999 rezultate për

shoh

GJAKOVË/ Familja e raporton të zhdukur, dyshohet se bashkëjetonte me një person Një familje nga fshati Serbicë e Ulët në Komunën e Prizrenit ka raportuar se vajza e tyre është zhdukur dhe kanë humbur
Kaka: Ky lojtar i Realit mund ta zëvendësojë Ronaldon si rivali kryesor i Messit Fituesi i topit të artë në vitin 2007, Kaka, ka thën se Eden Hazard mund ta zëvendësojë Ronaldon si rivali kryesor i Mes
Lihet në burg gjyqtari Sali Berisha, dyshohet se mori ryshfet Është lënë burg gjyqtari i Gjykatës Themelore të Pejës, Sali Berisha i cili akuzohet për shpërdorim detyre dhe marrje ry
Eleminimi i Santiagos, i ndaluari dyshohet se ka informuar autorët për lëvizjet e viktimës Policia e Tiranës ditën e djeshme ka ndaluar shtetasin Blendi Teta, si një prej të dyshuarve kryesorë për eleminimin e S
Dyshohet se ishin nisur drejt Kosovës, ndalohen 23 shtetas irakianë, mes tyre edhe 5 fëmijë Policia e Kukësit ka ndaluar 23 irakienë. Mendohet se destinacion kishin Kosovën. Janë shoqëruar në Komisariat 13
Hëngri mollë në orarin zyrtar, këngëtarja shqiptare pushohet nga puna Këngëtarja e njohur shqiptare Malda Susuri ka qenë e ftuar në programin e së premtes në “Ftesë në 5” duke u rikthyer kës
Dyshohet se u godit me qëllim: Si u përplas brenda blindit vëllai i deputetes shqiptare Eldin Dergjini tha se ishte goditur nga pas nga një mjet tjetër duke mos dhënë detaje të tjera në lidhje me aksidentin e
Aksion në të gjithë Shqipërinë kundër të fortëve, lëshohen 20 urdhër-ndalime Një megaoperacion kundër grupeve kriminale po zhvillohet sot nga Policia e Shtetit. Operacioni përfshin edhe persona
Menaxheri i Martinez bën deklaratën "bombë": E shoh Lautaron në Barcelonë Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme
Me një foto nga zyra, Luana Vjollca zbulon formatin në të cilin do ta shohim këtë sezon (FOTO LAJM) Pas një pritjeje disa javore, Luana Vjollca ka zbuluar ditën e sotme me anë të një postimi në llogarinë e saj në rrjetet
Reja: Nuk do shohim më performanca të këqija Tekniku Edi Reja pas ndeshjes në një prononcim për Supersport u shpreh se Gjasula është një digë në mesfushë, ndërsa sht
Shkarkohet Jovo Vangellovski, dyshohet për shpërdorim detyre Këshilli gjyqësor e shkarkoi nga detyra Jovo Vangellovskin. Ai tashmë nuk është kryetar i Gjykatës Supreme e as gjykatës
Publikohen fotot e pronarit të jahtit në Shëngjin, dyshohet se mund të jetë vrarë (FOTO LAJM) Të tjera detaje kanë dalë në dritë për jahtin luksoz që u gjet i braktisur në Shëngjin ditën e djeshme. Mësohet se pr
UFO-t ekzistojë, ku dyshohet se i fsheh Amerika (FOTO LAJM) Tre të katërtat e qytetarëve amerikanë besojnë në ekzistencën e jashtëtokësorëve. 33% e të intervistuarve thonë se alien
Burri dhe vjehrra rrahin nusen, fëmijët tmerrohen nga ajo që shohin (FOTO & VIDEO) Publikohen pamje rrëqethëse që nuk duhen parë nga fëmijë. Historia e rëndë e dhunimit prej 8 vitesh martesë e kësaj vajz
Pushohet Çështja: Shullazi dhe grupi i tij nuk pastruan para Gjykata ka pushuar çështjen për një prej akuzave ndaj Emiljano Shullazit. Trupi gjykues nuk i ka gjetur me vend prov
3 ngjyrat më “in” të vjeshtës që do t’i shohim kudo këtë shtator (FOTO LAJM) Mos u mërzisni aspak që vera po largohet! Vjeshta e vitit 2019 do të jetë shumëngjyrëshe. Ngjyrat do t’i ruajmë edhe
Drama e vajzës së mitur, dyshohet se u dhunua seksualisht nga punëdhënësi Përvoja e parë seksuale për një vajzë të mitur nga Drenasi, po del të jetë një dramë e vërtetë. Vajza po pretendohet se
AMA shtyn datën e kalimit në digjital, TV nuk "nxihet" në 1 shtator Më herët Autoriteti i Mediave Audiovizive kishte njoftuar se afati i fundit i kalimit në digjital, do të ishte pikërisht
Dyshohet se vrau 3 të afërmit e tij, adoleshenti tenton t'ia mbathë nudo nga policia (VIDEO) Mattheë Bernard është një adoleshent i dyshuar për vrasje të trefishtë në Virginia. Ai është arrestuar pasi tentoi t’i i