999 rezultate për

shohim

Pas kësaj deklarate, a do ta shohim Alketa Vejsiun në aktrim? (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, moderatorja e njohur Alketa Vejsiu shënoi një tjetër sukses me sfilatën e ‘Class’, e cila bëri bashkë
Jeni gati për dasmë? Kiara Tito e paska ndarë mendjen kur do ta shohim nuse (VIDEO) Moderatorja shumë e njohur dhe e komentuar, Kiara Tito, ishte e ftuar së fundmi në emisionin e Dojna Memës, “Një ditë me
Afrona e Bleros së shpejti në ekranet tuaja, moderatore me show-n e saj (FOTO LAJM) Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit Blero ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi me dasmën që çifti mbajti pak dit
Bleona Qereti pjesë e kinematografisë, së shpejti aktore në film horror (VIDEO) Bleona Qerreti është mjaft e njohur jashtë vendit. Ajo prej vitesh jeton në Shetet e Bashkuara të Amerikës, nga ku ka kr
A do e shohim Olsi Bylykun te "Kënga Magjike"? Për këtë vendosni ju (FOTO LAJM) Olsi Bylykun e kemi njohur fillimisht si një aktor mjaft të aftë dhe me plot humor. Ai spikati me rolet të gjetura në sp
Kaka: Ky lojtar i Realit mund ta zëvendësojë Ronaldon si rivali kryesor i Messit Fituesi i topit të artë në vitin 2007, Kaka, ka thën se Eden Hazard mund ta zëvendësojë Ronaldon si rivali kryesor i Mes
Me një foto nga zyra, Luana Vjollca zbulon formatin në të cilin do ta shohim këtë sezon (FOTO LAJM) Pas një pritjeje disa javore, Luana Vjollca ka zbuluar ditën e sotme me anë të një postimi në llogarinë e saj në rrjetet
Reja: Nuk do shohim më performanca të këqija Tekniku Edi Reja pas ndeshjes në një prononcim për Supersport u shpreh se Gjasula është një digë në mesfushë, ndërsa sht
3 ngjyrat më “in” të vjeshtës që do t’i shohim kudo këtë shtator (FOTO LAJM) Mos u mërzisni aspak që vera po largohet! Vjeshta e vitit 2019 do të jetë shumëngjyrëshe. Ngjyrat do t’i ruajmë edhe
Conte: Ka një diferencë me Napolin dhe Juventusin por nuk vendos limite, tani nis rrugëtimi jonë Antonio Conte ka folur në konferencën e parë për shtyp para nisjes së kampionatit. Zikaltërit do të startojnë ditën e ne
Ermali publikon prapaskenat e filmit: Enca zbulim i ri kinematografik (VISEO) Ermal Mamaqi tani po i përkushtohet më së shumti kinematografisë duke lënë në hije profesionet e tij të mëparshme. Ak
Pas përfundimit të “BE Caffee”, ja ku do e shohim Olsi Bylykun sezonin e ri (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv do të nisë në muajin shtator dhe që tani janë zbuluar ndryshimet e para. Deri më tani është thë
Shkrepje në kohën dhe vendin e duhur që tregojnë mrekullitë e natyrës (FOTO LAJM) Në momentin kur mendoni se natyra nuk mund t’ju befasojë më, ajo kthehet me një hakmarrje: më e bukur dhe magjike se kur
Alketa Vejsiu "braktis" Tv Klan? Ku do ta shohim moderatoren (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv është shumë afër dhe personazhet e ekranit kanë nisur të prezantojnë projektet e reja. Një nga fig
I kishit imagjinuar Arditin dhe Arbanën bashkë në moderim? Ku do ti shohim (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani publikoi në Instastoryn e saj disa ditë më parë një foto ku tregonte se po drekonte
Pas sherrit në Top , Arbana Osmani tregon ku do ta shohim sezonin e ri (FOTO LAJM) Në muajin mars të këtij viti u përfol për një largim të mundshëm të moderatores Arbana Osmani nga “Top Channel”. U pë
Ka Dhërmi, por ka edhe Pogradec, fatura e një prej restoranteve do t’iu lërë pa fjalë (FOTO LAJM) Teksa ditën e djeshme mësuam se në Dhërmi faturohen në kupon edhe karriget e tavolinave ku jeni ulur, në Pogradec ndodh
Pas zënkës më Shakohoxhën, Ilda Bejlerin do ta shohim te ky televizion (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media po përflitet për një largim të mundshëm të Ilda Bejlerit nga Digitalb. Pas 11 vitesh karrie
Dasëm për 9-vjetorin e martesës? Xhemi Shehun mund ta shohim nuse (FOTO LAJM) Ndonëse ka plot 9 vite që është martuar që prej shtatorit të 2010-s, ende nuk e kemi një foto nga dasma e Xhemi Shehut m
Kiara Tito zbulon surprizën, ku do ta shohim moderatoren (FOTO LAJM) Pak më parë, moderatorja e njohur, Kiara Tito ka zbuluar në llogarinë e saj në ‘Instagram’, rikthimin në kompeticionin e