999 rezultate për

shohi

EUROPA LEAGUE/ Lista e plotë e ndeshjeve që do të luhen sot Liga e Evropës do të rikthehet përsëri për t’u luajtur ndeshjet e kthimit të fazës së 32 të finales. Gjatë ditës së s
Mund të shohim sërish një përballje Gerrard - Lampard, këtë herë si trajnerë Frank Lampardi mund ta vazhdojë punën e trajnerit në skuadrën skoceze, Celtic. Sot kampioni aktual nga Skocia shkarko
Shqipja dhe Ana rikthehen sot në Përputhen, zbulohet roli i ish-konkurrenteve (FOTO LAJM) Shqipe Hysenaj dhe Ana e parë e Përputhen, do t'i shohim edhe mbrëmjen e sotme sërish në ekran. Dy ish-konkurrentet d
Xavi flet "pa doreza" për kthimin te Barcelona: Të gjithë më shohin si trajnerin e ardhshëm Xavi pranon se "të gjithë më shohin si trajner të Barcelonës". Legjenda e "Camp Nou" pranon se kthimi në rrënjët e tij,
Bashkëshortja e Lulzim Bashës "përplaset" me komentuesit: Do ta shohim me 25 prill! Në momentin që bëhesh pjesë e rrjeteve sociale, përvecc të mirave merr me vete edhe pasojat. Kryesisht për personat V
Variantet e COVID-19: Çfarë janë dhe përse po shohim kaq shumë tani? Varianti i Kentit, varianti i Afrikës së Jugut, varianti i Brazilit – duket se çdo ditë një variant i ri i koronavirusit
6 shenja të horoskopit as që duan ta shohin në sy njëra-tjetrën Secili prej nesh ka një person, të cilin nuk e duron dot pavarësisht se çfarë bën ai. Vetëm prania e tij të bën të ndihe
Lot, bebe dhe ribashkime, çfarë do shohim në finalen e familjes Kardashian Reality show-t “Keeping up with Kardashians”, po i vjen fundi. Kardashianët kanë publikuar promon e parë të sezonit fina
Mund të shohin edhe filma, Britania do të lejojë shoferët të heqin duart nga timoni Britani bëhet vendi i parë në botë që lejon shoferët të heqin duart nga timoni në autostrada. Teknologjia e mbajtjes
Rrahmani: Titulli? Të shohim, mendojmë për një vend në katërshe Amir Rrahmani, titullar në sfidën që Napoli e fitoi ndaj Empolit në Kupën e Italisë, foli pas takimit për Rai-n, duke th
Foshnjat shohin vetëm këtë ngjyrë deri në moshën 5 muajsh Zhvillimi i shikimit te foshnjat mund të iu surprizoj. Edhe në bark të nënës, foshnja mund të dalloj dritën nga errës
Pëlqehet nga Zidane, Camavinga flet për transferimin te Reali Talenti i Rennes, Eduardo Camavinga është i lumtur me interesimin e Real Madridit. Francezi pavarësisht moshës është
"Këtu është qamet, qamet, qamet": Kryemadhi futet në mes të ujit në Laç (VIDEO) Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka vizituar zonën e Lacit pasi vendi është përmbytur si pasojë e reshjeve të dendur
Formacionet zyrtare të supersfidës, Milan-Juve (FOTO LAJM) Në orën 20:45 në San Siro do të luhet supersfida e mbrëmjes në Serie A mes Milan dhe Juventus, teksa kuqezinjtë si rrall
Luhet Milan-Juventus, por sa shumë yje e shohin nga tribuna Milani dhe Juventus përballen të mërkurën në një ndeshje mes të barabartësh, si rrallëherë gjatë viteve të fundit, ku ba
Pas lindjes së Diellit, Arbana tregon kur do e shohim në ekran Moderatorja e njohur Arbana Osmani është treguar shumë aktive në rrjete sociale edhe pasi u bë nënë për herë të dytë.
E dehur, e mërzitur dhe pa makeup, Taynën mund ta shihni tani si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Këtë fundvit një sfidë argëtuese po qarkullon në Instagram. “Show me a picture of” është trendi që po e shohim në shumë
Larg pandemisë dhe stresit, kjo foto u shpall më e mira e vitit 2020 (FOTO LAJM) 2020-a ka qenë një vit i vështirë, por emocionues dhe janë të shumta fotografitë e shkrepura që i tregojnë këto momente.
Licester - Everton, Ancelotti konfirmon mungesat e dy yjeve Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti konfirmon që dy yjet James Rodriguez dhe Seamus Coleman do mungojnë për ndeshjen e
4 veshje të Princeshës Diana, që i shohim sot te fashionistet e Instagramit (FOTO LAJM) Që prej premierës së sezonit të katërt të The Crown, pa dyshim që magjepsja e botës me stilin e Princeshës Diana është r