999 rezultate për

shoket

Çnjerëzore: 51 vjeçari vret dhe ha tre shokët e tij 51-vjeçari Eduard Seleznev është dënuar me burgim të përjetshëm pasi u shpall fajtor për vrasjen e 3 shkove të tij nga m
"Do dal të pi kafe me shokët", fjalët e fundit të 22 vjeçarit që u gjet i pajetë në Zvërnec Detaje të reja bëhen me dije nga vdekja e 22 vjeçarit tre ditë më parë në Zvërnec. Familjarët e Sokol Shytres, shpreh
Gjenden "shokët" e Tires, priten 4 fletëarreste për infermierët e spitalit Shefqet Ndroqi Prokuroria e Tiranës ka lëshuar 4 urdhërarreste për personelin e spitalit Shefqet Ndroqi, të cilët dyshohet se janë të p
U rrah me shokët për politikë, vdes në spital 57 vjeçari nga Ballshi 57 vjeçari nga Ballshi, Pelivan Sinorrapaj ka ndërruar jetë pas 9 ditësh në spital. Viktima ishte shtruar në Spitalin
Shokët e rrahën për vdekje pas sherrit për partitë, vdes në spital pas ditësh 57 vjeçari Pelivan Sinorrapaj, 57 vjeç, mësohet se ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në spitalin e Traumës, pas disa ditësh në koma
Rilindja i futi gruan në punë si pastruese, si e rrahën 57-vjeçarin shokët e dehur Mirënjohës që Bashkia e drejtuar nga Partia Socialiste i punësoi bashkëshorten në ndërmarrjen e pastrimit. Pelivan Si
"Ishte braktisur nga të afërmit", flasin shokët e qelisë së të burgosurit që i dha fund jetës Detaje të reja janë zbuluar nga vetëvrasja e Gjergj Selimit në burgun e Peqinit ditën e sotme. Mësohet se Selimi nuk
U mburr te shokët me qeskën e drogës, 10 vjeçari spiunohet te mësuesja Një 10-vjeçar në zonën e Alessios pranë Savonës është raportuar se kishte marrë lëndë narkotike me vete në shkollë. S
Luftoi 3 vjet me sëmundjen e rëndë, pritja emocionuese e 6-vjeçarit në shkollë (FOTO LAJM) Një 6-vjeçar nga Ohio është pritur me ovacione nga shokët e tij të klasës, pas një periudhe të gjatë lufte për jetën. Jo
Çiklistja që u vra sot mbi biçikletë la pas dy fëmijë jetimë (FOTO LAJM) Çiklistja u godit dhe u vra sot, ndërsa po udhëtonte në një tunel në Agerola. Besohet nga hetimet se ngjarja ndodhi
Si u masakrua nga shokët për një lojë 15 vjeçari në Tiranë, i hedhin videon në internet Dhuna mes adoleshentëve dhe të miturve është padyshim një alarm për policinë. Por dhuna duke përdorur jetën virtuale, os
Ish-luftëtari i UÇK-së pret 2021 me breshëri dhe ka një mesazh për shokët në Hagë (VIDEO) Një “breshëri kallashi” i ka paraprirë më pas festës së fishekzjarreve. Kjo ishte mënyra me të cilën ish-ushtari i UÇK-s
Krijuan kanalin më të madh +18 në botë, njihuni me 4 shokët (FOTO LAJM) Pornhub ka 3.5 miliardë përdorues çdo muaj dhe tërheq 120 milionë vizitorë çdo ditë. Por së fundmi, faqja më e madhe e p
I shpallur në kërkim, Stresi sfidon policinë me videon nga makina (VIDEO) Stresi u shpall mëngjesin e sotëm në kërkim nga policia për shkak të organizimit të protestës ditën e djeshme. Mbi reper
"Nuk ka pasur kurrë armë, respektohej nga të gjithë", flasin shokët e Klodianit Shokët e Klodianit mohojnë që i riu të kishte pasur ndonjëherë armë dhe tregojnë se ai respektohej prej të gjithëve.
I kërkoi ndarjen, i fejuari i shpërndan videot intime tek shokët e saj të klasës “Abuzimi seksual online tek fëmijët” është një temë që po bëhet gjithmonë e më shqetësuese. Alma Tandili, drejtoreshë
Befason Ibra, dhurata "PlayStation" për shokët e skuadrës (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic po kalon një moment fantastik në sezonin e dytë te Milani. Ibra është lider si brenda ashtu edhe
Djali i vetëm! Doli me shokët, 15-vjeçarin shqiptar e përplas për vdekje treni në Zvicër Një tragjedi i ka ndodhur familjes Ramadani nga Panorci i Malishevës e cila jeton në Zvicër që nga paslufta. Djali i vet
I lyen jastëkun me jashtëqitje, 14-vjeçari vret veten pas talljes së shokëve Bullizimi është një ndër problemet me aktuale në shoqërinë e sotme. Një nxënës 14-vjeç, i cili bullizohej nga bashkë
Piu birra me shokët para se të binte në pritë, pse po hetohet vëllai i Klevis Kapllanit Mëngjesin e djeshëm, 15 shtator 33-vjeçari Klevis (Bledar) Kapllani do të gjendej i vrarë brenda makinës së tij, shumë p