshiron të bëhet një
"Ngjante si një shitës i zi rrugësh që e ndiqte policia", gazetari spanjoll i shokon të gjithë me krahasmin për Ansu Fatin Një deklaratë e pazakontë ka mbërritur ka Spanja. Gazetari Salvador Sostres i ka shokuar të gjithë me krahasimin aspa
"Dëmtova shokun e ekipin që Klop të më fuste mua", shokon ish-lojtari i Liverpulit: Nuk jam i turpëruar, ai përfundoi në paterica Një rrëfim tërësisht i rrallë ka ardhur nga ish-futbollisti i Liverpulit, Tom Brewit. Ky i fundit ka dalë nga akadem
Në një lidhje? Mozzik "shokon" ndjekësit me përgjigjjen (FOTO LAJM) Prindër të një vajze, marrëdhënia e Mozzik dhe Loredanës mori fund krejt papritur dhe fansat e dyshes zgjodhën të mos e
"Vetëm 16% e transformimit", i riu shokon me pamjen e tij (FOTO LAJM) Ka bërë vetëm 16% të transformimit të tij, ose të paktën kështu ka thënë Anthony Loffredo, i cili dëshiron të bëhet një
Shokon Maria De Filipi, shfaqet në emision e futur brenda një arkivoli (VIDEO) Prezantuesja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka tronditur të gjithë teksa u shfaq në emision me një arkivol xhami.
Shokon modelja joshëse: Kam shkuar me 7 basketbollistë të NBA brenda një nate (FOTO LAJM) Modelja superseksi me pseudonimi “Ayyejae” ka bërë një rrëfim shokues që po bën xhiron e internetit. Bukuroshja ka pranu
Shokon spikerja shqiptare: Të ngacmojnë drejtuesit e televizioneve të mëdha (FOTO&VIDEO) Jeni mësuar ta shihni në rolin e spikeres dhe të dinin pak për jetën e saj private. Por e ftuar në "Ditë e re", spike
Lungomare: Policia shokon turistët, bllokon trafikun dhe shoqëron me forcë disa të rinj Policia e Vlorës ka realizuar një operacion që duket si film aksion në mes të shëtitores së Lungomares. Disa efektiv
Shokon modelja joshëse: Kam shkuar me 7 basketbollistë të NBA brenda një nate (FOTO LAJM) Modelja superseksi me pseudonimi “Ayyejae” ka bërë një rrëfim shokues që po bën xhiron e internetit. Bukuroshja ka pranu
Reperi i shokon të gjithë: Gruaja dhe vjehrra donin të më mbyllnin në spital psikiatrik (FOTO LAJM) Kanye West ka lënë pa fjalë të gjithë ndjekësit e tij në Twitter me mesazhet misterioze e të çuditshme kundrejt Kim Kard
Motra e Ronaldos shokon me deklaratën: Jetonim me minjtë, më kanë kafshuar (FOTO LAJM) Sot ai është ndër ssportistët më të paguar në të gjithë botën, por fëmijëria e Cristiano Ronaldo s’ka qenë aspak e lehtë
Fiksimi i vajzave, shokon këngëtari i njohur: Jam homoseksual (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur spanjoll, Pablo Alboran ka vendosur të deklarojë publikisht se është homoseksual dhe shumë i lumtur p
Shokon aktorja e "Harry Poter": Doja që Boris Johnson të vdiste Aktorja e "Harry Poter", Miriam Margolyes, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Në talk show-n “The
Kylie Jenner shokon me deklaratën, dikush nga familja e tyrë është infektuar me Covid 19 (FOTO LAJM) Sëmundja që ka prekur pjesën më të madhe të botës duket se ka hyrë në familjen më të famshme në botë, Kardashian. Sipas
Shokon vajza nga Tetova, babait në Shkup nuk ia bënë testin për Koronavirus, mund të kishte infektuar të tjerë (VIDEO) Në Tetovë është regjistruar një 69 vjeçar si pacienti i parë me virusin Korona. Ai me Kovid 19 ka patur simptome me t
Khabib "shokon" McGregor: I bëra çfarë desha, më jepni 100 milionë dollarë për të rrahur sërish atë idiot Khabib Nurmagomedov nuk shfaq interes për një tjetër ndeshje me Conor McGregor, nga e cila do të përfitonte shumë para.